Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra
Wszyscy mamy już dosyć takiej strasznej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z tęsknotą wyczekujemy na ciepłe sezon letni. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i patrzyliśmy się w ekran, czas zatem na zasłużony odpoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te cudowne chwile na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?


Przez dużo lat Polacy zapominali o naszym morzu. Popularne były urlopy w słonecznej Grecji, Włoszech, czy Hiszpanii. Grono ludzi wypoczywało także na egzotycznych wysepkach. Wczasy za granicą dawały nam gwarancję odpowiedniej aury oraz dobrych cen. Ale krajowa turystyka szybko się przeistoczyła. I choć nadbałtyckie miejscowości na pogodę nie mają wpływu, to szybko przebudowałyswoją ofertę, tak by każdy urlopowicz odnalazł coś dla siebie.

Plaża i morze, Niechorze
Wypoczynek nad morzem nie musi być drogi. Przekonamy się o tym, rezerwując całkiem niedrogie noclegi w Ustroniu Morskim. Co raz więcej hoteli proponuje wystawnie wyposażone pokoje w dostępnych cenach. Aby zachęcić wielu wczasowiczów, zajazdy wyposażają się w salony odnowy biologicznej, baseny, czy pozostałe atrakcje. Zazwyczaj wykorzystuje się regionalne zwyczaje w promocji miejscowości.

Zobacz również

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Chorągiewki, plaża Niechorze
Kąty Rybackie to mała, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.


Niezmiernie ważnym czynnikiem przy wyborze ośrodka urlopowego jest oferta dla młodszych. Pragniemy, by nasze dzieci równieżaktywnie spędzały wczasy i czyniły to pod okiem wykwalifikowanego animatora. Polskiego morza nie trzeba dodatkowo reklamować. W jakim miejscu odnajdziemy takie odosobnione plaże? Takie piękne bursztyny? Pobyt nad morzem to trafiony pomysł dla wszystkich, którzy cierpią na problemy górnych dróg oddechowych, a także gdy brakuje jodu. A rozkapryszona aura dodaje Bałtykowi tylko szczególnego uroku. Długie i romantyczne spacery nad brzegiem morza czekają na wszystkich, którzy zarezerwują bardzo ciekawe noclegi w Jastrzębiej Górze, Sopocie, czy w Juracie.

Bałtyk ma wielu oddanych sympatyków, lecz entuzjastów zwiększa się z roku na rok. Może zatem jest korzystnie namówić się na urlop nad polskim morzem? Z pewnością będą to urocze momenty, które zapamiętamy na długi czas.
Redaktor: S.D.
2017/08/18