Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaża
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba Polaków. Polskie morze cały czas jest punktem bardzo dobrym na urlop pomimo niedawnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz większa liczba osób wybiera się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja by tam spędzić urlop. W takich miejscach jednak czyha na wczasowiczów wiele pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy na przykład kuchni prowadzi nierzadko do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Oprócz tego wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych plaz. W Polsce natomiast klimat jest zróżnicowany i w większości przypadków przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.
Zachód słońca nad polskim morzem

Aktywny urlop nad polskim morzem? Będzie co opowiadać znajomym.

Zmęczeni po zimie z ochotą planujemy wakacje. Wielu z nas z sentymentu lub innych przyczyn pojedzie nad Bałtyk. W tym tekście pragnęlibyśmy powiedzieć wam, jak interesująco i aktywnie można spędzić urlop nad polskim morzem. Nie tylko wylegiwanie się na plaży, lub zaliczanie okolicznych barów. Po wczasach nie musimy ważyć parę kilo więcej.
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie miejscowości prezentują zróżnicowaną ofertę rozrywkową i noclegową zależnie od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynne z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Natomiast nierzadko jest tak, że najliczniej odwiedzane i popularne nadmorskie miejscowości mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Oprócz tego popularne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
Morze, Mielno

Wczasy w domku letniskowym w nadmorskiej miejscowości

Dopisująca aura, pełna mokrego piasku plaża i wakacje to trzy rzeczy o których myśli prawie każdy z nas. Upalne lato dobrze nam służy, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać miejscowość, zarezerwować domek wakacyjny i wsiąść do pociągu.
bułgarskie morze

Dokąd warto wyruszyć na odpoczynek?

Kraj taki jak Bułgaria cieszy się nie od dziś ogromną popularnością nie tylko wśród Polaków potrzebujących czystej oraz ciepłej wody i słonecznej pogody. Wśród turystów z całej Europy pojawia się spore zainteresowanie najpopularniejszymi kurortami z Bułgarii, gdzie aktualne są wstale bardzo korzystne ceny. Atrakcyjne wakacje, nawet od zaraz, to niezwykle kusząca oferta. Ofert systematycznie przybywa, dzięki czemu dobrać można tę idealną dla siebie i swojego partnera. Niskie ceny zachęcają do rezerwowania wczasów już dziś.
morze

Wakacje w Kołobrzegu

Dumałeś kiedykolwiek nad tym, czy warto spędzić Wielkanoc nad morzem? Na pewno ten czas łączy ci się z celebracją, czyli np. śniadaniem z całą rodziną i święceniem jajek. Rozsądnie jednak czasem przełamać rytuały i wypróbować coś świeżego. Trzeba pamiętać, że stawanie się więźniem tradycji jest złe.
dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach urlopowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Do wakacji, gotowi, start!

Który ekwipunek może okazać się konieczny podczas wspólnych wakacji


Z dnia na dzień wakacje co raz bliżej i warto zacząć planować już nasze podróże. Na dzień dzisiejszy mamy niezwykle dużo ofert różnorodnych biur podróży. Pomyślmy może teraz, co należy ze sobą wziąć na taki wyjazd, żeby odczuwać komfort i nie musieć się niczym stresować. W zależności od miejsca, w które pragniemy wyruszyć, koniecznym jest ustalić także swój ekwipunek. Wiele osób wybiera na miejsce podróży miejscowości nadmorskie. Wówczas wypoczynek na pewno będzie przyjemny, ale też nieco pasywny.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miejsca do spędzenia wakacji, niekoniecznie trzeba od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić także w Polsce. Polska oferuje tak dużo fantastycznych miast, że odwiedzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
Wybrzeże Bałtyku

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wczasy nad polskim morzem?

Bałtyk to cel często obieramy przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w okresie letnim. Choć warunki pogodowe nie są tak pewne jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zapewnienia.
1 2