Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Szlaki
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży tylko niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Roztocze, widok na pola

Roztocze - wspaniałe tereny na rodzinny wypoczynek

Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Fantastycznie współgrają tu ze sobą niestrome wzniesienia, bajkowe parowy i jary, malownicze rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród cudnego pejzażu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu niegdyś przedstawicielach różnych kultur.
panorama gór w blasku słońca

Planujesz wypoczynek? - wybierz się w góry

Jeśli rozmyślamy o własnym odpoczynku, o tym, aby odzyskać siły, to bez wątpienia marzymy, by był on dokładnie taki, jak kochamy. Jeżeli uwielbiamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie lubimy chodzić, to na pewno w większości przypadków udamy się nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas chodzenia, tam też mamy okazję wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na swoich nogach.
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Region tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego perfekcyjne miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to piękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, toteż wziąć ten obszar pod uwagę organizując urlop w górach!
Wakacje w Hiszpanii

Wytęsknione wakacje - pakuj bagaże!

Wytęskniony odpoczynek już tuż tuż. Zbliża się okres letni i czas pomyśleć o upragnionym odpoczynku. Cały rok wytrwale pracowaliśmy, zamknięci w czterech kątach, na niewygodnych krzesłach, przed komputerem.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej komfortowe obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo nadal utrzymuje przytulny czar i na pewno należy go polecić osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można znaleźć parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wolnym czasie. Przedstawiamy dwie najciekawsze miejscówki, które rekomendujemy tego lata.