Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wakacje w Kołobrzegu

Dumałeś kiedykolwiek nad tym, czy warto spędzić Wielkanoc nad morzem? Z pewnością ten okres kojarzy ci się z tradycją, czyli na przykład posiłkami z całą rodziną i pisankami. Warto jednak czasami zostawić rytuały i wypróbować coś świeżego. Należy wiedzieć, że stawanie się zakładnikiem tradycji jest groźne.
Nie posiadamy przecież żadnego rozkadu celebrowania Wielkanocy każdego roku niezmiennie. No i przecież nad Bałtykiem również funkcjonują świątynie, można pomalować jajka i przejść się, by poświęcił je kapłan. W Wielkanoc każdy ma urlop – czemu zatem nie spędzić go na wypoczynku? Dotyczy to szczególnie pań, które zazwyczaj są zobligowane do wyczerpującej roboty przy przygotowywaniu świątecznych specjałów.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

To niesprawiedliwe, żeby harować cały rok, a potem jeszcze stać przy patelniach, ponieważ taka jest świąteczna tradycja.

plaża
Kołobrzeg to fascynujące miejsce, przez wielu rodaków nigdy nie widziane. O ten kurort toczyło się dużo ciężkich starć. W XII wieku Kołobrzeg został zagarnięty przez kniazia Krzywoustego i w ten sposób całe Pomorze weszło w skład Polski. W końcówce II WŚ był tu mocny ośrodek defensywny III Rzeszy. W starciu o Kołobrzeg umarło wielu ludzi. Da się zauważyć, że Kołobrzeg jest idealną propozycją wczasową dla tych turystów, którzy zarówno interesują się dawnymi dziejami i planują powylegiwać się trochę na gorącej plaży.

Jeśli chodzi o apartamenty są tu najczęściej atrakcyjne, a koszta nieduże. Można tam zobaczyć zarówno ekskluzywne hotele, jak i tanie domki nadmorskie. Warto też poszukać w sieci ofert ludzi, którzy podczas wakacji wynajmują swoje domy turystom.

Zobacz również

Wielkanoc nad morzem

Mierzeja Helska, morze
Respektowanie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje pewny punkt w życiu. Czasami jednak warto odrzucić schematy i zrobić coś zupełnie wyjątkowego. Z tej przyczyny świetnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!


Jeśli zdecydujesz się odwiedzić Kołobrzeg, noclegi blisko morza mogą okazać się trafnym wyborem. To bezdyskusyjne, że najlepiej jest, kiedy nie trzeba iść wielu kilometrów idąc nad morze.
2019/06/09