Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie urlopu trzeba rozpocząć tak wcześnie, ażeby mieć jakiś wybór, gdy chodzi o nocleg, jak również odpowiednie miejsce na wypoczynek. To również wpłynie na to, czy takie wakacje będą takie, jak chcemy.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Gdy zaczniemy wcześniej, to mamy więcej szans na to, że uda się znaleźć coś idealnego.
wypadek

Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów jest jednym z popularniejszych kierunków, jeśli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Dużo osób wybiera ten kraj, którym bywa potocznie mieniona Tajlandia, jako cel swojej pierwszej podróży na ów kontynent.
hotel

Pokoje gościnne są nam proponowane na najlepszym poziomie

Jeżeli pragniemy zwiedzić jakieś miejsca, to musimy mieć świadomość, że będziemy mieli gdzie przesypiać noce. Przez to właśnie hotele czekają na swoich gości przez calutki czas i ciągle próbują im zagwarantować jak największe standardy usług. Dlatego właśnie dążą do tego, by zyskać jak najwięcej gwiazdek, ponieważ to jest takie zatwierdzenie przez niezależnych specjalistów, że warto się zameldować w konkretnym hotelu, że robi on wszystko żeby mieć szansę spełniać wymagania swoich klientów.
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, dalekie wycieczki nie zawsze muszą pobierać całe nasze portfele. Najwyższa jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze wraz z najwyższą, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę propozycję wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, warto zastanowić się nad tym, jaki okres byłby najlepszy. Doświadczeni eksperci ze znakomitego biura podróży bez wątpienia pomogą wyszukać ofertę doskonałą, aby w pełni spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoista moda wpływa na wzrost popularności wszelkiego typu sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający m.in. na pieszych wycieczkach.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, zabytkowe i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy jest jednak szansa dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez moment poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami mamy obowiązek zagwarantować sobie choć parę noclegów.
Panna Młoda, zimowa kreacja

Wiedeń i dynastia Habsburgów

Myśląc o Austrii niemal zawsze widzimy przed sobą jedną nazwę - jedno konkretne miejsce, które wręcz Musimy tam zobaczyć. Tym miejscem jest stolica owego państwa, czyli wspaniały i bogaty we niesamowitą historię Wiedeń. Jak się okazuje, jego początki "ukazały się" już 500 lat przed naszą erą i przez ten czas bardzo wiele się tam wydarzyło, a by móc to choćby opowiedzieć w skrócie, potrzeba by było wielu lat.

Nieprzeciętny wybór atrakcji Podhala

Tatry to bardzo chętnie wybierany przez gości z Polski i ze świata cel wakacyjnych wycieczek. Trudno się dziwić, bowiem nasze góry są znane z wyjątkowych widoków, niesamowitego klimatu oraz pysznej lokalnej kuchni. Zakopane i inne miasta w Tatrach wydają się zatem fantastycznym celem dla wielbicieli długich pieszych wędrówek i odpoczynku wśród góralskich gospodarzy. Mało osób orientuje się, że w Zakopanem istnieje wiele innych wartych uwagi miejsc, które świetnie nadają się dla staruszków i cierpiących na choroby, niemających sił na forsowne marsze po górskich szlakach. Zakopane posiada bowiem mnóstwo kąpieli termalnych.
Tajlandia

Nie obawiajmy się podróżować do egzotycznych miejsc - egzotyczne wycieczki są niesamowicie ciekawe

Często zdarza się tak, iż nasze wyjazdy ograniczają się przeważnie do naszego kraju, nawet jeżeli decydujemy się wyjechać gdzieś za granicę, to jednak są to kraje, które dobrze poznaliśmy przynajmniej z filmów, które są dość niedaleko nas oraz które jednocześnie ukazują się tak samo, jeżeli nie lepiej rozbudowaną cywilizacją. Prawda mimo wszystko jest taka, iż kraje, które są położone w sporym odsunięciu od nas również mogą nam sporo pokazać, a co się z tym łączy wyjazdy do nich mają możliwość się okazać niesamowitą przygodą.
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niesłychanie ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi dodatkowo bardzo rozbudowaną bazą turystyczną. Pozostałe interesujące rzeczy, które trzeba ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
1 2 3