Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje

Ciekawe atrakcje turystyczne na terenie Polski

Polska niewątpliwie jest krajem który oferuje całe mnóstwo niezwykle ciekawych rzeczy absolutnie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Jest ona przecież położona w bardzo interesującym miejscu, zatem pod samym tylko względem geograficznym może wielokrotnie wręcz nas zachwycać.
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe naszego kraju przybywa duża ilość obcokrajowców. Czasami z ludzkiej ciekawości, typowo urlopowo, czasami by studiować albo pracować zawodowo. Które miasta Polski południowej wybierają zwykle? Bliski zachodowi, uporządkowany Wrocław albo stary i piękny Kraków. W miastach tych nie tylko przyjezdni mogą szybko się zaaklimatyzować, ale również zaraz po wyjeździe szybko za nimi zatęsknić.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeżeli chcesz udać się na cudowny wypoczynek, Podlasie staje się doskonałym celem. Niestety, spora część krajan nie docenia tych rejonów, błędnie utrzymując, że nie ma tam nic do zobaczenia. To całkowita brednia. Województwo Podlaskie to region, gdzie są położone takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie należy chyba do tych najpopularniejszych pod względem turystycznym miejsc w naszym kraju. Zazwyczaj północna część naszego kraju kojarzone są głównie z morzem albo pełnymi uroku Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia stanowi bardzo poważny błąd, ponieważ w praktyce jest to region oferujący całe mnóstwo fantastycznych atrakcji dosłownie każdemu z nas, niezależnie nawet od tego, jakie mamy tak właściwie indywidualne wymagania.
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest dobra, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten uwodzi niezwykle bogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najwspanialszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednak sezon letni, kiedy bogactwo i uroda rzek i jezior widoczna jest najbardziej. Wszystkiego co oferuje ten region nie da się zaliczyć w standardowy weekend.
zakopane

Sprawdź czemu góry są niezmiernie popularne

Wakacje w Zakopanem 2013 będą dobrym wyborem. Góry są piękne nie tylko w okresie zimowym, gdy można dodatkowo pojeździć sobie na deskach. Również w lecie możemy robić wiele, by się nie nudzić. Zakopane to wyjątkowe miasto, które jest przecież stolicą Tatr, i to zobowiązuje je do tego, żeby turyści byli zadowoleni z pobytu również w lipcu lub sierpniu.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Pomyślmy jak spędzić czas nad wodą. Nim udamy się nad jezioro oraz zdecydujemy się, w jakie miejsce pragniemy jechać, musimy się namyślić jak chcemy przeżyć tamtejszy czas. Czy pragniemy jedynie poleżeć na plaży i raz na jakiś czas wskoczyć do wody, czy być może pragniemy wypróbować czegoś szalonego i nauczyć się czegoś nowego?

Urlop w górach

Polskie góry to nie jedynie Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej tłumne i przepełnione hałaśliwą tandetą miejscowości. Rozsądnie jest wziąć do ręki mapę, gdyż w okolicy malowniczych Tatr leży mnóstwo wiosek, do których warto pojechać letnią porą. Niewielkie górskie wsie to znakomity kierunek dla turystów, którzy pragną odpocząć w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym artykule omawiamy dwie tatrzańskie miejscowości, do których warto wybrać się latem.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Nadmorski Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzy się w szczególności z wakacyjnym okresem wakacyjnym, który skupia się w Polsce w głównej mierze na terenach Morza Bałtyckiego. Rokrocznie miasto to próbuje skorzystać z takich tendencji, i zarobić pieniądze z działań typowo turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie predyspozycje.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej długiej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z radością oczekujemy na gorące sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w monitor, pora zatem na zasłużony wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz zabawy w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
1 2 3 4