Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plecak
Wycieczki, góry

Jak kupić odpowiedni sprzęt turystyczny na wycieczkę w nieznane?

Podróże z plecakiem, to od wielu lat bardzo uznana opcja spędzania wolnego czasu. Turyści wybierający taki sposób urlopowania, to często zapaleńcy, którzy za żadne skarby nie zastąpiliby swojego namiotu na najbardziej elitarny hotel. Biwakowanie ma swój swoisty urok, należy jednak pamiętać, że dobrze dobrany sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.
wyjazd

Sklep turystyczny – tutaj znajdziesz niezbędne wakacyjne wyposażenie

Zanim wybierzemy się na wczasy, powinniśmy się do nich właściwie przygotować. Nie wystarczy zamówić hotel oraz zajechać na miejsce, trzeba jeszcze pamiętać o wzięciu całego urlopowego ekwipunku, a w należytym zaopatrzeniu pomoże nam właściwy sklep turystyczny. Co można w nim dostać?
sklep myśliwski

Sklepy myśliwskie oraz ich asortyment

Miłośników myślistwa – chociażby w Polsce – nie brakuje, dlatego też wciąż powstają nowe sklepy zaopatrujące myśliwych w najbardziej potrzebne dodatki zarówno przez strony internetowe, jak również i w sposób tradycyjny.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne akcesoria na górskie eskapady

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne wędrówek i wrażeń, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co tam należy nabyć? Przede wszystkim porządne obuwie – to elementarz górskich wypraw. Bez właściwego obuwia nie można w ogóle wychodzić na trudny teren.
Podróże z dzieckiem

Wyprawa w góry na jesień

Jesień jest porą, która świetnie nadaje się na różnego rodzaju wycieczki. Nie ma już takich upałów jak latem, a przy tym cały czas jest dość wysoka temperatura. Oprócz tego widoki jesienne są tym bardziej efektowne, ze względu na różnokolorowe opadające liście. W czasie jesieni również światło słońca ma charakterystyczny ciepły kolor. W ten sposób także zdjęcia zrobione jesienią bywają lepsze.