Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Letni czas na wyjazdy za pasem

Sezon urlopowy już niedługo, będziemy mogli uznać za rozpoczęty. Dobrą okazją na otwierający wyjazd będzie długi majowy weekend, który w Polsce uważa się za super termin dla pierwszych zagranicznych wyjazdów. Każde biuro podroży oferujące swe usługi w Polsce doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza okazja do sprzedania większej liczby różnych wycieczek. Z pewnością w tym roku dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.


wczasy, wakacje, last minute
Do podróży w ten ciepły region Europy Polaków może skłonić pogoda, która u nas nie daje żadnych powodów do zadowolenia. Temperatury nieco powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące roku, sprawiają, że znaczna część z nas tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii upalnych dni na pewno nie zabraknie. Celem wypraw naszych krajan bez wątpienia będą hiszpańskie archipelagi. Jeżeli mamy zamiar wybrać się gdzieś bliżej, idealnym rozwiązaniem będą Baleary. Szczególnie znaną wyspą tego archipelagu jest Majorka, więcej ofert: . Jest to stricte turystyczny zakątek, który cieszy się sporym zainteresowaniem, głównie gości z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brak miejsc, w których możemy się super zabawić.

Szukasz kolejnego tekstu na opisywany tutaj temat? Jeśli tak, to ten wyczerpujący tekst z całą pewnością też uznasz za satysfakcjonujący.

Dyskoteki oraz restauracje są w tych rejonach otwarte 24 godziny w ciągu doby. Trzeba nie zapominać, że z racji wysokich temperatur, które panują w tym zakątku Europy, prawdziwe życie rozpoczyna się tutaj w porach nocnych, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerom oraz zwiedzaniu miasta.

wakacje, wczasy
Równie wziętym kierunkiem, jeśli mowa o Hiszpanii są również Wyspy Kanaryjskie. Są one oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, jednakże swym wyjątkowym klimatem bardzo przypominają to, co można zobaczyć na Balearach. Jedną z głównych wysp jest Teneryfa. Teneryfa jest zakątkiem, które leży bliżej czarnego lądu, tak więc trzeba być przygotowanym na nieco bardziej egzotyczną aurę. Z racji zdecydowanie większych odległości droga lotnicza jest dłuższa, dlatego też i więcej nasz kosztuje. Chętnych jednakże nie brakuje, z racji doskonałych plaż oraz wielu innych wyjątkowych atrakcji, które są zapewniane gościom w czasie ich pobytu w luksusowych obiektach hotelowych, jakie tylko można sobie wymarzyć.
2022/06/03