Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca
sale konferencyjne lublin

Nie masz wielkiej firmy, a potrzebna jest Ci okazała sala konferencyjna? Oto rozwiązanie Twoich kłopotów!

W dzisiejszych czasach jedną z podstawowych zasad w biznesie jest robienie niezłego wrażenia na ewentualnych klientach czy kontrahentach. Dlatego zazwyczaj, kiedy organizujemy wszelkiego rodzaju konferencje lub spotkania z ważnymi osobami, zwykle staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto magiczne, zabytkowe i bogate w kulturalne wydarzenia. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez chwilę poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni radować się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami musimy zapewnić sobie choć parę noclegów.

Nieprzeciętny wybór atrakcji Podhala

Tatry to popularny wśród turystów z kraju i ze świata cel wczasowych wojaży. Trudno się dziwić, przecież nasze góry są znane z niepowtarzalnych krajobrazów, magicznego klimatu oraz wybornej góralskiej kuchni. Zakopane i inne miejscowości na Podhalu wydają się wiec najlepszym kierunkiem dla zwolenników długich pieszych wędrówek i oddechu wśród miejscowych gospodarzy. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w Zakopanem znajduje się mnóstwo innych wartych uwagi miejsc, które wybornie nadają się dla staruszków i niezrzekający na dolegliwości, niemających chęci na męczące marsze po górskich szlakach. Zakopane gwarantuje bowiem sporo basenów termalnych.
1 2 3