Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Nocleg
widok z samolotu

Poznaj swoje prawa - taka wiedza może Ci się przydać

Po pierwsze przy kupnie biletu zbywca nie może żądać od ciebie wyższej opłaty wyłącznie ze względu na obywatelstwo czy punkt zakupu biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w wypadku pojawienia się problemów.
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie wakacyjnego wyjazdu trzeba rozpocząć na tyle wcześnie, ażeby mieć jakiś wybór, kiedy chodzi o nocleg, jak również odpowiednie miejsce na wypoczynek. To również wpłynie na to, czy takie wakacje będą takie, jak chcemy.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Jak zaczniemy wcześniej, to mamy większe szanse na to, iż uda się znaleźć coś odpowiedniego.
szklarska poręba

W jakich miejscach moglibyśmy nareszcie wypocząć?

Biznesmeni, w większości tacy raczej niewielcy, ciągle narzekają, że ich umiejscowione w górach pensjonaciki, kwatery prywatne czy karczmy nie są za bardzo ochoczo odwiedzane przez podróżnych. Jednakże czy takowe tezy są całkowicie trafne? Być może chodzi tutaj o zwyczajną ludzką chciwość? W końcu Białka Tatrzańska (www.eholiday.pl) albo Zakopane są uwielbiane przez znaczącą część polskiego społeczeństwa! Pewnie gdybyśmy byli trochę bogatszą nacją, ludzie funkcjonujący w świecie turystyki byliby dużo bardziej zadowoleni, ale i tak ciężko mówić, iż turystyka w naszym kraju to kiepski biznes.
wypadek

Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów jest to jeden z najpopularniejszych kierunków, jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Wiele osób wybiera ten kraj, którym jest potocznie mieniona Tajlandia, w charakterze celu swojej pierwszej podróży na ten kontynent.
sala konferencyjna

Świetnie przygotowana sala na imprezę

Pokaźny wybór miejsc, w których można w Kotlinie Kłodzkiej przeżyć znakomitą zabawę firmową, staje się w sposób stopniowy jeszcze większy. Właściwie zorganizowane wycieczki na konferencje oraz wycieczki integracyjne muszą odbywać się w odpowiednio do tego przeznaczonych miejscach. Dobrze imprezy firmowe kotlina kłodzka poleca wszystkim większym grupom, gdyż miejsca na sali jest to całe mnóstwo.
wyjazd

Wymarzony wyjazd rowerowy – jak go zaplanować?

Dla większości osób wyjazd gdziekolwiek to niewątpliwa przyjemność. Przecież częstokrotnie na co dzień nasze bytowanie jest raczej szare. Chodzimy do jednej pracy, realizujemy podobne zadania, widzimy tych samych ludzi, jesteśmy w tych samych miejscach. Jeśli zatem chcemy odrobinę się oderwać od codzienności, coś zmienić, wnieść do swego życia mały choć powiew świeżości – zdecydowanie dobrze gdzieś pojechać. Gdzie? To już sprawa indywidualna. Każdy z nas ma w końcu jeżeli o to chodzi nieco odmienne upodobania. Niektórzy z nas wybierają podróże po kraju, inni zagraniczne.

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak bardzo dużo możliwości pomocy mamy.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Co roku, w okolicach grudnia pojawia się taki sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Pomysłów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. Jeśli sugestie w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt dziwaczna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt nudne, być może warto pomyśleć wyjazd za miasto.
góry

Gdzie wyruszyć ze wszystkimi

Przeważnie jeżeli udajemy się na urlop calutką familią, to poszukujemy takich rejonów, gdzie każdy będzie miał szanse znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to także sprawia, iż przykładamy bardzo wiele wagi do tego, w jakim hotelu pragniemy zarezerwować nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez najmniejszego trudu możemy tego dokonać, tak by było schludnie, na odpowiednim poziomie, aby każdemu się podobało i równocześnie również żeby nam pasowała kwota.
klientki salonu SPA

Atrakcje turystyczne Gór Stołowych, baza noclegowa dla odwiedzających ten region kraju.

Już wiele lat temu Stołowe Góry były cenionym miejscem wypoczynku i turystyki. Dynamicznie rozwijały się liczne uzdrowiska, które korzystały z szeroko rozpowszechnionych wód mineralnych w tym regionie. Popularność Gór Stołowych przetrwała do dnia dzisiejszego, dzisiaj Góry Stołowe są bardzo dobrze zagospodarowane pod kątem turystyki, ale równocześnie mają naprawdę dużo do zaoferowania.
1 2 3 4