Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsca
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad morze czy jeziora? Jest to częsty dylemat urlopowiczów. Każda z tych opcji posiada swoje walory oraz wady, a w naszej ojczyźnie na szczęście mamy taki komfort, iż możemy wybierać między wieloma alternatywami.


Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, pełne dawnego uroku i bogate w kulturalne wydarzenia. Miasto, w którym czas płynie tylko sobie znanym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla turystów, aby choć przez krótką chwilę wczuli się w klimat tego miejsca? Bo jednak aby w pełni radować się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami musimy zapewnić sobie choć parę noclegów.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
plaża

Turystyka w słonecznych krajach

Każdy musi czasami wypocząć. Wiele osób preferuje różne formy relaksu. Niektórym, aby całkowicie zregenerować siłę trzeba tylko kilka wieczorów z dobrą książką. Większość aczkolwiek preferuje wziąć parę tygodni urlopu i wybyć na zwiedzanie świata.
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie wakacyjnego wyjazdu trzeba rozpocząć tak wcześnie, ażeby mieć większy wybór, gdy chodzi o noclegi, jak i fajne miejsce na wypoczynek. To również zadecyduje o tym, czy nasze wakacje będą udane.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Gdy zaczniemy wcześniej, to mamy więcej szans na to, że znajdziemy coś odpowiedniego.
hotel

Pokoje gościnne są nam proponowane na najlepszym poziomie

Kiedy pragniemy odwiedzić jakieś miejsca, to powinniśmy mieć świadomość, że będziemy mieli gdzie przesypiać noce. Przez to właśnie hotele oczekują na własnych gości przez calutki rok oraz cały czas starają się im zapewnić jak najlepsze standardy usług. Dlatego właśnie dążą do tego, żeby zyskać jak najwięcej gwiazdek, ponieważ to jest takie potwierdzenie przez niezależnych specjalistów, że trzeba się zameldować w konkretnym hotelu, że zrobi on wszystko żeby mieć szansę spełniać wymagania własnych gości.

Hiszpania i Włochy – raj dla turystów

Pragnąc odnaleźć wyśmienitą okazję na upragnioną podróż, idealnym pomysłem jest wybranie się do uznanego i fachowego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się świetną organizacją oraz intrygującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt wysokie i zapewniają wszelkie potrzeby. Obecnie wyśmienite i zaufane biuro oferuje urlop w tak odległe miejsca świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpliwości kraje, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.
wypadek

Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów jest to jeden z najpopularniejszych kierunków, jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Sporo osób preferuje ów kraj, którym jest potocznie mieniona Tajlandia, w charakterze celu swojej pierwszej podróży na ów kontynent.
Grecja

Propozycje miejsc na wakacje

Wakacje nie mogą polegać jedynie na przysłowiowej podróży palcem po mapie. Wakacje powinny być dla każdego czasem wygody bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym niezwykle różnie. Nie zawsze banalnie jest znaleźć albo zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie silnie chce się odwiedzić. Inną kwestią, która czasami sprawia w tym układzie kłopot bywają pieniądze. Last minute do Egiptu a może jakieś odmienne miejsce? Na przejrzenie wszystkich wartych uwagi lokalnych ofert trzeba czasami poświęcić tutaj odrobinę czasu, który szkoda marnować wyłącznie na siedzenie nad katalogiem z biura podróży. Zamiast trwonić wolny czas, dobrze przecież od razu spakować walizki i wybrać się w świat.
sanatorium nad morzem

Sanatorium nad morzem - a więc, następny tekścik z cyklu "Jak szukać?" oraz "Gdzie odnaleźć?"

Co to bywa sanatorium? Wewnątrz jakiego typu lokalizacjach można na nie natrafić? Dla jakich osób bywają one przeznaczone? W jaki metodę można się po dowiadywać, w jakim miejscu jest najbliższe naszym osobom sanatorium? Jakie konkretnie powstały odmiany sanatorium? Co mamy możliwość znaleźć dodatkowego na obszarze takiego typu obiektu? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając problemiku znajdziesz w naszym nowiutkim felietoniku!
1 2 3