Menu strony
III Millenium
Biuro podry
zakupy w Gdańsku

Krótki poradnik wypoczynkowy, czyli co zabrać ze sobą nad morze

Wakacje w pełni. Powolutku pakujemy walizki, by za moment udać się na upragniony wypoczynek. W tym roku wielu turystów zdecyduje się na morze. Nasze cieszy się wyjątkowym powodzeniem. Szczególnie Gdańsk, stolica województwa pomorskiego.
Morze Bałtykie

Nie musisz daleko jechać, aby odpocząć, czyli wakacje nad polskim morzem

Lato tuż, tuż... Idealnie by się złożyło abyśmy z wyprzedzeniem przygotowali plan naszego wypadu. Czy wybierzemy morze, góry, jeziora? Polacy to wielcy szczęśliwcy. Wszak nie wszystkie państwa mają dojście do wspomnianych wcześniej miejsc. Bez wątpienia, można wybrać wyjazd zagraniczny, jednak cytując powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - gorąco zachęcamy do pozostania w kraju.
Port Władysławowo

Władysławowo- urokliwa nadmorska miejscowość, do której polecamy przyjechać się na wakacje

Władysławowo, to miejscowość, jaka zlokalizowana jest bezpośrednio przy morzu Bałtyckim. Jest to więc teren, do jakiego rokrocznie przybywa ogromna liczba turystów, jacy korzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci miejsc noclegowych, czy też wielu innych usług. Jest to jednak miasto bardzo atrakcyjne pod wieloma innymi względami.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że warto już poszukać miejsce, w którym chcemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu jest mnóstwo nad polskim morzem. Jednym z nich, jest na pewno Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość położona tuż nad Bałtykiem.
Last minute Turcja

Urlop z zaufanym biurem podróży

Czas letni już się skończył. Sporo Polaków mimo to wybiera się na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma ciekawą ofertę w tym okresie. Przyczyn takich wyjazdów jest sporo. Primo: odrobinę chłodniejsza pogoda w tropikalnych częściach świata jest o wiele bardziej przyjazna, jeśli ktoś ma dość upałów.
apartamenty

Jaki typ noclegu wybrać wybierając się do Krakowa na weekend?

Zakopane jest bez wątpienia jednym z najbardziej okazałych miast w Polsce. Możemy obejrzeć tutaj dużo zabytków, kościołów, kamienic. Należy do miast, gdzie co roku przyjeżdżają ludzie z wielu krajów świata, jest to miasto, które skrywa w sobie historię polską, czego świadectwem są rozmaite muzea i domy pamięci ulokowane tutaj.
uprawiając snowboard

Ferie zimowe w sezonie 2015 - jakie dyscypliny sportowe wybrać i gdzie najlepiej się wybrać.

Można powiedzieć, iż o feriach zimowych, my - rodzice, powinniśmy zastanowić się już latem. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, aby nasi milusińscy mogli w równym natężeniu uprawiać wszystkie dyscypliny sportowe jeżeli nie możemy pochwalić się nieograniczonym czasem ani bezdennym workiem pieniędzy.
miejsce noclegowe

Wiele miast ma ciekawe noclegi - sprawdź jak je zarezerwować

W naszym kraju jest wiele wspaniałych miast, które możemy odwiedzić. W każdym z nich bez wątpienia wyszukamy coś zachwycającego dla siebie, coś co warto będzie odwiedzić. Co istotne, to w każdym z tych miast wyszukamy mnóstwo ciekawych kwater, dzięki który będziemy mogli spokojnie wypoczywać po zobaczeniu.
Podróże z dzieckiem

Wyprawa w góry na jesień

Jesień to pora, która świetnie nadaje się na rozmaite wycieczki. Nie jest już tak upalnie jak latem, a zarazem cały czas utrzymuje się dość wysoka temperatura. Ponadto widoki jesienią są szczególnie malownicze, z uwagi na wielobarwne opadające liście. W porze jesiennej również światło słońca ma charakterystyczny ciepły kolor. Dzięki temu również zdjęcia wykonane w okresie jesiennym bywają bardzo udane.
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat się coraz bardziej zmniejsza, globalizacja jest już zjawiskiem bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak telefony VoIP a także ogólna dostępność internetu ułatwiają kontakt między ludźmi z przeciwnych końców świata, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z przejazdem między odległymi miejscami.