Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kurs
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie posiadają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.
rejs

Dlaczego żeglarstwo to taki popularny sport, jakie formalności trzeba spełnić żeby rozpocząć pływanie

Żeglowanie jest sportem, który zyskuje coraz większą popularność. Duży wpływ między innymi na to ma coraz większa propozycja wynajmu jachtów, zarówno na przepięknych Mazurach u nas, jak również w znacznie cieplejszych rejonach Morza Śródziemnego. Ale zaczynając pływanie należy pamiętać o tym, że woda będzie wymagała umiejętności oraz pokory. Nie da się do niej podejść lekceważąco, bo zakończyć się to może jakąś tragedią, a na pewno należy mieć odpowiednie umiejętności i wiedzę.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, gdyż są tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, które przedstawiają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dokładnie zapoznać się z ich przeszłością.
meble

Chcesz zorganizować swoim pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Radzimy, dokąd jechać!

Chyba każdy pracodawca wie doskonale, iż nic tak bardzo nie motywuje pracowników jak przykładowo zaplanowanie im weekendowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeśli Ty także zastanawiasz się nad tą możliwością, a równocześnie chciałbyś połączyć taki wyjazd z czymś mocniej pożytecznym, wtedy bez wątpliwości musisz zainteresować się opcją zorganizowania wyjazdu integracyjnego połączonego z jakimś przydatnym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.
Roztocze

W jaki sposób można zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w Polsce, a zresztą nie tylko u nas, są bardzo długie - choć oczywiście prawda jest taka, że uczniowie z całą pewnością narzekają na to, iż letnia przerwa jest zbyt krótka. Można powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić własne dziecko przed wszechobecną nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki całymi miesiącami czekają na przerwę od szkoły, to kiedy już nadejdzie koniec czerwca, rozpoczynają się niemałe kłopoty... Jednak nie można powiedzieć, że w każdym przypadku dzieci nie będą miały nieprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładniej chodzi?
jazda konna

Wspaniała przejażdżka – czyli z jakiego względu warto zapisać się na kurs jazdy konnej

Nie wiesz co robić w wolnych chwilach? Chciałbyś mieć jakieś hobby, ale nic interesującego nie przychodzi ci do głowy? Szukasz niebanalnego zajęcia, które by cie całkowicie pochłaniało i rozwijało cię? Znasz różne możliwości, ale żadna nie wydaje się wystarczająco pociągająca? Na pewno warto wypróbować naukę jazdy konnej. Nie jest to bardzo popularne hobby, chociaż nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi kocha konie i na naukę jazdy z nieskrywaną przyjemnością, by się zapisali.