Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plecak
sklep myśliwski

Sklepy myśliwskie oraz ich asortyment

Zwolenników myślistwa – choćby na terenie Polski – jest bez liku, dlatego też nadal tworzone są nowe firmy zaopatrujące myśliwych w najpotrzebniejsze akcesoria zarówno poprzez Internet, jak i w sposób tradycyjny.
wyjazd

Sklep turystyczny – tutaj znajdziesz niezbędne wakacyjne wyposażenie

Zanim będziemy jechać na wakacje, powinniśmy się do nich właściwie przygotować. Nie wystarczy zarezerwować hotel oraz zajechać na miejsce, trzeba jeszcze pamiętać o zabraniu całego wakacyjnego ekwipunku, a w należytym zaopatrzeniu pomoże nam dobry sklep turystyczny. Co można w nim dostać?
Podróże z dzieckiem

Wyprawa w góry na jesień

Jesień jest porą, która doskonale nadaje się na rozmaite wycieczki. Nie ma już takich upałów jak w lecie, a zarazem stale panuje stosunkowo wysoka temperatura. Poza tym widoki jesienią są szczególnie malownicze, z uwagi na różnokolorowe opadające liście. W porze jesiennej również światło słońca ma charakterystyczną ciepłą barwę. W ten sposób także fotografie zrobione jesienią mogą być lepsze.
Wycieczki, góry

Jak kupić odpowiedni sprzęt turystyczny na wycieczkę w nieznane?

Podróże z plecakiem, to od wielu lat bardzo uznana opcja spędzania wolnego czasu. Turyści wybierający taki sposób urlopowania, to często zapaleńcy, którzy za żadne skarby nie zastąpiliby swojego namiotu na najbardziej elitarny hotel. Biwakowanie ma swój swoisty urok, należy jednak pamiętać, że dobrze dobrany sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne akcesoria na górskie eskapady

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne wędrówek i wrażeń, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co tam należy nabyć? Przede wszystkim porządne obuwie – to elementarz górskich wypraw. Bez właściwego obuwia nie można w ogóle wychodzić na trudny teren.