Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, odległe wycieczki nie zawsze muszą pobierać całe nasze oszczędności. Szczególna jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze z wysoką, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę możliwość wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, powinno się zastanowić się nad tym, jaki termin wchodziłby w grę. Doświadczeni specjaliści ze znakomitego biura podróży z pewnością pomogą wyszukać ofertę idealną, by całkowicie spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najbardziej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu sąsiaduje ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Mieszczą się na tym obszarze 4 parki narodowe, trzy krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a też rozliczne tereny chronionego krajobrazu. Jego metropolią jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc do zobaczenia.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras oraz zorganizować wyjazd z bliskimi. Polska posiada mnóstwo kilometrów pięknych i malowniczych tras o każdym poziomie trudności.

Hiszpania i Włochy – raj dla turystów

Chcąc znaleźć doskonałą okazję na niezapomnianą podróż, doskonałym pomysłem jest wybranie się do dobrego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się idealną organizacją oraz interesującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt wysokie i zapewniają wszelakie potrzeby. W tej chwili wyśmienite i zaufane biuro oferuje urlop w tak oddalone zakątki świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpliwości kraje, którym każdy podróżnik musi się skrupulatnie przyjrzeć.
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad jeziora czy nad morze? To powszechny problem urlopowiczów. Każda z owych opcji posiada swoje plusy oraz minusy, a w naszym kraju na szczęście mamy ten komfort, że można wybierać między wieloma możliwościami.


Tajlandia

Nie obawiajmy się podróżować do egzotycznych miejsc - egzotyczne wycieczki są niesamowicie ciekawe

Zazwyczaj dzieje się tak, że nasze podróże ograniczają się przede wszystkim do naszego kraju, nawet kiedy decydujemy się wyjechać gdzieś za granicę, to głównie są to kraje, które dobrze znamy przynajmniej z telewizji, które są stosunkowo niedaleko nas i które równocześnie charakteryzują się tak samo, jeśli nie lepiej rozbudowaną cywilizacją. Prawda mimo wszystko jest taka, iż kraje, które są położone w sporym przesunięciu od nas również mogą nam sporo zaoferować, a co się z tym wiąże podróże do nich mogą się okazać wspaniałą decyzją.
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych wrażeń turystów. Znane z przecudownych krajobrazów, rozmaitej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi także niezwykle rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się zobaczyć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
Panna Młoda, zimowa kreacja

Wiedeń i dynastia Habsburgów

Myśląc o Austrii niemal zawsze widzimy przed sobą jedną nazwę - jedno konkretne miejsce, które wręcz Musimy tam zobaczyć. Tym miejscem jest stolica owego państwa, czyli wspaniały i bogaty we niesamowitą historię Wiedeń. Jak się okazuje, jego początki "ukazały się" już 500 lat przed naszą erą i przez ten czas bardzo wiele się tam wydarzyło, a by móc to choćby opowiedzieć w skrócie, potrzeba by było wielu lat.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma zbyt wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskich gór to jeszcze nie wszystko. Należy także pamiętać, że czymś ze wszech miar ważnym jest to, aby dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% komfortowe, a do tego niezbyt wygórowane cenowo. Co zatem może robić taka osoba, która poszukuje porządnych oraz relatywnie tanich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy Tatr?
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

Aktualnie ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób dba na co dzień. Tego rodzaju swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
1 2 3