Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje

Urlop w górach

Tatry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu podróżników woli wybierać inne, mniej zatłoczone i przepełnione badziewiem wioski. Mądrze jest wziąć do ręki mapę, gdyż w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknych Tatr jest mnóstwo miejscowości, do których można udać się latem. Niewielkie podhalańskie wsie to świetny cel dla przyjezdnych, którzy zamierzają odpocząć w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym tekście prezentujemy 2 podhalańskie wioski, do których trzeba udać się w tegoroczne lato.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to złączone z formą odpoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy woli ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę wypoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego państwa, bo mamy niezasłonięty dostęp na równi do morza, jak i do gór.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad Bałtykiem cały czas wybiera bardzo duża liczba ludzi. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest miejscem niezwykle atrakcyjnym na wczasy pomimo aktualnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Aktualnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja by tam spędzić urlop. Tam jednak czyha na wczasowiczów sporo niebezpieczeństw. Nieobeznanie w tamtejszych zwyczajach czy na przykład kuchni może prowadzić do nieporozumień i rozmaitych problemów. Oprócz tego wycieczki zagraniczne są ze swej natury znacznie droższe. Poza tym nie każdemu pasuje upalny klimat zagranicznych plaz. W Polsce z kolei klimat jest urozmaicony i najczęściej przyjazny, a wody w morzu przyjemnie chłodne.
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe Polski dociera bardzo wielu zagranicznych gości. Czasem z czystej ciekawości, typowo wczasowo, czasem by uczyć się lub pracować. Jakie miasta Polski południowej wybierają zwykle? Bliski zachodowi, poniemiecki Wrocław albo stary i ładny Kraków. W miastach tych nie tylko można szybko poczuć się jak u siebie, lecz też zaraz po powrocie szybko za nimi zatęsknić.
hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niezwykle urokliwym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy odszuka coś dla siebie, dlatego też Legnica rekomendowana jest nie tylko osobom z obczyzny, ale także podróżnikom z naszej ojczyzny. Największym autem tej mieściny są jej rzetelne dzieje. Warto zainwestować w nocleg w Legnicy, by bezstresowo móc obejrzeć wszystkie zabytki. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale dodatkowo sama architektura budynków. Podziwiać można budownictwo odrodzeniowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i dzisiejsze.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Przeanalizujmy jak przeżyć czas nad wodą. Zanim wybierzemy się nad jezioro i zadecydujemy się, gdzie chcemy zajechać, musimy się namyślić jak chcemy spędzić tamtejszy dzień. Czy pragniemy tylko siedzieć na plaży oraz raz na jakiś czas wejść do wody, czy może pragniemy wypróbować czegoś szalonego i nauczyć się czegoś nowego?
relaks na wakacjach

Jakie są najnowsze oferty biura turystycznego?

Kiedy chodzi o last minute Grecja może zapewnić niezapomniany pobyt każdej zaciekawionej osobie. Stawiając na greckie miasta i kurorty na miejsce odpoczynku, można być pewnym znacznej wygody oraz relaksu na najwyższym poziomie. Świadczone przez biura podróży usługi są zawsze idealnie dopracowane, dlatego korzystając z nich mamy możliwość trafienia na naprawdę spory luksus. Zgodne z życzeniem klienta propozycje są do zarezerwowania w naszym biuro podróży.
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz też na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Gdy chodzi o większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania oraz oferuje najlepsze warunki każdej zainteresowanej osobie. Doskonałe możliwości, które związane są głównie z poznaniem miejsca oraz zmianą klimatu, a nierzadko na ten okres naszych codziennych przyzwyczajeń, daje się odczuć już po jednym dniu!
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. przecież wyczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, dlatego szczególnie wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.
Góry zimą

Góry idealne w każdą porę roku

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w naszym kraju gwarantują niezapomniane atrakcje dla turystów w sezonie letnim i zimowym. Zimą są to rzecz jasna narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane atrakcje dla turystów. Wiosna, mimo topniejących śniegów, to z kolei idealny czas na Wielkanoc w gronie rodziny, którą można spędzić, podziwiając jeszcze żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, piesze wędrówki i zdobywanie szczytów, ale również na atrakcje, które oferują kurorty.
1 2 3 4