Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Spotkanie, zebranie

Może wypadek firmowy nad Morze Bałtyckie?

Czy nieustanny kryzys sprawił, że to już koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do chociażby Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w przypadku naszego kraju aż tak mocno widać wielkie spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, a więc można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest nawet lepiej, niż kilka lat temu.
sala konferencyjna

Użyteczne pomieszczenia konferencyjne w hotelach. Komfort i pożytek w jednym miejscu.

Obecnie zebrania odbywają się w zaprzyjaźnionych wnętrzach eleganckich hoteli. Hotele są przygotowane do tego by konkretny ludzi, którzy są zobowiązani dotrzeć na konferencje i być w danym hotelu w zależności kilka godzin a bywa, że i kilka dni czuły się komfortowo. Dlatego powstają kompleksy hotelowe umożliwiające zawodowe przeprowadzenie konferencji. Hotele konferencyjne wyposażono w sale konferencyjne, które nawiązują do najwyższych standardom. Posiadają różnego rodzaju udogodnienia, które pozwalają na sprawne prowadzenie wszelkiego rodzaju zebrań.
Pokój hotelowy

Hotel w okolicach Wrocławia najlepszym miejscem na wesele

Uroczysty ślub to jedno z ważniejszych zdarzeń w życiu wielu ludzi. Zdobywając się na podjęcie tak wielkiego kroku warto dokładnie spojrzeć z dystansu na wyjątkową sytuację, zaczynając od zastanowienia nad poprawnością wyboru życiowego partnera, pogodzeniem się z koniecznością do dzielenia się każdym aspektem życia z partnerem, kończąc na odpowiednim wyborze miejsca na to wyjątkowe wydarzenie.
sala szkoleniowa

Świetna sala na wesele, konferencje bądź fachowe szkolenie - Wrocław

Wrocław to miasto, w jakim zapewne odnajdziesz niemało obiektów weselnych, konferencyjnych i szkoleniowych. Praktycznie każdy większy hotel na terenie Wrocławia ma sale weselne bądź konferencyjne, w których możesz urządzić świetną konferencję, szkolenie lub też swoje wspaniałe wesele.
termy

Baseny termalne w Polsce

Naciepłe dni czekaliśmy z utęsknieniem już od dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W czasie długich i mroźnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodzinką katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już co raz bliżej i najwyższa pora pomyśleć o wczasach w tym roku. Powinniśmy już dzisiaj zarezerwować miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, gdyż jeszcze trochę i może być za późno- nie znajdziemy już wolnych noclegów w popularnych ośrodkach turystycznych.
turcja

Tureckie urlopowanie z rodziną

Jeśli kogoś fascynują słoneczne wakacje to Turcja to miejsce idealne. Jest tam pod dostatkiem gorących plaż i urzekających krajobrazów. Mimo wszystko przed rezerwacją wycieczki należy przemyśleć parę szczegółów. Jakie miasto wybrać? Chcemy pływać w basenie, czy wolimy kąpiel w morzu. Można także skorzystać z opinii ludzi, którzy wrócili z wycieczki.
Tatry

Gdzie nocować w Zakopanem?

Zima to okres, w którym trudno nam się zebrać do większej aktywności. Zmarznięci, przemykamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na dwór. Podczas, gdy pogoda jest zła, temperatura spada poniżej zera, mróz szczypie w oczy, a samochód znów nie chce ruszyć, z ulgą wyczekujemy na początek letniego sezonu.
w Kołobrzegu

Wynajem apartamentów oraz pensjonatów – Kołobrzeg zaprasza

Nadmorski deweloper zapewnia szczególnie rozbudowaną bazą ofert, zgadzającą się z kryteriami różnych osób. Pragniemy proponować pełnię naszych możliwości. Jeżeli chodzi o pensjonaty Kołobrzeg zapewnia całkowity profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych deweloperów. Wybierając przetestowane pensjonaty oraz cenionych deweloperów, decydujemy się na wypróbowane oraz zachwycające oferty. Atrakcyjne ceny i przemyślane rozwiązania to coś, co zapewniamy odbiorcom.
Istanbuł

Ostatni dzwonek na wybranie interesujących wakacji

Patrząc na to, co lato 2014 nam przyniosło, była to na pewno niesamowicie piękna pogoda w kraju. Rozmaite propozycje spędzania wolnego czasu, nie tylko te dotyczące wyjazdów, dopasowane zostały do wymagań wyjeżdżających. To właśnie turyści mogą zadecydować, na które wycieczki warto stawiać w tym i następnym roku. Już niedługo trafimy na wiele ofert wyjazdów last minute, dlatego dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować jeszcze wczasów jest to ostatni dzwonek.
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak telefony przez sieć oraz publiczna dostępność łącz internetowych upraszczają kontakt między ludźmi z przeciwnych końców świata, czyniąc je niemalże natychmiastowym. Identycznie rzecz ma się z podróżą między oddalonymi od siebie miejscami.