Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samolot na lotnisku

Jakim sposobem starać się o odszkodowanie za odwołany lot?

Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może wynagrodzić popsute plany wakacyjne. Urlop to bowiem czas, na jaki czekamy zwykle cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą czy wiosną. Większość z ludzi wyczekuje lata, tym bardziej, że dzieciaki też mają wtedy wakacje, toteż całą rodziną można sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek. Jak zatem powinieneś się starać o pieniądze, jakie zgodnie z prawem ci się należą z powodu odwołanego lotu?
Kopalnia

Niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, jakie wynikają z prosperowania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.

Niedawno wykryte, duże złoża węgla brunatnego w gminie Miejska Górka wywołały sporo kontrowersji wśród mieszkańców tego rejonu. Otóż, do nich nie dotarły kontrargumenty władz gminy, którzy udowadniają, iż odkrycie tak solidnych złóż jest dla Małej Górki czymś nad wyraz korzystnym. W większym stopniu niż zalety dla gospodarki i progresu rzucą się albowiem w takim wypadku w oczy spodziewane zagrożenia dla środowiska naturalnego, jakie wynikną z powstania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując urlop, można ominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla określonej liczby osób. Jest to dobra opcja, szczególnie gdy wolimy swobodę podróżowania i nie znosimy być ograniczani przez gotowe schematy wyjazdów. Oprócz tego mamy możliwość zabrać w tym przypadku ze sobą tylko znajomych, nie narażając się na obecność nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
tunezja

Jeśli zamierzamy wypocząć to na zapewne Tunezja wycieczka będzie dla nas nadzwyczaj dobrym wyjściem

Bez wątpienia kiedy przekształca się część roku i zazwyczaj kończy się lato to wielu ludzi popada w specyficzną melancholię, która objawia się przez sporo rzeczy. Na ogół jest tak, że tak de facto nie chce nam się nic działać, nie chce nam się do nikogo wychodzić a sama myśl o robocie i wychodzeniu do miejscu roboty przyprawia nas o podłe samopoczucie i zawrót głowy. Czemu tak się dzieje już od wielu lat i jakie są na to sposoby, aby radzić sobie w takiej chwili?
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to śliczny masyw skalny w regionie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, zatem wziąć ten teren pod uwagę organizując wczasy w górach!
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wybitnej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego doskonałe miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.
wakacje

W jakie miejsca wybieramy się na wakacje? Jakiego rodzaju miejsca są najpopularniejsze i dlaczego? Czy mamy ulubione miejsca?

Odpowiedni wypoczynek należy się każdemu, nie jest ważne, czy ktoś jeździ każdego roku na wakacje czy jedynie raz na kilka lat. To bowiem sprawia, że czujemy się lepiej, posiadamy większą energię do działania, a dodatkowo dajemy zarobić hotelarzom i innym właścicielom różnych pensjonatów.
ekskluzywny autobus

Znakomite możliwości proponowane na rynku – autokary do wynajęcia

Autokary na wynajem

Ciągle przybywa doskonale przygotowanych rozwiązań, co okazują się bezsprzecznie strzałem w dziesiątkę. Niemała gama ofert trafia w potrzeby klientów, którzy chcą wybierać dla siebie to, co najlepsze.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Wreszcie nadeszły. Długo wyglądane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne ciepła, morza, góry i radośnie wypełnionego czasu. Okres relaksu i oddechu, odejścia od rutyny i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już pora wyjazdu. Ulubiona pora w roku – wakacje.
widok z samolotu

Poznaj swoje prawa - taka wiedza może Ci się przydać

Przede wszystkim przy zakupie biletu zbywca nie powinien żądać od ciebie wyższej ceny tylko ze względu na obywatelstwo albo punkt kupna biletu. Poza tym przysługują Ci również prawa w przypadku pojawienia się problemów.