Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróże

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się tylko dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i malutka wieś górska, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
Bus, podróżowanie

W jaki sposób niedrogo podróżować po obszarze Europy?

W owym artykule zostaną omówione najistotniejsze sposoby podróżowania po Starym Kontynencie. A więc jak szybko, wygodnie, bezpiecznie, a do tego względnie niedrogo jeździć po tym niesamowicie ładnym kontynencie?
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem egzotyczne podróże cieszą się pośród Polaków coraz znaczniejszym powodzeniem. Spowodowane bywa to w dużej mierze łatwością podróżowania po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do odpoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w egzotycznym zakątku świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, lecz często urlopowicze są skłonni inwestować znaczniejsze fundusze raz na kilka lat i przeżyć niezapomnianą przygodę.
Wycieczki, góry

Na górską wycieczkę warto się wyposażyć w bieliznę oddychającą

Lato pomaga w wypoczywaniu. Przeróżnie ludzie odpoczywają. Można turystów rozdzielić zasadniczo na dwie przeciwstawne grupy. Jedni pragną polegiwać na leżaku i leniuchować. Następna grupa woli aktywność. Odpoczywają szalejąc na nartach, wspinając się czy zwiedzając inne kraje. Ta aktywna społeczność wymaga specjalistycznego odzieży, dla przykładu slipów termoaktywnych.

Co warto zabrać na wycieczkę motocyklem?

Podróże ciekawią, nie tylko tych, którzy sami wciąż są w drodze i nie potrafią usiedzieć w domu. Książki podróżnicze są pochłaniane też przez domatorów, którzy rzadko zmuszają się do wystawienia się poza obręb miasta, nawet w okresie wakacji.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed odlotem w daleką drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dojechać na lotnisko. Istnieje kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się na lotnisko lokalnym publicznym środkiem transportu, specjalnym autokarem albo na przykład swoim autem.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą całkowicie się zrelaksować i w pełni odpocząć od codziennej pracy? Polecane biuro turystyczne idealnie dopasuje ofertę do danych potrzeb chętnych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi specjalistami swoimi wymaganiami. Wówczas możliwe jest wskazanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak np. inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.
Chiny, wielki mur

Niezapomniane podróże

Chcąc odnaleźć wspaniałą okazję na niezapomnianą podróż, idealnym pomysłem jest wybranie się do uznanego i sprawdzonego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się świetną organizacją oraz interesującym programem, ich koszty nie są zbyt wysokie i zapewniają wszystkie potrzeby. W tej chwili znamienite i zaufane biuro oferuje wakacje last minute w tak dalekie miejsca świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia kraje, którym każdy podróżnik musi się wnikliwie przyjrzeć.
spływ kajakowy weekend

Idziemy na kajaki z najbliższymi

Jaki może być oryginalny sposób na zorganizowanie wspólnie wolnego czasu? W gronie przyjaciół zazwyczaj nie brak atrakcyjnych koncepcji na nowoczesne wypady za miasto. Znakomitym wyjściem mogą się okazać kajaki, gdyż skupiają w sobie rekreację oraz rewelacyjne przygody. Nie trzeba daleko szukać, aby wyszukać inspirację oraz znaleźć rodzaj sportu odpowiadający całej grupie. Niewymagające zajęcie umożliwia odkrywanie niemałych pokładów energii, z pozoru ukrytych gdzieś głęboko.
Busy Kraków

Jak wybrać bezpieczny transport na wycieczki rodzinne?

Wróży się przepiękny majowy długi weekend. Nie powinno się w tak bajecznie zanoszącą się pogodę siedzieć w mieszkaniu. Jeżel jest taka sposobność warto zebrać jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wyruszyć na wycieczkę przykładowo do Krakowa. Do Krakowa dostać się możemy pociągiem lub autokarem. Jeżeli zdecydujemy się na ten drugi typ transportu wpisujemy w wyszukiwarkę internetową busy Kraków i szukamy najlepszej oferty dla nas.
1 2 3 4