Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróże
Wycieczka do Indii

Cudowne wczasy dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Istnieją osoby, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wręcz przeciwnie – z chwilą kiedy słońce chowa się za chmurami, zaczynają pakować walizki. Polacy szybko docenili plusy ”późnych” wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Kiedy w Polsce nadchodzą słoty, lecą do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z promieni słonecznych. Po takim wyjeździe łatwiej przetrwać zimę.
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
All inclusive wakacje

Szeroki wybór świetnych propozycji wycieczek z biura

Podróżowanie po interesujących, choć niekoniecznie odległych krajach gwarantuje odkrywanie nieznanych dotąd miejsc. Wyjątkowość każdej wycieczki ma niemałe znaczenie i to właśnie pokazuje ogromne spektrum możliwości. Nauka poprzez wyjazdy jest najlepszą formą poznawania świata. Wskazuje na to biuro podróży z niesamowicie szeroką ofertą. Dzięki profesjonalnej pomocy fachowców możemy wybrać wycieczki na znakomitym poziomie. Idealne rozumienie potrzeb każdego z klientów jest ważne!
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na wakacje. Zimą zdecydowanie warto wyjechać, w zależności od prywatnych upodobań, na narty i inne sporty zimowe bądź na egzotyczne wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni zimowych w kraju, z kolei latem warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego również dużo ludzi marzy o spokojnym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to wspaniały czas na wakacje last minute.
kamera

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

Jadąc w daleką podróż warto spisać najważniejsze przedmioty, jakie ze sobą spakujemy. Obecnie duża ilość osób jeździ na wakacje w dalekie regiony świata, pragnąc tym samym z jednej strony odpocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, często podróże takiego rodzaju łączą się z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym typem sportów ekstremalnych. W takich wypadkach dobrze jest pamiętać o tym, aby tak wyjątkowe momenty zarejestrować na przyszłość, abyśmy mieli możliwość odtworzenia wszystkiego po latach.
wyjazd

Wymarzony wyjazd rowerowy – jak go zaplanować?

Dla większości ludzi wypad w obojętnie jakie miejsce to niewątpliwa przyjemność. W końcu często na co dzień nasze bytowanie jest raczej szare. Chodzimy do jednej pracy, realizujemy podobne obowiązki, widzimy tych samych ludzi, jesteśmy w tych samych miejscach. Jeżeli zatem chcielibyśmy odrobinę się oderwać od rzeczywistości, coś odmienić, wnieść do swego życia niewielki choć powiew świeżości – bezsprzecznie warto gdzieś wyjechać. Gdzie? To już kwestia indywidualna. Każdy z nas ma w końcu jeśli o to chodzi nieco inne upodobania. Niektórzy z nas lubią podróże po kraju, inni poza Polskę.
bus

Busem do Niemiec – można podróżować tanio, szybko, bezpiecznie i komfortowo

Busy do Niemiec to jeden z najszybszych i najpopularniejszych środków przewozu, za pomocą których możemy dostać się do naszych zachodnich sąsiadów. W czasie nie więcej niż kilku godzin łatwo dostaniemy się z praktycznie dowolnego dużego miasta w Polsce do dowolnego miejsca w Niemczech.Przewóz przebiega busami mieszczącymi dziewięć osób. Busy mają praktyczne wyposażenie, ogrzewanie i klimatyzację. Transport busem odbywa się w wygodnych warunkach, ekspresowo i bezproblemowo.
hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niezwykle urokliwym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy wyszuka coś dla siebie, więc Legnica polecana jest nie tylko ludziom z zagranicy, ale również podróżnikom z naszej ojczyzny. Najlepszym autem tej mieściny są jej rozległe dzieje. Opłaca się zainwestować w nocleg w Legnicy, by śmiało móc zwiedzić całość zabytków. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale dodatkowo sama architektura budynków. Doceniać można budownictwo odrodzeniowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i dzisiejsze.
egzotyka

Indie last minute mają szansę nam się podobać

Nie musimy przesiadywać w mieszkaniu
Przed nami otwiera się sporo ciekawych możliwości oraz należy z tego skorzystać, kiedy chcemy, żeby nasze wakacje były niesamowite. Dlatego właśnie powinniśmy przejrzeć ofertę biur podróży, albo spojrzeć na opis różnych państw oraz zadecydować, w jakie miejsce samodzielnie pragniemy się wybrać na urlop. Obecnie nawet dalekie podróże nie powinny ciągnąć za sobą zbyt wielu funduszy.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dostać się na lotnisko. Istnieje kilka różnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, prywatnym busem albo na przykład swoim samochodem.
1 2 3 4