Menu strony
III Millenium
Biuro podry
życie

Wycieczki zagraniczne dostępne w atrakcyjnych cenach

W dobie naszych czasów wycieczki zagraniczne nie są kosztowne, na co wpływają przede wszystkim promocyjne ceny biletów lotniczych. Należy znacznie bliżej przyjrzeć się bieżącym cennikom, aby uświadomić sobie, że wymarzona podróż jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania.
Morze Bałtyckie

Pokochaj czar polskiego morza

Jeżeli ktoś planuje akurat swój urlop, bez wątpienia będzie musiał jak najbardziej postarać się o to, aby móc znaleźć dla siebie naprawdę zadowalające miejsce do spędzenia wolnego czasu. Przecież wyjazd taki dla wielu z nas jest właściwie jedyną okazją w ciągu całego roku do oderwania się od swojego życia codziennego, zatem warto postarać się o to, aby było to dla nas miłe przeżycie.

Nieprzeciętny wybór atrakcji Podhala

Tatry to popularny wśród gości z Polski i ze świata kierunek letnich wojaży. Trudno się dziwić, przecież nasze góry są znane z zapierających dech w piersiach widoków, czarującego klimatu oraz smakowitej lokalnej kuchni. Zakopane i inne miejscowości na Podhalu wydają się zatem doskonałym miejscem dla fanów satysfakcjonujących wędrówek i oddechu wśród lokalnych gospodarzy. Mało turystów wie, że w Zakopanem jest wiele innych interesujących miejsc, które świetnie nadają się dla ludzi starszych i niezrzekający na choroby, niemających ochoty na ciężkie marsze po skalistych szlakach. Zakopane ma bowiem mnóstwo kąpieli termalnych.
loft

Urlop w Szczecinie albo w Łodzi

Niektóre z dużych miast w Polsce cieszą się wielką popularnością i są generalnie lubiane przez ludzi, którzy tam mieszkają oraz przez gości, inne mniej. Do tych mniej lubianych zalicza się na pewno Łódź. Miasto to ma złą reputację; panuje przekonanie, że nie ma tam żadnych atrakcji. Należy jednak pamiętać, że pomimo stereotypów w każdym mieście znajduje się coś wartego uwagi. Kolejnym przykładem wielkiego polskiego ośrodka miejskiego jest Szczecin. To miasto z kolei nie ma złej opinii. W każdym z nich są punkty warte odwiedzenia i zainteresowania.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Każdy mieszkaniec dużego miasta jak np. Wrocławia doskonale zdaje sobie sprawę jak istotną jest umiejętność odpowiedniego zaprezentowania jednakowo siebie i swoich wizji.
Sudety, góry

Sudety - aktywny relaks dla całej rodziny

Sudety to wyjątkowo urozmaicona i fascynująca kraina górska, położona na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, niewielki skrawek znajduje się też na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego występuje bardzo dużo, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
Aparat cyfrowy BenQ P1410

Sigma – specjaliści w branży fotograficznej

Wakacje to okres urlopów, podróży oraz beztroski. Zachwycające krajobrazy, doborowe towarzystwo, wesoło spędzone chwile to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak ulotne i niesłychanie szybko znikają pod naporem codziennych problemów. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże warto udokumentować na zdjęciach. Skutkiem tego sklep fotograficzny to miejsce, jakie winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeżeli marzą nam się wspaniałe wczasy w otoczeniu pięknej przyrody, to powinniśmy pojechać na Kaszuby. Znajdziemy tu bajkowe krajobrazy, ekologiczne agroturystyczne gospodarstwa oraz sporo innych atrakcji, które spowodują, że nasz pobyt będzie niezwykły.


Czy łowienie ryb jest nadal popularne wśród Polaków?

To napawa smutkiem, że młodzi ludzie coraz rzadziej uprawiają wędkarstwo. No cóż, najzwyczajniej w świecie czasy mamy bezlitosne, więc znaczny spadek znaczenia wędkowania w polskim społeczeństwie nie może zdziwić. Jednak fakty są takie, że wędkowanie to niesamowita zabawa, wspaniałe hobby, które niejako sprawia, iż nasze życie jest o wiele bardziej interesuje. No a poza tym często sytuacja jest taka, że najzwyczajniej w świecie wędkowanie to tak naprawdę jedyna prawdziwa rozrywka w życiu. Bo wiadomo jak prezentuje się dzisiejszy stan. Dobra, ale może napiszmy nieco o wędkowaniu.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie zorganizować środek transportu dla jakiejś liczby osób. Jest to dobra opcja, zwłaszcza jeżeli lubimy wolność poruszania się i nie znosimy być krępowani przez z góry ustalone ramy wyjazdów. Oprócz tego możemy zabrać w tym przypadku ze sobą tylko przyjaciół, nie wystawiając się na sąsiedztwo obcych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?