Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaża
bułgarskie morze

Dokąd warto wyruszyć na odpoczynek?

Kraj taki jak Bułgaria cieszy się nie od dziś ogromną popularnością nie tylko wśród Polaków potrzebujących czystej oraz ciepłej wody i słonecznej pogody. Wśród turystów z całej Europy pojawia się spore zainteresowanie najpopularniejszymi kurortami z Bułgarii, gdzie aktualne są wstale bardzo korzystne ceny. Atrakcyjne wakacje, nawet od zaraz, to niezwykle kusząca oferta. Ofert systematycznie przybywa, dzięki czemu dobrać można tę idealną dla siebie i swojego partnera. Niskie ceny zachęcają do rezerwowania wczasów już dziś.
morze

Wakacje w Kołobrzegu

Dumałeś kiedykolwiek nad tym, czy warto spędzić Wielkanoc nad morzem? Na pewno ten czas łączy ci się z celebracją, czyli np. śniadaniem z całą rodziną i święceniem jajek. Rozsądnie jednak czasem przełamać rytuały i wypróbować coś świeżego. Trzeba pamiętać, że stawanie się więźniem tradycji jest złe.
dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach urlopowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk to doskonała alternatywa, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie kurorty prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową w zależności od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynące z bardzo zadbanych i pięknych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadbałtyckie kurorty mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Poza tym modne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
Do wakacji, gotowi, start!

Który ekwipunek może okazać się konieczny podczas wspólnych wakacji


Z dnia na dzień wakacje co raz bliżej i warto zacząć planować już nasze podróże. Na dzień dzisiejszy mamy niezwykle dużo ofert różnorodnych biur podróży. Pomyślmy może teraz, co należy ze sobą wziąć na taki wyjazd, żeby odczuwać komfort i nie musieć się niczym stresować. W zależności od miejsca, w które pragniemy wyruszyć, koniecznym jest ustalić także swój ekwipunek. Wiele osób wybiera na miejsce podróży miejscowości nadmorskie. Wówczas wypoczynek na pewno będzie przyjemny, ale też nieco pasywny.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miejsca do spędzenia wakacji, niekoniecznie trzeba od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić także w Polsce. Polska oferuje tak dużo fantastycznych miast, że odwiedzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
Wybrzeże Bałtyku

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wczasy nad polskim morzem?

Bałtyk to cel często obieramy przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w okresie letnim. Choć warunki pogodowe nie są tak pewne jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zapewnienia.
Zachód słońca nad polskim morzem

Aktywny urlop nad polskim morzem? Będzie co opowiadać znajomym.

Przemęczeni po zimie z ochotą planujemy wakacje. Wielu z nas z sentymentu lub innych przyczyn wybierze się nad Bałtyk. W tym tekście pragnęlibyśmy podpowiedzieć wam, jak fajnie i aktywnie da się spędzić wakacje nad polskim morzem. Nie tylko wylegiwanie się na plaży, lub odwiedzanie okolicznych knajp. Po wczasach nie musimy ważyć kilka kilogramów więcej.
barcelona

Bardzo popularne przez turystów atrakcje w Barcelonie

Miejsce naszych marzeń i snów, które przypomina baśniową krainę? To oczywiście Barcelona.
Jest to miejsce, w którym można się zakochać spędzając niepowtarzalne momenty.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Wczasy nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba Polaków. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest miejscem niezwykle atrakcyjnym na urlop pomimo niedawnej tendencji do wyjeżdżania za granicę. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz więcej ludzi wybiera się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. W takich miejscach jednak czyha na turystów sporo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy chociażby kuchni może prowadzić do nieporozumień i rozmaitych trudności. Oprócz tego wyjazdy Za granicę są ze swej natury znacznie bardziej kosztowne. Poza tym nie wszystkim odpowiada upalny klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce natomiast klimat jest urozmaicony i zazwyczaj korzystny, a wody w morzu przyjemnie chłodne.
1 2