Menu strony
III Millenium
Biuro podry
integracja w firmie

Wyjazdy firmowe - czy warto?

Wiele firm decyduje się na przygotowywanie raz na jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle szefowie przedsiębiorstw zlecają organizację takiego typu imprez działom HR, a czasem decydują się na oddelegowanie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu tego typu wyjazdów.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli zamierzamy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, należy to zorganizować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy się wybrać oraz kogo planujemy ze sobą zabrać. Jeśli jednak każdy szczegół sobie właściwie rozplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko czysta radość.
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to czas, gdy najwięcej bierze urlop wypoczynkowy.Najczęściej w czasie letnich miesięcy wybieramy sobie czternaście dni, które chcielibyśmy mieć wolne. Czasem zdarza się, że część osób decyduje się na długi urlop wypoczynkowy na jesień, lub w czasie wiosny. Zwłaszcza, jeśli jadą do ciepłych miejsc, gdzie tych parę tygodni nie wpływa na zmiany jeśli chodzi o pogodę, albo wypoczywają aktywnie. Wędrówki górskie o wiele przyjemniej uprawia się we wrześniu i październiku niż w środku lipca, kiedy w górskich okolicach przez większość czasu leje.
góry zimą

Co nabyć na eskapadę w góry?

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo ważne - niestała i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż eskapada w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się groźnie zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to podstawa, porządne plecaki turystyczne i odzież to druga rzecz.
hiszpańska architektura

Wakacje w gorącej Hiszpanii - świetny kierunek?

Wakacje to coś potrzebnego dla naprawdę każdego. Przecież należy wypoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje bardzo duże znaczenie wypoczynku, pewnie za jakiś czas zauważy zgubne skutki tego typu myślenia. Dobrze, ale w takim razie co w szczególności warto polecić Polakom, którzy mają w sumie ograniczony budżet, lecz nie aż tak mocno? Według mnie doskonałym kierunkiem jest słoneczna Hiszpania. Tak naprawdę choćby wakacje na wyspach kanaryjskich są ucieleśnieniem naszych marzeń - przynajmniej tak jest w moim przypadku.
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na weekend, warto brać pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon warto zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Fascynujące powieści kryminalne to nie jedyny atut naszego północnego sąsiada. Szwecja naszym rybakom pokazała się jako wspaniałe miejsce na...
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Z pewnością większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wyjechaniu na faktycznie dobre dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż przecież jest to nade wszystko doskonała okazja do oderwania się od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały następny rok.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale piękny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.