Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlopy
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie nieduża, północna część Karkonoszy, lecz góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość tej uciążliwej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wioska rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to okres odpoczynku, toteż wiele osób stara się je planować z niezbędnym wyprzedzeniem. Dzisiaj najbardziej modne są wycieczki zagraniczne, jako że dają gwarancję pięknej pogody, podczas gdy w Polsce bardzo często doskwierają niskie temperatury lub uciążliwe deszcze.
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy koniec urlopów. Pogoda robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba niemniej wyrwać się raz na jakiś czas z codziennego kieratu na kilka dni. Nawet niedługi wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są znakomite do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne staną się porządne noclegi w górach?
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Gdy dłużące się pochmurne godziny nam dokuczają, chwytamy za foldery agencji turystycznych i podziwiamy cudowne fotografie. Zazwyczaj są to malownicze landszafty z błękitnym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy wakacje za granicą , w słynnych kurortach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa nad morzem i jedynie w ten sposób widzimy idealny urlop.
Barcelona, Hiszpania

Urlop w Hiszpanii wybierany coraz chętniej

Z pewnością każdemu z nas, zapracowanych przydałby się choćby niesamowicie krótki urlop. Niemałym zainteresowaniem w ostatnim czasie, także wśród naszych rodaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii odnaleźć można moc inspiracji, które pozwolą szybko oraz efektywnie odnaleźć energię do życia. Opcji do wykorzystania nie zabraknie, więc warto w sposób systematyczny weryfikować aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już niejednokrotnie jedną ze znakomitych decyzji, którą podjęli zaawansowani podróżnicy.
Wilno

Poszukajmy wartych zobaczenia miejsc

Czasami jest tak, iż nieplanowanie zadecydujemy się na jakiś urlop, po prostu uważamy, iż udamy się tam i tam, i właśnie na miejscu zaczniemy wyszukiwać ciekawych miejsc do obejrzenia. Prawda jednak jest taka, iż fajniej zawsze zawczasu upewnić się, czy w miejscowości jaką chcemy zobaczyć, rzeczywiście jest coś fascynującego, szczególnie jeżeli zakładamy podróż zagraniczną. Tylko takie przejrzenie w Internecie da nam gwarancję, że wyjazd ta będzie z pewnością trafiona oraz równocześnie będziemy wiedzieli, które zabytki na pewno należy, a nawet trzeba zobaczyć.