Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od miesiąca. Jeśli nie postawiłeś jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie martw się! Sporo agencji wczasowych oferuje swoim klientom wakacje last minute – najczęściej dużo tańsze od tych tradycyjnych.


Jedynym minusem takiej opcji jest to, że start podróży ma miejsce w przeciągu zaledwie kilku dni od opłacania wczasów. Spakuj zatem teraz walizki i zacznij szukać niedrogich ofert last minut. Wakacje (przenieś mnie do strony) w Tunezji i innych gorących stronach są na wyciągnięcie ręki! Korzystne oferty wczasowe dostaniesz, jeśli będziesz systematycznie badał, co konkretne biuro turystyczne proponuje. Mądrze jest co dzień wchodzić na witryny WWW takich biur turystycznych, by żadna okazja nie skończyła się niezauważona. Dobrze jest również zaglądać na strony przewoźników lotniczych, którzy od czasu do czasu tworzą warte uwagi upusty na bilety na samolot.

wyspa w Chorwacji
Jeżeli pragniesz spędzić rewelacyjne wakacje na uroczym [TAG=wybrzeże|wybrzwakacje - zerknij na chorwacja autokaremeccoholiday.com -driatyku, trafnym wyborem jest last minute do Chorwacji. To niezwykle chętnie wybierany kraj wakacyjny przez Polaków – trudno się dziwić, widoki są nieziemskie, a ceny przystępne. A najbardziej, jeśli dopisze ci szczęście i złowisz niedrogie last minute do Chorwacji.

Dobrą opcją na urlop mogą być też wycieczki do Grecji w przystępnych cenach, takich jak na stronie . W tym gorącym państwie, który odznacza się bogatą tradycją, zbiera żniwo obecnie ciężki kryzys gospodarczy. Z tej przyczyny ceny hotelowe mogą być o wiele mniejsze niż gdziekolwiek indziej. Każdy musi zwiedzić chociaż raz majestatyczny Akropol, obejść całe Ateny oraz pospacerować ścieżkami, którymi niegdyś przechadzali się sławni filozofowie, którzy uformowali naszą tożsamość.
Można również udać się na rejs stateczkiem rejsowym, który pływa po błękitnym Morzu Egejskim. Warto pojechać na krótką wyprawę do Turcji – szczególnie trzeba obejrzeć relikty Troi, bogatego miasta opisanego w epickiej Iliadzie.
2019/10/24