Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest najlepsza, aby wybrać się na Podlasie. Region ten oszałamia przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najbardziej uroczą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednakowoż sezon letni, kiedy dostatek i okazałość rzek i jezior widoczna jest najbardziej. Wszystkiego co ma do zaoferowania ten obszar nie da się zaliczyć w krótki weekend.
Trzeba by chociaż tygodnia dla zapoznania się choć z cząstką atrakcji, jakie ma do zaoferowani Podlasie. Dostępne są tu różne formy turystyki pozwalające dokonać optymalnego wyboru. Zaś pensjonaty na Podlasiu (przykładowo bajdarka) oferują szeroką i różnorodną ofertę noclegową, więc miejsc do wypoczynku nie powinno zabraknąć nawet dla tych, którzy nie zadbają o rezerwację sobie ich wcześniej.

w lesie
Podlasie rozbudowuje sieć tras rowerowych dla rowerzystów. Do końca 2015 roku planuje się wybudowanie w Podlaskim dodatkowo prawie 600 km tras dla rowerów. Najpiękniejsze szlaki wiodą przez urocze parki Podlasia. Mieszczą się tu aż cztery Parki Narodowe: Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski. Dla tych, którzy mają zamiar się przemieszczać wzdłuż obranej trasy i zmieniać bazę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów, bardzo ważną rzeczą będą noclegi na Podlasiu (wyjątkowo polecamy: bajdarka - noclegi podlaskie).

Tak samo ekscytujące zagadnienia są opublikowane w analogicznym serwisie. Jeżeli masz ochotę je przeczytać - zobacz pod linkiem hotel nad jeziorem, który jest tu.

Szlak wycieczki warto tak opracować, aby miejsce do spania było w jak najbardziej malowniczym miejscu.

Zobacz również

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra
Morze, Jastrzębia Góra
Wszyscy mamy już dość tej uciążliwej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?


Bory Tucholskie
Niezwykle popularne na Podlasiu są trasy spływów kajakowych fascynującymi meandrami Bugu, Biebrzy czy Narwi. Na wyprawy wzdłuż nurtów rzek wyruszają amatorzy sportów wodny, dla których samo wiosłowanie jest świetną zabawą. Także mniej wysportowani pasjonaci uroków przyrody korzystają z tej formy przemieszczania się z wielką przyjemnością. Cisza i spokój, która cechuje zwłaszcza tereny parków narodowych, sprzyja możliwościom oglądania i cieszenia się pięknem środowiska naturalnego. Miejscami są to tereny zupełnie pozbawione interwencji człowieka, więc jest czym się zachwycać. Rejon parków narodowych i krajobrazowych na Podlasiu daje wielkie możliwości turystyczne.
2022/08/14