Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy kochają spędzać wolny czas nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to połączone z formą odpoczynku jaką preferuje dana osoba, czy lubi ona przebywać na plaży i się opalać, czy może lubi poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, ponieważ mamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy między domem a pracą, zmuszając się do wychodzenia na dwór.
Ślub na stadionie, młoda para

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele?

W ostatnich latach coraz więcej obcokrajowców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie wbrew postępującej skłonności do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest interesujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają podróżników z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza noclegowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Wycieczka w góry

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności najlepiej będą świadczyć szlaki, na których w czasie ładnej pogody da się spotkać rzeczywiście dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, jakie często mogą być mało przewidywalne. A przecież dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach czasami jest naprawdę przerażające.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, wiele smutnych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, odkryli, że po przejściu na emeryturę pojawia się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często emeryt przestaje mieć sens życia, który przez całe lata realizował przede wszystkim w profesji.

Nie tylko Zakopane

Jeśli myślisz o wyjeździe w Tatry, zastanów się, czy nie warto odwiedzić inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale chowa w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się zaledwie 20 km od Zakopanego. Jest to spokojna i mała wieś górska, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla turystów.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy ma kilka razy do roku przed problemem co by tu dać bliskiej osobie z jakiejś okazji. Tych nie brakuje. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymyślać w nieskończoność. A o propozycję czasem bywa trudno. Trzeba zatem rozważyć prezenty od z innej perspektywy?
1 2 3 4 5 6 7