Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Nocleg
sala konferencyjna

Świetnie przygotowana sala na imprezę

Duży wybór miejsc, gdzie możemy w Kotlinie Kłodzkiej odbyć rewelacyjną zabawę firmową, staje się stopniowo coraz większy. Znakomicie zorganizowane wyjazdy na konferencje oraz wycieczki integracyjne powinny odbywać się w odpowiednio do tego przeznaczonych miejscach. Świetne imprezy firmowe kotlina kłodzka poleca wszystkim większym grupom, gdyż miejsca na sali jest niezwykle dużo.
Pokój hotelowy

Niedrogie i atrakcyjne noclegi hotelowe w Rzeszowie

W Rzeszowie możemy odnaleźć multum miejsc noclegowych, wybierając się do Rzeszowa naturalnie odkryjesz multum wolnych miejsc w przeróżnych hotelach lub pensjonatach. Hotele oferują współcześnie różne typy standardu, zdołasz zdecydować się na nocleg w małym, zwykłym hoteliku bądź wynająć pokój w hotelu cztero albo pięciogwiazdkowym.
widok z samolotu

Poznaj swoje prawa - taka wiedza może Ci się przydać

Przede wszystkim przy zakupie biletu sprzedawca nie może żądać od ciebie wyższej ceny wyłącznie ze względu na narodowość lub punkt zakupu biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w razie pojawienia się komplikacji.
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może właśnie zrezygnowałaś z aktywnego wypoczynku, obawiając się, iż będzie on zanadto ciężki dla twojego malucha albo trudny do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy kochają odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, ażeby wybierając się na włóczęgę w góry z potomkiem odpowiednio się do tego przygotować.
Darłowo

Dlaczego polecane jest zwiedzić chociaż raz w życiu Juratę oraz Darłowo?

Chcąc zdecydować się na tak korzystne przez wzgląd na cenę noclegi w Darłowie warto rozejrzeć się za ofertami wyjątkowo oferowanymi w tym mieście. Darłowo swoje początki miało już w XI wieku, kiedy założono gród o nazwie Dirlovo. Gród ten stał się miastem jednak dopiero w XIII wieku, gdzie nadanie praw miejskich odbyło się według prawa lubeckiego. Uczynił to możliwym nikt inny jak właśnie Wisław II, książę Rugii. Do dzisiaj cieszy się znacznym zainteresowaniem wśród turystów, chcących zobaczyć tę starą osadę.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Każdego roku, w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam na myśl. Jeśli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt szalona rynek w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt staroświeckie, być może warto pomyśleć wyjazd za naszą miejscowość.
jantar

Dla familii z pociechami przyszykowane okazują się być noclegi jantar

Jeśli pragniemy posiadać świadomość, że będziemy usatysfakcjonowani z usługi, która będzie nam oferowana, to powinniśmy naprawdę zaznaczyć czego pragniemy i jak naszym wyobrażeniem taka usługa ma być zrobiona. Dlatego właśnie powinniśmy zaznaczyć, czy chcemy aby nocleg okazał się w cichym miejscu, czy w samiutkim centrum miasta, w którym wciąż będzie ruch i gwar.
integracja w pracy

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Współcześnie coraz więcej firm zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało także setki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja eventów, by zaobserwować jak wiele możliwości pomocy mamy.
wakacje w Chorwacji

Gdzie wybrać się na urlop?

W dwudziestym pierwszym wieku trzeba mocno postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś cudownym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce doskonałe, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie niewielki kraj jest prześlicznym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na wspaniały mikroklimat, niezrównane widoki i niezwykłe możliwości, jakie oferuje.
relaks na wakacjach

Od pewnego czasu Polacy wyjątkowo otworzyli się na podróżowanie.

Podróżują nie tylko z większą radością, ale również więcej razy, także ze wszystkimi bliskimi. Według badań, w ciągu 12 miesięcy po naszym kraju podróżuje ponad osiem mln Polaków. Jest to naprawdę większa ilość niż było to we wcześniejszych dekadach.
1 2 3 4