Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rzeka
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Trzy, dwa, jeden i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest wiele możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie przyrody z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując urlop albo wypad na dwa dni, warto wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, wijący się przez kilka województw. Wizytując ten rejon opłaca się porzucić samochody i wskoczyć na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na sporej części jej nurtu znakomicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Jest przecież tyle ekscytujących miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Aby najlepiej cieszyć się z podróży należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Świetne powieści kryminalne to nie jedyny atut nadbałtyckiego północnego sąsiada. Szwecja rodzimym rybakom dała się poznać jako wspaniałe miejsce na...
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska to krajem, który oprócz sporej linii brzegowej może się również pochwalić niezwykle szerokimi górami. Dwa te punkty są najczęstszym kierunkiem wyjazdowym rodzimych turystów. Jednak Bałtyk, tak jak idealny jest na Lato, zimą nie ma już za wiele nam do zaoferowania.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
spa nad morzem

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W czasach gdy większość czasu dedykujemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wyjazd dla podreperowania zdrowia. Nowoczesne SPA to wyspecjalizowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.