Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Nocleg
konferencja

Jakie pułapki czekają przy organizowaniu konferencji, jak najlepiej znaleźć miejsce na takie wydarzenie.

Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję zajmować się organizacją konferencji doskonale wie, jak dużo wysiłku to będzie kosztowało. Osobom postronnym będzie się zapewne wydawać, że wszystko jest proste i możliwe do realizacji w tydzień, lecz w praktyce zupełnie inaczej to wygląda.
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może zrezygnowałaś z czynnego wypoczynku, obawiając się, że będzie on zbyt męczący dla twego malucha albo skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy lubią odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, by wybierając się na włóczęgę w góry z pociechą stosownie się do tego przygotować.

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Współcześnie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by stwierdzić jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
puck noclegi

Spędź fantastyczne wakacje nad Bałtykiem, rezerwując dogodne noclegi blisko plaży

Wakacje nad polskim morzem mogą być naprawdę udane, gdyż na miejscu nie brakuje ciekawych rozrywek. Jednakże żeby być zadowolonym z podobnego wyjazdu, potrzeba zatroszczyć się o odpowiednie warunki odpoczynku, dla tych tymczasem bardzo ważne okazuje się znalezienie właściwych kwater.
Darłowo

Dlaczego polecane jest zwiedzić chociaż raz w życiu Juratę oraz Darłowo?

Pragnąc zdecydować się na tak korzystne ze względu na cenę noclegi w Darłowie należy rozejrzeć się za propozycjami wyjątkowo polecanymi w tym mieście. Darłowo swe początki odnotowuje już w XI wieku, kiedy założono gród o nazwie Dirlovo. Gród ten stał się miastem jednak dopiero w XIII wieku, gdzie nadanie praw miejskich odbyło się zgodnie z prawem lubeckim. Umożliwił to nikt inny jak właśnie Wisław II, książę Rugii. Do dnia dzisiejszego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów, chętnych zobaczyć tę wczesną osadę.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo istotny czas w ciągu roku, nawet dla osób niewierzących. Jest to w końcu okres, kiedy nasza rodzina spotyka się razem na wspólnej kolacji, śpiewając kolędy.
klientki salonu SPA

Atrakcje turystyczne Gór Stołowych, baza noclegowa dla odwiedzających ten region kraju.

Już wiele lat temu Góry Stołowe były często wybieranym miejscem wypoczynku i turystyki. Bardzo szybko rozwijały się liczne kurorty, korzystające z szeroko rozpowszechnionych wód mineralnych w tym rejonie. Popularność tego regionu trwa po dziś dzień, obecnie Góry Stołowe są bardzo dobrze wykorzystane pod względem turystycznym, ale jednocześnie mają naprawdę dużo do zaproponowania.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Wielu Polakom w okolicach grudnia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Pomysłów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam do głowy. Jeżeli propozycje w stylu kąpanie się wlodowatej morskiej wodzie wydaje nam się zbyt dziwaczna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii albo teatrze jest dla naszbyt nudne, być może trzeba pomyśleć wyjazd za miasto.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie może zrobić osoba, która poszukuje solidnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
noclegi nowy targ

Kwatery w Nowym Targu - na co warto zwracać baczną uwagę, rezerwując nocleg?

Wybierając się do Nowego Targu, prawdopodobnie już wcześniej układamy trasę zwiedzania bądź zabytki i miejsca, jakie potrzebujemy odwiedzić. A co z zarezerwowaniem noclegu?
1 2 3 4