Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe
O wakacjach myślimy cały rok. Gdy długie pochmurne godziny nam doskwierają, chwytamy za foldery agencji turystycznych i patrzymy na piękne fotografie. Zwykle są to bajkowe widoki z lazurowym morzem w tle. Od lat wielką popularnością cieszą się urlopy za granicą , w słynnych kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa nad morzem i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.


Karkonosze
Może jednak warto zdecydować się na coś odmiennego? Zmieńmy odwieczne zasady i wyruszmy na wycieczkę w góry. Polska nie może zachwycić atrakcyjnym wybrzeżem, przede wszystkim ze względu na niesprzyjającą pogodę. Z kolei naszym górom niczego nie można zarzucić.

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe materiały na opisywany wątek, to sprawdź proponowane www (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-afryce/kenia), które posiadają również dane na to zagadnienie - wejdź zatem tutaj.

Możemy spędzić wyjątkowe chwile wśród majestatycznych szczytów. Góry są malownicze i atrakcyjnie nie tylko w zimie, kiedy szusujemy po ośnieżonych stokach. Także w lecie możemy interesująco spędzić tu czas.

Jeżeli mamy jakieś wątpliwości, popytajmy wśród przyjaciół. Na pewno ktoś zaproponuje nam uroczy pensjonat, gdzie doskonale odpoczniemy. Noclegi w górach to niepowtarzalna możliwość, by poznać tradycje tutejszych mieszkańców. Ludowy wystrój hoteli pozwoli nam bardziej poczuć wyjątkową atmosferę, jaka panuje w górach. Mamy możliwość posmakować regionalnych przysmaków, które są w górach chętnie serwowane. Mieszkańcy tych okolic bardzo lubią chwalić się swoją bogatą kulturą.

Kiedy mówimy o górach w naszym kraju, mamy na uwadze zazwyczaj Tatry i Zakopane. Bardzo często zapominamy o Sudetach, które również mają mnóstwo do zaoferowania letnikom. To doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą wędrować po górach, lecz nie są wprawionymi piechurami. Sudety nie sprawią nam ogromnych kłopotów. Będą nas z kolei radować malowniczymi widokami. Też to pasmo ma swoją stolicę, którą jest bez wątpienia Karpacz. Miasto, dzięki urlopowiczom, rozkwita oraz rozwija się bardzo szybko. Powstają ośrodki wczasowe, pensjonaty oraz nowe hotele, dzięki temu bardzo różne noclegi w Karpaczu nie stanowią najmniejszego problemu. Powinniśmy jedynie wystarczająco wcześniej zarezerwować pokój.
Redaktor: S.D.
2019/01/15