Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezspornie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich naszego kraju. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.

tanie pensjonaty w Karpaczu
Z uwagi na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest bardzo dobrym miejscem do spędzenia wakacji zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy chcą spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Zobacz również

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych ludzi, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując wczasy 2014!


Odpoczynek w Karpaczu to przede wszystkim turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest świetnie rozwinięta. Znajdziemy tutaj zarówno ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz oferuje około 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów proponuje niedrogie noclegi na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: www.ruszajwpolske.pl/noclegi/karpacz/pensjonaty/c,2,4,1,index.html/

Karpacz to raj dla miłośników narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje również sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dzięki czemu są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej ciekawy jak zimą. Pozwala na wyjątkowo czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza znajduje się bardzo dużo basenów i kortów tenisowych. Bardzo łatwo możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

*** Pełną propozycję na odpoczynek dwa tysiące czternaście w Karpaczu można znaleźć w serwisie Ruszajwpolske.pl bądź klikając na niżej znajdujące się linki: - Karpacz noclegi - Karpacz kwatery prywatne - Karpacz hotele
2013/10/31