Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz również na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Biorąc pod uwagę większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania i zapewnia świetne warunki każdej zaciekawionej osobie. Świetne możliwości, które wiążą się głównie z poznaniem miejsca i zmianą klimatu, natomiast najczęściej na ten okres naszych rutynowych działań, daje się odczuć już po jednym dniu!
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe Polski przyjeżdża bardzo wielu zagranicznych gości. Czasami z ludzkiej ciekawości, typowo urlopowo, czasami aby studiować czy pracować zawodowo. Jakie miasta Polski południowej wybierają zwykle? Bliski zachodowi, poniemiecki Wrocław albo stary i ładny Kraków. W tych miastach nie tylko można szybko poczuć się jak u siebie, lecz też zaraz po powrocie szybko za nimi zatęsknić.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Dzień nad wodą może okazać się pełen wrażeń. Zanim udamy się nad jezioro oraz zdecydujemy się, w jakie miejsce pragniemy jechać, powinniśmy się namyślić jak pragniemy spędzić tamtejszy czas. Czy chcemy tylko poleżeć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy być może pragniemy spróbować czegoś niesamowitego oraz nauczyć się czegoś nowego?
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeśli chcesz udać się na ożywczy wypoczynek, Podlasie staje się trafnym kierunkiem. Niestety, wielu rodaków nie docenia tych okolic, źle myśląc , że nie ma tam nic do zwiedzenia. To zupełna bzdura. Północno-wschodnia Polska to region, gdzie są położone takie niesamowite atrakcje dla gości, jak chociażby Białowieski Park Narodowy.

Co tak naprawdę warto zwiedzić interesującego w Italii?

Wychodzę z tego założenia, że Włochy to najbardziej atrakcyjny turystycznie kraj na świecie. Być może odrobinę przesadziłem, w końcu trudno jednoznacznie wskazać lidera, ale w końcu Italia to niesamowite miejsce. Zwłaszcza uwielbiam Florencję. Kilka miesięcy temu odwiedziłem Florencję - niezwykłe miasto, które w sumie jest jednym wielkim muzeum. Gdybym tak naprawdę miał takową możliwość, to zostałbym we Florencji na dłużej. Bez cienia wątpliwości magiczne miasto - jedno z najpiękniejszych na kuli ziemskiej.

Urlop w górach

Podhale to nie tylko Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej tłoczne i przepełnione badziewiem miejscowości. Rozsądnie jest wyciągnąć mapę, ponieważ w okolicy przepięknych Tatr znajduje się sporo miejscowości, do których można udać się letnią porą. Niewielkie tatrzańskie wioski to znakomity wybór dla turystów, którzy pragną odpocząć w miejscu cichym i zjawiskowym jednocześnie. W naszym wpisie prezentujemy dwie podhalańskie miejscowości, do których trzeba wybrać się w tegoroczne lato.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Kwartał urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego cały rok. Podczas długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słońca.
hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest bardzo atrakcyjnym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego też Legnica rekomendowana jest nie tylko osobom z obczyzny, ale także turystom z naszego kraju. Największym pozytywem tej miejscowości są jej rozległe dzieje. Warto zainwestować w nocleg w Legnicy, by bezstresowo móc zwiedzić wszystkie zabytki. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale także sama architektura obiektów. Podziwiać można budownictwo renesansowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i nowoczesne.
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest dobra, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten urzeka przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najlepszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednak okres letni, kiedy dostatek i uroda rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co proponuje ten region nie da się zaliczyć w jeden weekend.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość tej uciążliwej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
1 2 3 4