Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróże

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wycieczce w Tatry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale chowa w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najtrafniejszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wieś górska, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Wycieczka do Indii

Cudowne wczasy dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – z chwilą kiedy przeminą letnie upały, zaczynają wielkie pakowanie. Polacy polubili zalety ”późnych” wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
systemy GPS ułatwiające transport

Przewozy na trasie Polska - Niemcy dostępna jest w ofercie kilku przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są aktualnie przez wiele firm, które obejmują działem swych usług całą Polskę. Funkcjonowanie takich linii podróżnych jest bardzo potrzebne, bo sporo polaków wyjeżdża do Niemiec w różnym celu. Jedni jadą na dłuższy okres, żeby tam pracować i po prostu mieszkać, pozostali z kolei jeżdżą na krótszy czas, żeby dorobić na najpilniejsze potrzeby, jak także załatwić wszelkie niezbędne zadania, które w takim kraju muszą być wykonane.
Busy Kraków

Jak wybrać bezpieczny transport na wycieczki rodzinne?

Zanosi się prześliczny majowy długi weekend. Nie powinno się w tak niebiańsko zanoszącą się pogodę pozostać w mieszkaniu. Gdy tylko jest taka okazja należy zgromadzić jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i ruszyć na wyprawę na przykład do Krakowa. Do Krakowa dotrzeć możemy pociągiem lub busem. Jeśli wybierzemy ten drugi typ transportu wpisujemy w przeglądarkę internetową busy Kraków i dążymy do znalezienia najwygodniejszej oferty dla nas.
Gorące wakacje

Niezapomniane wakacje w słonecznej Turcji - z folderów biur podróży

Na wczasy czekamy z niecierpliwością cały rok. Dzisiaj, gdy na zewnątrz króluje tak cudowna pogoda, niezmiernie ciężko jest nam się skupić na swojej pracy zawodowej. Szukamy dowolnej wymówki, by choć na chwilę odciąć się od codziennych obowiązków. A kiedy kierownik nas nie zauważa, z zapałem oglądamy ulotki agencji turystycznych.
wyspa

Dobrze jest solidnie zaplanować swój urlop, aby tym sposobem uniknąć niemiłych rozczarowań, iż zabrakło ofert, o których marzyliśmy od dawna

W zasadzie wszyscy ludzie lubią podróżować. Wypoczynek od codziennej pracy jest tym, co nam się należy, dlatego niezależnie od tego, jakie mamy stanowisko pracy, warto na chwilę o nim zapomnieć i udać się do biura podróży, które wszystkim się zajmie. Najlepiej wybierać taką firmę, jakiej już mieliśmy okazję zaufać i na której zawsze możemy polegać. Wakacje winny być przecież okresem prawdziwej beztroski i relaksu, dlatego to nie my winniśmy się zajmować ich bezpośrednią organizacją. Na szczęście dzisiaj mamy do wyboru wiele opcji, dlatego korzystajmy z nich jak najczęściej.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą w stu procentach się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne najlepiej dopasuje ofertę do określonych potrzeb chętnych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest wskazanie najlepszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
bus

Busem do Niemiec – można podróżować tanio, szybko, bezpiecznie i komfortowo

Busy do Niemiec to jeden z najszybszych i najbardziej rozpowszechnionych sposobów przewozu, za pomocą których możemy dostać się za naszą zachodnią granicę. W ciągu nie więcej niż kilkunastu godzin bezproblemowo dotrzemy z praktycznie dowolnego większego miasta w Polsce do dowolnego regionu w Niemczech.Transport przebiega busami mieszczącymi dziewięć osób. Pojazdy mają komfortowe wyposażenie, ogrzewanie i klimatyzację. Transport busem odbywa się w wygodnych warunkach, błyskawicznie i bezpiecznie.

Co warto zabrać na wycieczkę motocyklem?

Podróże fascynują, nie tylko ludzi, którzy sami podróżują i nie potrafią usiedzieć w domu. Książki podróżnicze są czytane także przez domatorów, którzy rzadko zmuszają się do wychylenia nosa poza teren miasta, nawet w okresie wakacji.
kamera

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

Wybierając się na daleki wyjazd warto spisać najważniejsze przedmioty, jakie ze sobą zabierzemy. Obecnie wielu ludzi podróżuje na wakacje w dalekie regiony świata, pragnąc tym samym z jednej strony wypocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, nierzadko wyjazdy tego typu powiązane są z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym rodzajem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach należy myśleć też o tym, aby tak wyjątkowe chwile zachować na pamiątkę, abyśmy mogli przypomnieć sobie wszystko w przyszłości.
1 2 3 4