Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy finisz urlopów. Aura robi się niekorzystna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba jednakże wyrwać się od czasu do czasu z codziennego trudu na kilka dni. Nawet krótkotrwały wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są cudowne do króciutkich wypadów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie i niezbędne będą porządne noclegi w górach?
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych wrażeń turystów. Znane z przecudownych krajobrazów, rozmaitej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi także niezwykle rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się zobaczyć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży wyłącznie mała, północna część Karkonoszy, jednakże góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Wypoczynek to praktycznie nasz obowiązek. Zwłaszcza ten poza swoim miastem. Przecież trzeba wspierać finansowo polską turystykę! Oczywiście to znaczna przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje odpoczywać, ale definitywnie nikt kto pragnie żyć w zdrowiu i przez długie lata, nie powinien odmawiać sobie zbyt często wypoczynku. To zapewne jasne?
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo ważny okres w ciągu roku, nawet dla ludzi niewierzących. Jest to bowiem okres, kiedy cała familia spotyka się razem na wspólnej wieczerzy, śpiewając kolędy.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma zbyt wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskich gór to jeszcze nie wszystko. Należy także pamiętać, że czymś ze wszech miar ważnym jest to, aby dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% komfortowe, a do tego niezbyt wygórowane cenowo. Co zatem może robić taka osoba, która poszukuje porządnych oraz relatywnie tanich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy Tatr?
górski potok

Górski wypoczynek jest niezwykle efektywny

Szczególnie dla tych osób, jakie nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić szczególnie atrakcyjną ofertę. Wyjątkowo niskie ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Wskazane jest zwrócić uwagę na dawane nam dziś do dyspozycji możliwości, gdyż są one niesamowicie dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Polecane trasy rowerowe góry izerskie odnaleźć można również wraz z dokładnym opisem na stronie internetowej.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeżeli odpoczynek w naszym kraju, to tylko gdzieś w górach! Zapewne mieszkańcy Władysławowa, Mrągowa albo urokliwych miejscowości umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takowej opinii, lecz fakty są takie, że jakby nie patrzeć polskie góry są najładniejsze.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem bardzo różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także dużo zachęcających miejsc wypoczynkowych ze względu na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wyjazdów urlopowych. Mimo to na dzień dzisiejszy często obywatele wyjeżdżają na wakacje do innych krajów, często nie znając w pełni atrakcyjności własnych okolic.
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to cudowny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, więc wziąć ten rejon pod uwagę organizując odpoczynek w górach!
1 2 3 4 5 6 7