Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Przede wszystkim, przed drogą rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Funkcjonariusze są zmuszeni do zrobienia dokładne kontroli stanu pojazdu. To niezwykle ważne, gdyż zdarzało się, że oszukańczy przewoźnicy dzierżawili pojazdy, które były w fatalnej formie technicznej. Kontrola dotyczy także obsługi. Kierujący autokarem musi być trzeźwy i w dobrej kondycji.

wysoki autokar
Po wpisaniu „autokary Kraków” i wynajęciu autobusu przede wszystkim trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, kto będzie kierowcą. Niestety, praktyka jest taka, że katastrofy komunikacyjne to zazwyczaj rezultat błędów człowieka, a nie psucia się maszyny. Przed udaniem się w drogę dowiedz się zatem, czy pracownik ma dobre referencje, nie ma na koncie wypadków drogowych oraz czy przestrzega podstawowych zasad BHP. Warto także chwilę przed podróżą porozmawiać z pracownikiem w cztery oczy. Tym sposobem upewnisz się, czy facet jest w dobrej kondycji – czy jest sprawny i trzeźwy. Miej na uwadze to, że często kierowcy są dobrzy, ale ich przedsiębiorstwa narzucają im pracę ponad limity. Dobrą firmę z dobrymi kierowcami znajdziesz tu.

Tertio, pamiętaj, że samochód oraz trasa podróży powinny być dobrane do pasażerów. Dzieciaki oraz osoby starsze będą wymagały więcej postojów na wypoczynek i WC. Wiele osób kiepsko reaguje na jechanie autokarem, niezbędne jest więc uzupełnienie pojazdu w praktyczne worki.

Po czwarte, postaw na pojazd, który charakteryzuje się praktycznymi dodatkami. TV nie jest może niezbędny, ale przyrząd do gotowania wody już owszem.

O ile zamierzasz odszukać przedsiębiorstwa wycieczkowe, które oferują autokary w mieście Kraka, do Google wklej www.transcomfort.com.pl.

Można również wykorzystać nasz wolny dzień i dużą gromadą zwiedzić jakieś interesujące miejsce. W tym celu, warto zapoznać się z ofertą sprawdzonej firmy, która oferuje wynajem busów Kraków. Jeśli na tego typu wyprawę namówimy pociechy naszych sąsiadów, opłaty nie będą wtedy tak duże - więcej info.
1 2