Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlopy
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Jeśli dłużące się zimowe godziny nam dokuczają, bierzemy katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne zdjęcia. Często są to bajkowe landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do słodkiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży wyłącznie nieduża, północna część Karkonoszy, jednakże góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Wilno

Poszukajmy wartych zobaczenia miejsc

Czasami jest tak, że nieplanowanie zadecydujemy się na jakiś urlop, po prostu myślimy, że udamy się tam i tam, i właśnie na miejscu rozpoczniemy poszukiwać ciekawych zabytków do zobaczenia. Prawda mimo wszystko jest taka, że lepiej zawsze zawczasu upewnić się, czy w miejscowości jaką planujemy zwiedzić, naprawdę jest coś ciekawego, zwłaszcza jeżeli zakładamy podróż zagraniczną. Wyłącznie takie sprawdzenie w przewodniku da nam przeświadczenie, że podróż ta będzie na pewno udana i jednocześnie będziemy wiedzieli, jakie zabytki naprawdę należy, a nawet trzeba odwiedzić.
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy koniec urlopów. Aura robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Warto niemniej wyrwać się czasami z codziennego kieratu na kilka dni. Nawet króciutki wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są cudowne do niedługich wypadów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne będą porządne noclegi w górach?
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to czas relaksu, więc wiele osób stara się je planować z stosownym wyprzedzeniem. Dzisiaj najbardziej popularne są wyjazdy zagraniczne, gdyż dają pewność pięknej pogody, podczas kiedy w Polsce dość często doskwierają niskie temperatury lub kłopotliwe deszcze.
Barcelona, Hiszpania

Urlop w Hiszpanii wybierany coraz chętniej

Bez wątpienia każdemu z nas, zapracowanych przydałby się chociażby niesamowicie krótki urlop. Ogromnym zainteresowaniem w ostatnim czasie, również wśród naszych rodaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii odnaleźć można moc inspiracji, które pozwolą prędko oraz w sposób efektywny odnaleźć energię do życia. Opcji do wykorzystania nie brakuje, więc warto systematycznie sprawdzać aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już niejednokrotnie jedną z najlepszych decyzji, którą podjęli zaciekawieni podróżnicy.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dosyć tej strasznej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem czekamy na gorące lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w ekran, czas zatem na oczekiwany wypoczynek. Już przypominamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?