Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Okres urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas bez wątpienia ma już za sobą wakacyjne wypady. Dużo osób decyduje się na urlop w czasie lata, gdyż w tym czasie dzieciaki mają wolne. I choć wyjazdy po sezonie są o wiele tańsze, rodziny z dzieciakami nie są w stanie sobie na to pozwolić, ponieważ małolaty muszą wracać do szkoły. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze tego problemu, mogą się skusić na urlopowy odpoczynek właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, biura podróży posiadają w ofercie niezwykle interesujące wycieczki po bardzo promocyjnych cenach. Może warto z nich skorzystać?

widoki Izraela
A jeśli dotąd zawsze spędzaliśmy wczasy na zatłoczonych włoskich albo chorwackich plażach, to najwyższa pora, aby zmienić kierunek wakacyjnych wyjazdów i wybrać się na spotkanie z prawdziwą przygodą. Taką z pewnością zagwarantują nam wspaniałe wczasy w Indiach. W rzeczywistości, bardzo niewiele wiemy na temat tego niesamowitego kraju, który jest pełen kontrastów. Kojarzymy tylko barwne widoki, wyszukane w sieci, gdzie podziwiamy feerię barw i fantastyczne budowlę. To jednak tylko jedna strona prawdy.

Nie możesz się doczekać następnych intrygujących wpisów na ów temat? Przekazujemy Ci świetną wiadomość - naciśnij (http://www.eccotravel.eu/egzotyczne-wyprawy/mauritius/mauritius/heritage-awali-golf-spa-resort/) w ten link i rozkoszuj się czytaniem.

Tak naprawdę, powszednie oblicze Indii możemy zobaczyć na ulicach zatłoczonych miast.

eccotravel
Wybierając last minute Indie musimy się przygotować na potężny kulturowy szok. Nagle znajdujemy się w zupełnie innym świecie, który rządzi się swoimi prawami. Warto poznać bliżej codzienne życie mieszkańców tego kraju. Koniecznie trzeba skosztować niesamowitej indyjskiej kuchni, która posiada fanów na całym świecie. Wyprawa do tego fascynującego kraju to zapewnienie niezapomnianych wrażeń.

Od jakiegoś czasu bardzo popularnym kierunkiem letnich wycieczek jest last minute Izrael (więcej: ). Ziemia Święta od pokoleń fascynowała Europejczyków. To przecież tutaj narodziło się chrześcijaństwo, które jest jedną z opok naszej cywilizacji. Jerozolima to legendarne miejsce pielgrzymek również dwóch innych wielkich religii: judaizmu oraz islamu. Izrael przyciąga nas swoją tajemniczością. Warto poznać bliżej kulturę oraz historię tego narodu. Nie zapominajmy także o niesamowitych krajobrazach i smacznej kuchni.
2022/03/04