Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rzeka
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując wakacje albo wyprawę na sobotę i niedzielę, trzeba brać pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez kilka województw. Wizytując ten rejon warto porzucić auta i wsiąść na dwa kółka lub kajaki. Pilica ma ponad trzystu kilometrów i na znacznej części jej biegu znakomicie nadaje się na spływy, a rozległe tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych przejażdżek.
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Świetne powieści kryminalne to nie jedyny atut nadbałtyckiego północnego sąsiada. Szwecja rodzimym rybakom dała się poznać jako wspaniałe miejsce na...
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko poniedziałek, jeszcze tylko wtorek, jeszcze tylko środa i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Wiosną jest dużo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu cieszyć się z wyjazdu należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska to krajem, który oprócz sporej linii brzegowej może się również pochwalić niezwykle szerokimi górami. Dwa te punkty są najczęstszym kierunkiem wyjazdowym rodzimych turystów. Jednak Bałtyk, tak jak idealny jest na Lato, zimą nie ma już za wiele nam do zaoferowania.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
spa nad morzem

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W czasach gdy większość czasu dedykujemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wyjazd dla podreperowania zdrowia. Nowoczesne SPA to wyspecjalizowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.