Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jod
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wypad za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko znajdziesz w uroczym mieście Krynica Morska, które położone jest w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, ale – paradoksalnie – też pełne rozrywki, dlatego pewne jest, że każdy odnajdzie idealne aktywności dla siebie. Idealnym pomysłem na wyjazd do innego niż zwykle zakątku Polski spodoba się tak Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie albo przyjaciołom.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
puck noclegi blisko morza

Potrzebujesz wygodnych kwater nad Bałtykiem? W Pucku na pewno będzie ci doskonale

Urlop nad Morzem Bałtyckim? Dlaczego nie, tu panują naprawdę świetne warunki, aby odpocząć oraz dobrze zabawić. Przy planowaniu pobytu nad morzem należy rozejrzeć się za wygodnymi noclegami, by na miejscu zagwarantować sobie jak najlepsze warunki.
bielizna, stanik, kobieta

Wypoczynek nad Bałtykiem nie tylko latem

Każdy z nas chce raz na jakiś czas wybrać się na wypoczynek, który pomoże nam podładować baterie na następny rok. Typujemy wtedy czasami rodzime miejscowości, innym razem te europejskie, głównie nadmorskie, niekiedy nawet wybieramy się na daleką wycieczkę, przykładowo do Ameryki.