Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Bułgarskie krainy zapraszają na urlop

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać urlopowym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez gro turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą znów powrócić, albowiem zakątek ten po latach kryzysu ekonomicznego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zapewnić.
wakacje, wczasy
Latem Morze Czarne zawsze jest cieplejsze od Bałtyku. Takie miasta turystyczne jak Warna czy Burgas na pewno przypadną Polakom do gustu, albowiem leżą tuż obok cudownych plaż oraz godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to też doskonałe miejsce na nocne zabawy, bowiem władze stricte wypoczynkowych miejscowości robią wszystko ażeby goście nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Dyskoteki a także kafejki są tutaj czynne do świtu. Bułgaria (https://www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) z Eccoholiday.

Korzystne położenie geograficzne, to nie wyłączne plusy tegoż państwa leżącego na Bałkanach. Innym argumentem, który może przemówić do świadomości turystów z Polski są ceny, jakie tutaj panują. Na urlop w Bułgarii przeznaczymy o wiele mniej niż na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy też Turcji, w której spotkamy identyczne temperatury oraz krajobrazy. W ostatniej dobie baza hoteli w Bułgarii ogromnie się polepszyła i bardzo łatwo odnaleźć teraz nocleg o europejskim standardzie. Takie zalety Bułgarii podkreślane są przez nasze biura turystyczne, które coraz częściej oferują swoim klientom wyjazd urlopowy właśnie do tego kraju.


Zobacz również

Bułgaria - wczasy dla każdego

wakacje, wczasy
Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki tysięcy turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż region ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zapewnić.
Ceny kształtują się bardzo przystępnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd wakacyjny tuż przed samym urlopem, nasza wycieczka Bułgaria - https://www.eccoholiday.com/kraj/bulgaria/ - last minute może okazać się bardzo tania. Z cała pewnością za tak symboliczne pieniądze warto się wybrać nad Morze Czarne, by wypocząć i powrócić z piękną oraz naturalną opalenizną. Udogodnieniem podczas podróży może okazać się to, że Bułgaria od kilku lat znajduje się w Unii Europejskiej. Dlatego też możemy liczyć na szybsze odprawy graniczne.
2018/10/02