Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Dobry plan to najważniejsza część udanego wypoczynku

Letni wypoczynek można sobie zaplanować na wiele różnych a także ciekawych sposobów. Na ogół jednak staramy się go zaaranżować tak, aby mieć bezpośredni kontakt z wodą. Nie wszyscy z nas lubią przebywać na zaludnionych plażach nad Morzem Bałtyckim, które często potrafi zepsuć urlop przez pochmurną pogodę. W naszym kraju na szczęście nie brak alternatywnych rozwiązań spędzania wolnego czasu nad wodą.

Zobacz również

Urlop w górach

Podhale to nie wyłącznie Zakopane. Wielu podróżników woli stawiać na inne, mniej tłumne i przepełnione badziewiem miejscowości. Warto zakupić mapę, bo w bezpośrednim sąsiedztwie strzelistych Tatr jest mnóstwo wsi, do których można wybrać się letnią porą. Małe podhalańskie miejscowości to znakomity wybór dla gości, którzy chcą zrelaksować się w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym artykule przedstawiamy 2 podhalańskie wioski, do których trzeba wybrać się w tegoroczne lato.


Wyjątkowo popularne są również wczasy nad jeziorem, które mają bardzo wiele walorów. Co najważniejsze jeziora cechują się tym, że nie są tak bardzo oblegane przez turystów. Oznacza to, że urlop możemy przy nich spędzać w spokojnej i kameralnej atmosferze, co jest znakomitą okazją do ukojenia myśli a także naładowania baterii. Jeziora w Polsce mają to do siebie, że przeważnie okolone są piękną i nienaruszoną przez człowieka przyrodą, której nie ma, co szukać w największych kurortach nadmorskich.

nad wodą
Wczasy nad jeziorem to zatem nie tylko leżenie na dzikiej plaży i pływanie. To także jedyna szansa na obcowanie z naturą, spacerowanie po lesie czy też podziwianie innych cudów przyrody. To także możliwość oddychania przejrzystym, niezanieczyszczonym powietrzem. Wyprawy nad jezioro jest znakomitą okazją do spędzenia urlopu z przyjaciółmi. Wprost wymarzonym miejscami do tego celu są z całą pewnością domki letniskowe w Sulęczynie.

Sulęczyno ma do zaproponowania turystom domki, które są stosunkowo tanie, kosztują na ogół od 30 do 40 złotych na dobę. Ich plusem jest to, że możemy się do nich skrzyknąć w większej grupie osób. Wystarczy tylko wcześniej dokonać rezerwacji a także wpłacić odpowiednią zaliczkę, by cieszyć się domkami na wyłączność. Przykładowy domek na Kaszubach być może nie da tak komfortowych warunków jak w hotelach, ale z pewnością nie można mówić o spartańskich warunkach.

W okolicach domków na pewno znajdzie się dużo atrakcji, które pozwolą miło spędzić czas. Boiska do piłki nożnej czy też koszykówki to nie jedyne z tych atrakcji. Dla ludzi lubiących sporty czekają korty tenisowe. W takowych zakątkach turystycznych zawsze także możemy liczyć na restauracje czy też knajpki, w których możemy wypić piwo i pogadać na różne tematy. Oprócz tego możliwe jest zaaranżowanie kiełbasek przy ognisku lub też grilla. www.domki-letniskowe.pl/domki-letniskowe-pomorskie-kaszuby domki letniskowe w Sulęczynie
Podpatrzone na:
Redaktor: S.D.
2018/07/12