Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Karpacz
kwatery w górach

Godne polecenia tereny w Polsce

Urlopy już minęły. Zbliża się jesień, pora kojarzona zwykle z coraz krótszymi dniami i początkiem edukacji i roboty. Dlaczego jednak nie udać się na krótki wyjazd wrześniową lub październikową porą? Przedstawiam parę możliwości dla Dolnoślązaków, na pewno znajdziecie tutaj pomysł na wycieczkę.
Sudety, góry

Sudety - aktywny relaks dla całej rodziny

Sudety to nadzwyczaj urozmaicona i urzekająca kraina górska, znajdująca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, niewielki skrawek znajduje się także na obszarze Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego występuje mnóstwo, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to ewidentnie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich naszego kraju. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
góry

Urlop w polskich górach

Osoby, które chcą zorganizować zimowy wypoczynek, z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że zadecydowanie o tym, które z miast wybrać rezerwując pokoje powinna być przemyślana.