Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad jeziora czy może nad morze? To powszechny problem wczasowiczów. Każda z tych opcji ma swe plusy oraz minusy, a w Polsce na szczęście mamy taki komfort, że możemy wybierać między wieloma alternatywami.


Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
termy

Baseny termalne w Polsce

Naciepłe dni czekaliśmy z utęsknieniem już od dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W czasie długich i mroźnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodzinką katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już co raz bliżej i najwyższa pora pomyśleć o wczasach w tym roku. Powinniśmy już dzisiaj zarezerwować miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, gdyż jeszcze trochę i może być za późno- nie znajdziemy już wolnych noclegów w popularnych ośrodkach turystycznych.
mieszkanie -  wystrój

Urlopowe oferty na interesujące wczasy

Planując wczasy, to znaczy zazwyczaj wypoczynek wraz ze wszystkimi bliskimi czy z przyjaciółmi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Interesujące wczasy w mieście takim jak Pobierowo mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad Bałtykiem są bardzo korzystne cenowo, co także w ogromnym stopniu zachęca do skorzystania z tak znakomitych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych oraz apartamentów nie muszą wiele czynić, aby zainteresować swoją ofertą potencjalnych gości.
sanatorium nad morzem

Sanatorium nad morzem - a więc, następny tekścik z cyklu "Jak szukać?" oraz "Gdzie odnaleźć?"

Czym dokładnie bywa sanatorium? Wewnątrz jakiego rodzaju lokalizacjach można na nie trafić? Dla kogo bywają one przeznaczone? Wewnątrz jaki konkretny metodę istniej możliwość się dowiedzieć, gdzie jest najbliższe naszym osobom sanatorium? Jakie dokładnie istnieją rodzaje sanatorium? Jakie rzeczy możemy odnaleźć dodatkowego na obszarze takiego typu obiektu? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając problemiku znajdziesz wewnątrz naszym nowiutkim felietoniku!
hotel

Pokoje gościnne są nam proponowane na najlepszym poziomie

Kiedy chcemy odwiedzić jakieś miejsca, to musimy mieć gwarancję, że będziemy mieli gdzie spędzać noce. Dlatego właśnie hotele czekają na swoich gości przez cały czas i cały czas próbują im zagwarantować jak najlepsze standardy usług. Dlatego właśnie dążą do tego, żeby zyskać jak najwięcej gwiazdek, ponieważ to jest takie potwierdzenie przez niezależnych specjalistów, że warto się zatrzymać w konkretnym hotelu, że robi on wszystko żeby móc spełniać oczekiwania własnych klientów.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednak piękno polskich gór nie załatwia wszystkiego. Trzeba także pamiętać, iż czymś bardzo ważnym jest to, aby dla ludzi udających się w tatry pensjonaty czy apartamenty były bardzo wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co w takim razie powinna robić osoba, która szuka solidnych i niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Hiszpania

Urlopy last minute: Włochy, Turcja, Bułgaria, Hiszpania

W sieci z dnia na dzień pojawia się większa liczba ogłoszeń, dotyczących atrakcyjnych, niedrogich wczasów zagranicznych na tak zwany ostatni moment. Doskonale przygotowane możliwości wyjazdów, takie jak m.in. wczasy w Hiszpanii, cieszą się wciąż sporą popularnością. Osoby zainteresowane tego rodzaju wycieczkami zachęcone są zazwyczaj głównie przez pozytywne doświadczenia z lat ubiegłych. Niemożliwe staje się możliwe!
Grecja

Propozycje miejsc na wakacje

Wakacje nie mogą polegać tylko na przysłowiowej podróży palcem po mapie. Wakacje powinny być dla każdego czasem wygody czy odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym bardzo różnie. Nie zawsze banalnie jest znaleźć lub zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, które nadzwyczaj chce się odwiedzić. Inną kwestią, która zwyczajowo sprawia w tej sytuacji problem bywają pieniądze. Last minute do Egiptu a może jakieś odmienne miejsce? Na przejrzenie wszystkich wartych uwagi lokalnych propozycji warto zazwyczaj poświęcić tutaj nieco czasu, który szkoda marnować tylko na ślęczenie nad katalogiem z biura podróży. Zamiast trwonić wolny czas, warto przecież od razu spakować walizki i wybrać się w świat.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W chwili obecnej ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend ma wpływ na rosnącą popularność różnego typu sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający między innymi na pieszych wędrówkach.
1 2 3