Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując urlop, można zrezygnować z biura podróży i samemu urządzić środek transportu dla określonej liczby ludzi. Jest to dobra opcja, szczególnie gdy preferujemy wolność podróżowania i nie chcemy być rządzeni przez gotowe schematy wyjazdów. Poza tym mamy możliwość zabrać w tej sytuacji ze sobą jedynie znajomych, nie wystawiając się na towarzystwo obcych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed zagadką co by tu kupić komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych nie brakuje. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Może zatem pomyśleć o prezenty od trochę innej strony?
Podróże z dzieckiem

Wyprawa w góry na jesień

Jesień jest porą, która świetnie nadaje się na różnego rodzaju wędrówki. Nie ma już takich upałów jak w lecie, a przy tym cały czas panuje dość wysoka temperatura. Ponadto krajobrazy jesienne są tym bardziej efektowne, z uwagi na wielobarwne opadające liście. W czasie jesieni również światło słoneczne ma specyficzną ciepłą barwę. Dzięki temu również fotografie wykonane w okresie jesiennym bywają lepsze.
Wycieczka w góry

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności bardzo dobrze będą świadczyć szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie da się spotkać rzeczywiście sporo miłośników tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na łatwą trasę przy pięknej pogodzie pamiętać należy, że idzie się w góry, jakie niekiedy mogą być mało przewidywalne. A tymczasem bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
Bieszczady

Rewelacyjny pomysł na wyciszające wczasy dla ludzi, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości

Jeżeli myślisz o rozluźniającym wyjeździe na wakacje, który sprawi, że zapomnisz o codzienności to wybierz się w Bieszczady. Spędzisz tam rewelacyjny czas na łonie natury zachwycając się przepięknymi widokami.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeśli odpoczynek w Polsce, to tylko w górach! Pewnie mieszkańcy Władysławowa, Mikołajek czy pięknych miejscowości umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich całkowicie nie zaakceptują takowej opinii, lecz fakty są takie, że jakby nie patrzeć nasze góry są najpiękniejsze.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy kochają spędzać wolny czas nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to połączone z formą odpoczynku jaką preferuje dana osoba, czy lubi ona przebywać na plaży i się opalać, czy może lubi poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, ponieważ mamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy między domem a pracą, zmuszając się do wychodzenia na dwór.
Ślub na stadionie, młoda para

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele?

W ostatnich latach coraz więcej obcokrajowców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie wbrew postępującej skłonności do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.
1 2 3 4 5 6 7