Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejscowość
Tatry

Gdzie nocować w Zakopanem?

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większego wysiłku. Zmarznięci, śmigamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na dwór. Gdy aura nie dopisuje, termometr wskazuje temperaturę ujemną, mróz maluje policzki, a auto znów nie potrafi odpalić, z nadzieją czekamy na początek letniego sezonu.
Kobieta w salonie SPA

Z jakich powodów hotele spa zyskują tak dużą popularność, co może zaoferować odwiedzającym Polanica Zdrój.

Oferta hoteli cały czas jest poszerzana, tak żeby przyciągnąć kolejnych klientów i zaoferować im znacznie więcej niż jedynie sam nocleg. Oczywiście jeżeli ktoś jedzie w delegację, to coś takiego zupełnie mu wystarczy, ale coraz więcej ludzi pobyt w hotelu zaczyna traktować jako doskonałą formę relaksu i odpoczynku. I dla takich właśnie osób hotele zaczęły oferować różne zabiegi lecznicze, dzięki którym w doskonały sposób można się odprężyć, odpocząć i nabrać sił do dalszego działania.
Góry Izerskie

Góry Izerskie są urokliwe a także całkiem niedrogie!

Polska to nizinny kraj, lecz na pewno mieszkańcy południowej części mogą z własnych okiem patrzeć na urokliwe góry. Wiadomo - nawet Tatry wielce wysokie to ogólnie nie są, ale można w sumie powiedzieć, że niemal każdy fan łażenia po górach, nawet jeśli woli Austrię bądź Italię, docenia bardzo docenić polskie góry. A więc w jaki sposób zagospodarować urokliwie własne wakacje w polskich górach? Na pewno trzeba zacząć planowanie wypadu od znalezienia miejscowości, która niejako będzie naszą bazą wypadową...

Podróże małe i duże, ale zawsze ciekawe

Wyjątkowe miasto w kraju to miejscowość Krynica Morska. Ciekawe możliwości turystyczno-gastronomiczne, jakie Krynica jest w stanie zaoferować każdemu turyście, trafiają w samo sedno. W mieście zwiedzić można np. cmentarz żołnierzy radzieckich czy piękną, uroczą oraz legendarną latarnię morską, która wywiera niemałe wrażenie na odwiedzających. Interesujące miasta w Polsce trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu, gdyż można w ten sposób odkryć swoje miejsce na świecie.

Urlop w nadmorskich miasteczkach

Sopocka plaża

Urlop w nadmorskich miasteczkach

Morze Bałtyckie przyciąga wielu turystów, także zza granicy. Na polskich plażach nierzadko poza polskim słyszy się język niemiecki. Nadbałtyckie plaże, choć nie zawsze są czyste i zadbane, zachęcają przyjezdnych wspaniałymi widokami, a w największym stopniu miękkim piaskiem. Zagraniczne wybrzeża są bowiem często kamieniste. Nad Morzem Bałtyckim znajduje się bardzo dużo miejscowości o charakterze kurortów. Spora liczba mieszkańców żyje i utrzymuje się wyłącznie ze środków, które zarabiają na turystyce, udostępniając pokoje czy mieszkania przyjezdnym. Część mieszkańców udostępnia pokoje swoich prywatnych domów nawet na cały rok.

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na przeróżne sposobności. Są one wykorzystywane do przewożenia małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.

Bezpieczna jazda autokarem

W sytuacji, gdy potrzebujesz agencji, która trudni się wynajmowaniem autokarów, powinieneś zacząć od wyszukiwania internetowego. Do Google wklej frazę „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wkleić tam inną miejscowość. Jak widać, namierzenie firmy jest bezproblemowe, takich działalności w Krakowie znajduje się wiele. Problemy zaczynają się, gdy trzeba wybrać.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W chwili obecnej ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend ma wpływ na rosnącą popularność różnego typu sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający między innymi na pieszych wędrówkach.
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można znaleźć parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wolnym czasie. Przedstawiamy dwie najciekawsze miejscówki, które rekomendujemy tego lata.
Tatralandia Holiday Resort

W jakiej miejscowości w Polsce można odnaleźć najlepsze termy?

Środek Ziemi ukrywa sporo tajemnic i pożądanych surowców. Jednym ze skarbów z tych rejonów są ciepłe wody, powstałe dzięki wulkanom. Od zeszłego stulecia ludzkość wykorzystuje gorące wody, by tworzyć baseny termalne. Termalne zasoby są także wykorzystywane jako dobre ogrzewanie domów – taką metodą zaimplementowano np. w Zakopanem. Można również dzięki nim wytwarzać energię elektryczną.
1 2