Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Tatry zapraszają

Nasze góry zazwyczaj są kojarzone z Zakopanem, lecz w tym rejonie można znaleźć parę innych miasteczek, które warto odwiedzić w wolnym czasie. Omawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tym roku.


Jeśli szukasz miejsca pełnego cudownych pejzaży, zdecyduj się na urlop w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta zaciszna góralska wioska jest niesamowicie spokojna – znakomite miejsca dla tych turystów, którzy mają dość hałasu wielkich miast. Można wspaniale wypocząć leżąc długo na górskich łąkach, a wieczorami podziwiając grających górali i smakując regionalną kuchnię. Bukowina Tatrzańska słynie z basenów. O ile udajesz się do tego miejsca, bez wątpliwości odwiedź przybytek tego typu. Aby zobaczyć, gdzie da się je napotkać, do wyszukiwarki internetowej wstaw sformułowanie „baseny Bukowina Tatrzańska” .

tatry
Inną piękną wioską tatrzańską jest Białka Tatrzańska. Warto przybyć tu zimą, bo jest tu sporo znakomitych tras na narty.

Zainteresował Cię powyższy wpis? Wystarczy najechać na podany link i można zobaczyć również (comfortapartments.eu/najem-dlugoterminowy/) pozostałe nasze wątki. Sądzimy, że także przypadną Ci do gustu.

Latem można ruszać z Białki na górskie szlaki. Koniecznie należy zobaczyć urokliwy kościółek, który został skonstruowany ponad trzysta lat temu.Znaczną atrakcją Białki Tatrzańskiej są baseny termalne. Ablucje w ogrzewanej wodzie, która wydobywa się ze środka Ziemi, wykazują dobroczynne działanie na człowieka. Doktorzy zazwyczaj rekomendują baseny termalne pacjentom, którzy chorują na dolegliwości związane z sercem, kośćmi starami. Jeśli udasz się na urlop do Białki Tatrzańskiej, obowiązkowo odwiedź tego typu basen. Po seansie w gorącej wodzie poczujesz się jak nowo narodzony. O ile pragniesz namierzyć baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, do Google musisz wpisać sformułowanie „Białka Tatrzańska termy” . Warto poszukać basenu, który cieszy się solidną renomą wśród przyjezdnych.


Nie zapominaj, że idealny komfort może cię czekać w sąsiedztwie skalistych szczytów. Nie czekaj ani sekundy i zabukuj już teraz wczasy w tych pięknych stronach!
2022/04/26