Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kamienice

Popularne miejsca - wprost idealne na urlop

Na ciekawe nie da się narzekać. Trudno pojąć takich ludzi, którzy nie wiedzą, jakie piękne punkty w ojczyźnie ujrzeć i preferują wyjazdy zagranicę. Istnieje takie słynne powiedzenie „swego nie znacie, cudze chwalicie”. A przecież Polska to malowniczy kraj – można tu spotkać znaczną różnorodność natury i szerokie spektrum zabytków z zamierzchłych wieków.
Świnoujście

Świnoujście i Rewal - sprawdź czy warto tam jechać

Świnoujście latem nie może narzekać na niedobór zainteresowania ze strony gości. Do tego kurortu położonego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko Polacy, ale także nasi zachodni sąsiedzi, którzy cenią sobie okoliczne plaże jak i dogodne ceny, które spotykają w Świnoujściu. Atrakcyjne ceny a także doskonały standard to argumenty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem i spędzeniem urlopu właśnie tutaj.
Nysa

Polska i zabytki

Polska jest znana za granicą z przepięknej, bogatej w zabytki architektury. Zachodni turyści ogromnie chętnie oglądają miasta niezwykłe pod względem architektonicznym, do takich miast można zaliczyć na przykład Kraków ze słynnym na cały świat zamkiem na Wawelu, Wrocław z jego piękną architekturą sakralną i wspaniałym rynkiem czy Toruń, gdzie znajduje się wpisany na listę UNESCO zespół staromiejski. Wszystkie te miasta, są jednak jednymi z najbardziej rozległych w Polsce. Wiele pięknych okazów architektury znajduje się w małych miejscowościach, ukrytych gdzieś w zakątkach Polski.