Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Karpacz
góry

Urlop w polskich górach

Osoby, które chcą zorganizować urlop zimą, na pewno zdają sobie sprawę z tego, że decyzja o tym, które miejsce wybrać wykupując pokoje powinna być przemyślana.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
kwatery w górach

Godne polecenia tereny w Polsce

Lato już minęły. Nadchodzi jesień, okres kojarzący się najczęściej z coraz bardzie ponurymi dniami i podjęciem na nowo nauki i roboty. A może by tak wyrwać się na krótki wyjazd jesienną porą? Oto parę możliwości dla Dolnoślązaków, z pewnością znajdziecie tutaj pomysł na wycieczkę.
Sudety, góry

Sudety - aktywny relaks dla całej rodziny

Sudety to niezwykle urozmaicona i urzekająca kraina górska, położona na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w znacznej mierze z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek mieści się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się mnóstwo, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.