Menu strony
III Millenium
Biuro podry

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na wczasy?

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak długo. Tegoroczna zima wyjątkowo dała nam popalić. W zimowe, mroźne wieczory umilaliśmy sobie czas, przeglądając kolorowe zdjęcia z zeszłorocznego urlopu. Z kolei w pracy, gdy tylko szef nie widział, studiowaliśmy foldery agencji turystycznych poszukując atrakcyjnych wyjazdów.


Tymczasem, wakacje - eccotravel.eu/meksyk/ - już niedługo. Jeszcze kilka tygodni i możemy błogo leniuchować na piaszczystej plaży oraz radośnie baraszkować w cieplutkim morzu. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tej wolności.

Biuro podróży Orlica, jak co roku, ma do zaoferowania nam dużo wspaniałych atrakcji. Można wręcz przebierać w wycieczkach. Od kilku już lat najczęstszym kierunkiem wczasowych wyjazdów rodaków jest niewątpliwie zagranica. Przywykliśmy do luksusów, które zapewniają nam kurorty za granicą. Dalekie kraje dają nam również gwarancję słonecznej aury w czasie całego turnusu. Nie przedstawiamy już sobie dobrego urlopu bez gorącej plaży, błękitnego morza i warunków na najwyższym poziomie. Stąd też, podobnie jak w poprzednich latach, wakacje (Biuro podróży z krakowa|Biuro podróży|Podróże z Krakowa| Last minute z Krakowa|Wyjazdy z Krakowa|Biuro podróży z Krk) zobacz więcej) spędzimy w którymś z popularnych, europejskich kurortów.

Wakacje w Chorwacji

Ogromną renomą cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najczęściej nawiedzanym przez Polaków miejscem w Europie. Nie ma co się temu dziwić. Przecież jest to kraina stworzona do wypoczynku. Każdy dzień płynie tam beztrosko i niespiesznie. Cudowna aura dopisuje. Grecja to państwo słynnych zabytków z czasów starożytnych. Nie powinniśmy też zapomnieć o świeżej kuchni, która przyciąga smakoszy z całego świata.
Uwielbiamy także spędzać wakacje w Turcji. Jest to fascynujący kraj, piękny, tak jak na przykład egzotyczna Tajlandia - .

Obok starych budowli jeszcze ze starożytności wyrastają nowoczesne hotele. Bezkresne plaże zapewniają wczasowiczom mnóstwo atrakcji, a jedzenie zniewala orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Kraina faraonów od dawna jest najchętniej wybieranym miejscem wypoczynku dla Polaków.
2018/06/22