Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlopy
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to okres relaksu, dlatego sporo osób stara się je organizować z dość dużym wyprzedzeniem. Obecnie najbardziej trendy są wyjazdy zagraniczne, jako że dają gwarancję pięknej pogody, podczas gdy w Polsce dosyć często panują niskie temperatury albo kłopotliwe deszcze.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży tylko niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Barcelona, Hiszpania

Urlop w Hiszpanii wybierany coraz chętniej

Z pewnością każdemu z nas, zapracowanych przydałby się choćby szczególnie krótki urlop. Największym zainteresowaniem w ostatnim czasie, także wśród naszych rodaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii wskazać można moc inspiracji, co pozwolą niezwłocznie oraz efektywnie odnaleźć energię do życia. Szans do wykorzystania nie zabraknie, więc warto w sposób systematyczny weryfikować aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już wielokrotnie jedną ze znakomitych decyzji, jaką podjęli zaawansowani podróżnicy.
Wilno

Poszukajmy wartych zobaczenia miejsc

Czasami jest tak, iż nieplanowanie zadecydujemy się na jakiś urlop, po prostu uważamy, iż udamy się tam i tam, i właśnie na miejscu zaczniemy wyszukiwać ciekawych miejsc do obejrzenia. Prawda jednak jest taka, iż fajniej zawsze zawczasu upewnić się, czy w miejscowości jaką chcemy zobaczyć, rzeczywiście jest coś fascynującego, szczególnie jeżeli zakładamy podróż zagraniczną. Tylko takie przejrzenie w Internecie da nam gwarancję, że wyjazd ta będzie z pewnością trafiona oraz równocześnie będziemy wiedzieli, które zabytki na pewno należy, a nawet trzeba zobaczyć.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Jeśli dłużące się zimowe godziny nam dokuczają, bierzemy katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne zdjęcia. Często są to bajkowe landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do słodkiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy koniec urlopów. Aura robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Warto niemniej wyrwać się czasami z codziennego kieratu na kilka dni. Nawet króciutki wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są cudowne do niedługich wypadów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne będą porządne noclegi w górach?
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dosyć tej strasznej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem czekamy na gorące lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w ekran, czas zatem na oczekiwany wypoczynek. Już przypominamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?