Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rzeka
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wypad na dwa dni, należy wziąć pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon poleca się zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na powyżej trzystu kilometrów i na znacznej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a rozległe tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Mroczne kryminały to nie jedyny atut naszego skandynawskiego sąsiada. Szwecja rodzimym wędkarzom pokazała się jako cudowne miejsce na...
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się również poszczycić niezwykle rozległymi górami. Oba te punkty są najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak idealny jest na Lato, zimą nie ma już dużo nam do zaproponowania.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Trzy, dwa, jeden i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie przyrody z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
spa nad morzem

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W czasach gdy większość czasu dedykujemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wyjazd dla podreperowania zdrowia. Nowoczesne SPA to wyspecjalizowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.