Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Nie tylko Zakopane

Jeśli myślisz o wycieczce w Tatry, przemyśl, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale kryje w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która rozciąga się zaledwie dwie dziesiątki km od Zakopanego. Jest to cicha i malutka wieś wypoczynkowa, która gwarantuje wiele atrakcji dla gości.
Tatry
Najciekawszym punktem, które zaprasza gości z każdej części państwa, są najlepsze baseny termalne w Polsce. Zostały postawione w 2011 i są znakomitym wyborem dla osób, które narzekają na różne schorzenia. Bardzo ciepła woda efektywnie uspokaja i umie wykurować wiele Problemów. Wspaniałe baseny termalne w Polsce zaleca się gościom posiadającym problemy z reumatyzmem.

Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko najurokliwsze baseny termalne w Polsce. Ta mała wioska zapewnia nie lada gratkę dla wielbicieli starej architektury. Warto zobaczyć mający ponad 300 lat piękny kościółek. Zbudowany on został całkowicie z drewna i jest znanym elementem przepięknego Szlaku Architektury Drewnianej. Można w jego wnętrzu poczuć niesamowitą atmosferę lokalnej kultury. O ile kościółek przypadnie wam do gustu, w przyszłości pojedźcie na trasę w inne okolice Małopolski, w których stoją tego typu urokliwe budowle.

Zobacz również

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, sporo złych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, odkryli, że po zakończeniu pracy powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który przez całe lata widział przeważnie w pracy.


W ciepłe dni Białka Tatrzańska jest idealną bazą wypadową na podróże górskimi szlakami. Jest tu też coś dla fanów silnych emocji - Białka Tatrzańska oferuje szybką rzekę, na której można pływać górskimi kajakami. Górskie obszary doskonale nadają się na dalekie loty paralotniarzy.

Zimą zaś Białka Tatrzańska jest najlepszą miejscówką dla wielbicieli nart.

Zaciekawił Cię omawiany wątek? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy materiał (http://www.raksa.com.pl/category/silniki-i-akcesoria-uklady-zdalnego-sterowania-kierownice), który niewątpliwie bardzo Cię zaciekawi. Zobacz!Białka Tatrzańska zapewnia aż 4 w pełni funkcjonalne wyciągi na stokach. To idealny wybór dla tych narciarzy, którzy wolą najlepsze i najwygodniejsze trasy zjazdowe. Zmarzniętych nartami narciarzom zalecamy rzecz jasna najciekawsze baseny termalne w Polsce, które potrafią rozruszać każdego.

Koniecznie zobacz na stronie (http://prokad.com.pl/bramy/) inne tego rodzaju informacje. Tam też przeczytasz coś pasjonującego, gdyż przedstawia ona zbliżoną problematykę.

2021/09/03