Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczka
Kaszuby

Jak pojechać na udane wczasy w naszym kraju

Patrząc na ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w na południu Europy niż w kraju. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze plaże to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować najlepsze wakacje?
nowoczesny autokar

W jaki sposób przygotować interesującą wycieczkę?

Organizowanie rozmaitych wycieczek dla większej grupy osób praktycznie w żadnym przypadku nie jest niczym łatwym, choć równocześnie przed taką koniecznością od czasu do czasu może stawać sporo ludzi. Na pewno zgodzą się z tym osoby pracujące chociażby jako nauczyciele w szkołach, chociaż jest to naturalnie tylko przykład, gdyż wycieczki tego typu są często organizowane w wielu najróżniejszych miejscach.
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka bywa kojarzona z wycieczkami do krajów położonych w okolicach Zwrotnika Raka lub Koziorożca, a także Równika. Jeśli jednak ktoś chce doświadczyć niezapomnianych przeżyć, ten wcale nie musi jechać tak daleko, zwłaszcza, że pobyt w Egipcie bądź Turcji może okazać się dość ryzykowny. Państwa Europy Północnej oferują tymczasem turystom atrakcje, których na pewno nie powstydziłby się żaden śródziemnomorski kurort.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać cały czas nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to połączone z stylem wypoczynku jaką kultywuje konkretna osoba, czy uwielbia ona przebywać na plaży i się opalać, czy może kocha wdrapywać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, bo mamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.
spływ kajakowy weekend

Idziemy na kajaki z najbliższymi

Jaki może być wyjątkowy sposób na organizowanie wspólnie wolnego czasu? W gronie przyjaciół nigdy nie brak interesujących idei na nowoczesne wypady za miasto. Znakomitym wyjściem mogą się okazać kajaki, bo skupiają w sobie rekreację oraz interesujące przygody. Nie trzeba daleko szukać, by wyszukać inspirację oraz znaleźć rodzaj sportu pasujący całej ekipie. Niewymagające zajęcie pozwala na odkrywanie niespożytych pokładów energii, pozornie skrytych gdzieś głęboko.
Ognisko

Urlop z adrenaliną

Całe szczęście, zima nam odpuściła. W tym roku bardzo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego zimna po dziurki w nosie. W końcu nadeszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to oznacza, że okres wakacyjny już za pasem. Czekamy na odpoczynek z utęsknieniem. Już od miesięcy planujemy ten upragniony wakacyjny wyjazd.
budynek w Meksyku

Wycieczki do Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem

Czy zaznaczymy gdzie powinniśmy przeżyć urlop?. Jeżeli nadchodzi nasz urlop oraz wiążemy z nim sporo nadziei, to musimy się zastanowić, w jakie miejsce musimy się na niego wybrać. Możemy wybrać coś w kraju, lub planować dalszą wyprawę.

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Primo, przed trasą rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Mundurowi są zmuszeni do wykonania dokładne kontroli stanu samochodu. To kluczowe, gdyż zdarzało się, że cwani przewoźnicy dzierżawili pojazdy, które były w fatalnej sytuacji technicznej. Kontrola dotyczy też obsługi. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najbardziej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Znajdują się tu 4 parki narodowe, trzy krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody oraz rozliczne tereny chronionego krajobrazu. Jego stolicą jest Białystok. Innymi ważnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Mieści się tutaj mnóstwo ciekawych zakątków do zwiedzenia.
na kajakach w Ciechocinku

Ważne jest to, by własne buty górskie były odpowiednio dobrane

Nawet najwspanialsza wycieczka w góry nie będzie dawała nam radości, jeśli będziemy mieli nieodpowiednie buty. Kiedy będziemy czuli każdą skałkę i co chwilę będziemy musieli zwracać ogromną uwagę na to, żeby nie wykręcić nogi.
1 2 3 4