Menu strony
III Millenium
Biuro podry
bus

Busem do Niemiec – można podróżować tanio, szybko, bezpiecznie i komfortowo

Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych i najbardziej rozpowszechnionych sposobów transportu, za pomocą których mamy możliwość dostać się za naszą zachodnią granicę. W ciągu zaledwie kilku godzin łatwo dotrzemy z niemalże dowolnego dużego miasta w Polsce do każdego regionu w Niemczech.Przewóz odbywa się busami mieszczącymi dziewięć osób. Samochody mają wygodne wyposażenie, ogrzewanie oraz klimatyzację. Przewóz busem odbywa się w luksusowych warunkach, szybko i bezpiecznie.
apartamentowiec

Śliczne, markowe i wykwintne apartamenty w Zakopanem

Wybierając się na urlop do Zakopanego na pewno powinno się najpierw zadbać o organizację noclegu. Jeżeli jest to dla Ciebie istotny wyjazd - na przykład wybierasz się ze swoją drugą połówką na podróż z okazji rocznicy ślubu, Walentynek albo innej ważnej dla Was okazji, to dobrym pomysłem jest zarezerwowanie pierwszorzędnego, wykwintnego apartamentu zamiast zwyczajnego hotelu.
Zdjęcie tatr

Najlepszy sklep turystyczny w mieście

Jeżeli naszym hobby jest wędrowanie po górskich szlakach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład eksplorowanie jaskiń musimy posiadać fachowo dopasowany sprzęt, który da nam wygodę i bezpieczeństwo w trakcie wypraw. Każdy porządny sklep turystyczny posiada takie wyposażenie w swojej ofercie. Często, zdecydowanie za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, gdyż wybierają się w góry bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
Kreta

Lataj po globie

Prawda, iż mnóstwo osób jeździ po świecie jest bezdyskusyjne. Z wielu dostępnych możliwości jako lokomocji wielu z nas woli samolot, który prawdopodobnie należy do jednych z bezpieczniejszych form podróży. Oczywiście każdy ma prawo mieć osobiste zdanie, a notowania zazwyczaj popierają wcześniejsze twierdzenie, jednak kluczowe znaczenie mają ceny biletów.
Flagi krajów europy

Podróż życia za półdarmo

W krajach rozwiniętych, a szczególnie w Ameryce, stworzył się taki obyczaj, że po zakończeniu nauki młody człowiek rusza w wycieczkę zagraniczną. To doskonała szansa, by zobaczyć trochę świata. Można dojść do wniosku, że Jankesi powinni jeździć poza granicę częściej, gdyż ich wiedza o świata jest katastrofalna. Tak czy owak, obyczaj jest godny naśladowania.
plaża w słońcu

Wakacje - a może Tunezja bądź Egipt? Parę porządnych patentów

Jest wiele miejsc, w których człowiek piekielnie pragnący wypoczynku nareszcie ma okazję to zrobić. W wielu przypadkach sytuacja jest taka, że najzupełniej nie orientujemy się w którym miejscu bez dwóch zdań warto wypocząć.
jezioro, mężczyzna

Organizujemy urlop na wschodzie Polski

Sezon wakacyjny za pasem, a wielu z nas ciągle pewnie nie ma jeszcze zaprojektowanego odpoczynku. Bieganina a także codzienna gonitwa nie pozwalają na dokładne przygotowanie planów wczasowych.
Polskie góry

Jak wybrać dobry sprzęt górski?

Gdy naszym hobby jest wędrowanie po górskich szlakach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy posiadać odpowiednio dobrany sprzęt, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo w czasie wyjazdów. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Często, zdecydowanie zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, gdyż wybierają się w góry bez przygotowania. To nie pogoda i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.
Bukowina Tatrzańska

Jaki hotel w górach wybrać

Przed wyprawą w góry należy wypytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry ,jak również zaczerpnąć cennych porad w doborze najlepszego miejsca na nocleg. Polecane hotele można też zobaczyć w prasie specjalistycznej czy ulotkach reklamowych wielkich i popularnych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś nieduża jak również mało interesująca wioska? Warto się nad tym odrobinę zastanowić.
basen

Dlaczego warto sprawdzić które rozrywki proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie należy mówić, które miasto jest zimową stolicą Polski. Jest nią oczywiście Zakopane, do jakiego wszelakiego roku przybywa naprawdę wielu turystów.