Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Ośrodki
Podróże z dzieckiem

Jak poznać nasz kraj za względnie nieduże pieniądze?

Nazywanie naszego kraju najładniejszym miejscem na świecie to wyłącznie oznaka patriotyzmu. Bo przecież fakty są takie, że w żadnym razie nie mieszkamy w najładniejszym kraju. W sumie nie można wskazać najpiękniejszego państwa na świecie, ponieważ dosłownie każde państwo ma dużo zalet. I w sumie nawet nie chodzi o powierzchnię. Na przykład Słowenia jest bardzo mała, a jednak cechuje się mocno różnorodnym położeniem. Jednak skupmy się na naszym kraju. W takim razie: co tak naprawdę warto zobaczyć, a do tego - w jaki sposób radzić sobie, jeśli wchodzą w grę finanse.
Sopocka plaża

Uzdrowiska w Polsce

Wiedziemy bardzo aktywny tryb życia. Nasz dzień zazwyczaj zaczyna się bardzo wcześnie. Oczywiście, nie mamy nawet chwilki na pożywne śniadanie, łykamy jedynie kawkę i lecimy do pracy. Tam jesteśmy często narażeni na duży stres. Kierownik zawala nas dodatkową pracą, a współpracownicy nierzadko kopią pod nami dołki. Kiedy możemy się wyrwać na przerwę obiadową, to co spożywamy wstyd nazwać obiadem.
budka na plaży

Ratownik wodny - interesujące info

Rada dla trochę bardziej usportowionych osób - może zostać ratownikiem wodnym? Wielce nobilitująca praca, w okresie letnim ratownicy wodni są niemalże na wagę złota. Jednak w bardzo dużym błędzie jest młody człowiek, który sądzi, że definitywnie każdy kto potrafi dobrze pływać poradzi sobie ze świadczeniem ratowniczych usług. W żadnym razie nie należy w taki sposób myśleć!
domek letniskowy od frontu

Sulęczyn zaprasza podróżników

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu wymogów wyjazdowych w różne, odległe od nas miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W naszym kraju odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w wyjątkowo urokliwych miejscach. Idealnym miejscem wypoczynku weekendowego z rodziną czy przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach ze szczególnie rozwiniętą bazą turystyczną.
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na urlop oczekujemy z utęsknieniem okrągły rok. Siedząc za biurkiem, rozmyślamy o wspaniałych chwilach rozleniwienia.Często wyobrażamy siebie na okazałej plaży, w cieniu wysokiej palmy, z kolorowym drinkiem w dłoni. Ta cudowna wizja dodaje nam sił i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko w które miejsce tym razem pojechać?
kobiety

Jak rozrywkowe spa w Ciechocinku wabi atrakcyjne kobiety i starsze panie

Ciechocinek łączy się z sanatorium znanym w czasach PRL-u. Ogromne tężnie zobaczymy na filmach z tamtej dekady, a utwory muzyczne o tej miejscowości można jeszcze od czasu do czasu usłyszeć w czasie audycji radiowych lub podczas reklam telewizyjnych. W tamtych czasach wyjazdy do sanatoriów były bardzo popularne. Pary narzeczeńskie poznawały się w takich właśnie sytuacjach, czasem na chodniku, niekiedy w pijalni wód mineralnych.

Sprawdź plusy pobytu w Kołobrzegu

Podczas długich zimowych dni marzyliśmy o wspaniałych wakacjach. Wyobrażaliśmy sobie leniwe dni na piaszczystej plaży i szalone zabawy w lazurowym morzu. W tym roku zima była zbyt długa i z radością przywitaliśmy wiosnę. A wraz z nią ciepłe dni. Okres wakacyjny już niedługo, należy więc zorganizować już jakieś wczasy.

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w trakcie urlopu

Okres letni już trwa. Wielu z nas rozmyśla, dokąd tego roku wybrać się na wczasy z rodziną. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kilkunastu dni absolutnej wolności. Czujemy się już wycieńczeni powszednimi obowiązkami. W pracy cały czas jesteśmy narażeni na stres. W domu czekają na nas problemy z dziećmi. Funkcjonujemy na podwyższonych obrotach. Jakby tego było mało, mamy niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nie planujemy posiłków o stałych godzinach. Jadamy zwykle byle co i gdziekolwiek. Chodzi nam tylko o to, aby zaspokoić głód. Tymczasem, w naszych komórkach brak niezbędnych elementów odżywczych. To z tego powodu czujemy się cały czas wyczerpani i zestresowani. Posiadamy kiepską odporność. Brak regularnego ruchu sprawia, że jesteśmy zupełnie bez formy. To wszystko nie tylko niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także negatywnie wpływa na nasz nastrój.
muzea

Gdzie szukać hotelu w Rzeszowie?

Rzeszów będzie miastem, w którym zatrzymują się studenci i pracownicy różnych firm. Rzadziej zaglądają do niego po prostu turyści, ale zdarza się, iż na weekendy przyjeżdżają całe familii po to, aby móc odpocząć i pochodzić po mieście.
redukcja wagi

Urlop z dietą oczyszczającą - kiedy pożądane byłoby się na nie wybrać?

Piękna oraz szczupła sylwetka jest śnieniem wielu kobiet. Niemniej jednak nie każda z nas może się taką sylwetką pochwalić. W wielu przypadkach stosujemy różne diety, suplementy odchudzające bądź nawet ćwiczenia, ale nie zawsze efekty, jakie widzimy są zadowalające.