Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rzeka
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na weekend, warto brać pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon warto zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Fascynujące powieści kryminalne to nie jedyny atut naszego północnego sąsiada. Szwecja naszym rybakom pokazała się jako wspaniałe miejsce na...
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest mnóstwo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, no, może gazetę można przeczytać.
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się także pochwalić bardzo szerokimi górami. Oba te punkty są najczęstszym kierunkiem podróży rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak najlepszy jest na wakacje, zimą nie ma już dużo nam do zaoferowania.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
spa nad morzem

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W czasach gdy większość czasu dedykujemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wyjazd dla podreperowania zdrowia. Nowoczesne SPA to wyspecjalizowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.