Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje

Co tak naprawdę warto zwiedzić interesującego w Italii?

Wychodzę z takiego założenia, że Włochy to najbardziej atrakcyjny turystycznie kraj na całym świecie. Być może trochę przesadziłem, przecież trudno tak na szybko wskazać najpiękniejszy kraj, ale przecież Italia to niezwykłe miejsce. W szczególności uwielbiam Florencję. Rok temu odwiedziłem Florencję - niezwykłe miasto, które w sumie jest jednym wielkim muzeum. Gdybym w sumie miał taką możliwość, to zostałbym w Toskanii na stałe. Bez najmniejszego cienia wątpliwości niezwykłe miasto - jedno z fajniejszych na tym świecie.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeżeli chcesz udać się na świetny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, wielu mieszkańców Polski nie docenia tych rejonów, źle utrzymując, że nie ma tam nic do zobaczenia. To totalna bzdura. Północno-wschodnia Polska to miejsce, gdzie lezą takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
dojazd

Urlop na Kaszubach może okazać się wyjątkowo udany, ale potrzeba dobrać właściwe kwatery

Kaszuby są rejonem, w którym znakomicie widać, jak piękna jest nasza ojczyzna. Można tutaj wypoczywać na wiele sposobów, gdyż atrakcje dla siebie znajdzie dosłownie każdy.
Konferencja na temat innowacji w firmie

Jeżeli potrzebujesz urządzić elegancką konferencję, znajdź ciekawe miejsce z nowoczesną salą konferencyjną

Imprezy firmowe i konferencje mogą pochwalić się niesłabnącym uznaniem. Można też stwierdzić, że z roku na rok ich popularność rośnie i coraz większa liczba przedsiębiorców zauważa korzyści płynące z ich organizacji. Aby zorganizowana gala okazała się źródłem satysfakcji w równym stopniu dla organizatora, jak i dla uczestników, trzeba uczynić wszystko, aby znaleźć doskonałe miejsce oraz zadbać o pełny komfort zaproszonych osób.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Miesiąc urlopowy już za pasem, a my nie możemy się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. W końcu oczekujemy na niego cały rok. W czasie długich, zimowych wieczorów cieszyliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy radosne fotografie, na których jesteśmy bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima konkretnie dała się nam we znaki, więc ponad wszystko potrzebujemy życiodajnych promieni słonecznych.
Góry zimą

Góry idealne w każdą porę roku

Tatry i Sudety w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce mogą oferować niezapomniane atrakcje dla turystów niemal przez cały rok. Zimą są to rzecz jasna narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo końca sezonu narciarskiego, to z kolei dogodny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając jeszcze żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, piesze wędrówki i zdobywanie szczytów, ale także na atrakcje, które oferują kurorty.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie należy raczej do tych cieszących się największą popularnością wśród turystów miejsc w naszym kraju. Najczęściej północne regiony naszego kraju kojarzy się nam przede wszystkim z morzem albo pięknymi Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto zatem wiedzieć o tym, że takie podejście jest bardzo dużym błędem, gdyż w rzeczywistości region ten każdemu z nas może zaoferować całe mnóstwo interesujących atrakcji, bez względu nawet na to, jakie mamy tak właściwie indywidualne oczekiwania.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Dzień nad wodą ma szansę okazać się pełen przygód. Nim wybierzemy się nad jezioro oraz zadecydujemy się, w jakie miejsce chcemy jechać, musimy się zastanowić jak chcemy spędzić tamtejszy dzień. Czy chcemy tylko siedzieć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy może chcemy spróbować czegoś niesamowitego oraz nauczyć się czegoś nowego?

Urlop w górach

Tatry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu podróżników woli wybierać inne, mniej zatłoczone i przepełnione badziewiem wioski. Mądrze jest wziąć do ręki mapę, gdyż w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknych Tatr jest mnóstwo miejscowości, do których można udać się latem. Niewielkie podhalańskie wsie to świetny cel dla przyjezdnych, którzy zamierzają odpocząć w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym tekście prezentujemy 2 podhalańskie wioski, do których trzeba udać się w tegoroczne lato.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to złączone z formą odpoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy woli ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę wypoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego państwa, bo mamy niezasłonięty dostęp na równi do morza, jak i do gór.
1 2 3 4