Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem Polski. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Występują tu cztery parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a także rozliczne obszary chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Mieści się tutaj mnóstwo ciekawych miejsc do obejrzenia.
plaża

Turystyka w słonecznych krajach

Każdy powinien czasem odpocząć. Wiele osób lubi rozliczne formy odpoczynku. Wielu osobom, ażeby całkowicie zregenerować siły wystarczy kilka wieczorów z dobrą książką. Duża liczba aczkolwiek woli wziąć kilka tygodni urlopu i ruszyć na zwiedzanie globu.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu ciekawszych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno polskich gór nie załatwia wszystkiego. Trzeba również wiedzieć, iż czymś bardzo istotnym jest to by dla osób udających się w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze oprócz tego całkiem przystępne cenowo. Co w takim razie może zrobić osoba, która szuka komfortowych oraz niedrogich noclegów w np. Zakopanem, więc stolicy Tatr?
Panna Młoda, zimowa kreacja

Wiedeń i dynastia Habsburgów

Myśląc o Austrii niemal zawsze widzimy przed sobą jedną nazwę - jedno konkretne miejsce, które wręcz Musimy tam zobaczyć. Tym miejscem jest stolica owego państwa, czyli wspaniały i bogaty we niesamowitą historię Wiedeń. Jak się okazuje, jego początki "ukazały się" już 500 lat przed naszą erą i przez ten czas bardzo wiele się tam wydarzyło, a by móc to choćby opowiedzieć w skrócie, potrzeba by było wielu lat.
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie urlopu trzeba rozpocząć tak wcześnie, ażeby mieć jakiś wybór, gdy chodzi o nocleg, jak również odpowiednie miejsce na wypoczynek. To również wpłynie na to, czy takie wakacje będą takie, jak chcemy.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Gdy zaczniemy wcześniej, to mamy więcej szans na to, że uda się znaleźć coś idealnego.
wypadek

Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów jest jednym z popularniejszych kierunków, jeśli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Dużo osób wybiera ten kraj, którym bywa potocznie mieniona Tajlandia, jako cel swojej pierwszej podróży na ów kontynent.
hotel

Pokoje gościnne są nam proponowane na najlepszym poziomie

Jeżeli pragniemy zwiedzić jakieś miejsca, to musimy mieć świadomość, że będziemy mieli gdzie przesypiać noce. Przez to właśnie hotele czekają na swoich gości przez calutki czas i ciągle próbują im zagwarantować jak największe standardy usług. Dlatego właśnie dążą do tego, by zyskać jak najwięcej gwiazdek, ponieważ to jest takie zatwierdzenie przez niezależnych specjalistów, że warto się zameldować w konkretnym hotelu, że robi on wszystko żeby mieć szansę spełniać wymagania swoich klientów.
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, dalekie wycieczki nie zawsze muszą pobierać całe nasze portfele. Najwyższa jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze wraz z najwyższą, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę propozycję wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, warto zastanowić się nad tym, jaki okres byłby najlepszy. Doświadczeni eksperci ze znakomitego biura podróży bez wątpienia pomogą wyszukać ofertę doskonałą, aby w pełni spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoista moda wpływa na wzrost popularności wszelkiego typu sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający m.in. na pieszych wycieczkach.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, zabytkowe i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy jest jednak szansa dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez moment poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami mamy obowiązek zagwarantować sobie choć parę noclegów.
1 2 3