Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
góry

Gdzie wyruszyć ze wszystkimi

Przeważnie jeżeli udajemy się na urlop calutką familią, to poszukujemy takich rejonów, gdzie każdy będzie miał szanse znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to także sprawia, iż przykładamy bardzo wiele wagi do tego, w jakim hotelu pragniemy zarezerwować nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez najmniejszego trudu możemy tego dokonać, tak by było schludnie, na odpowiednim poziomie, aby każdemu się podobało i równocześnie również żeby nam pasowała kwota.
panorama gór w blasku słońca

Planujesz wypoczynek? - wybierz się w góry

Kiedy rozmyślamy o swoim wypoczynku, o tym, by odzyskać siły, to z pewnością marzymy, żeby był on idealnie taki, jak lubimy. Jeśli lubimy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy chodzić, to z pewnością w większości sytuacji udamy się nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas chodzenia, tam także mamy okazję wypoczywać spokojnie oraz bez pokonywania górskich szlaków na własnych nogach.
Śnieżka

Możliwości noclegowe w okolicach Białce Tatrzańskiej

Ruszając na wczasy w pobliskie góry, trzeba uprzednio zabukować nocleg na określony czas. Biorąc pod lupę niedrogie oraz luksusowe noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się niemałą popularnością wśród turystów. Znajduje się w gminie Poronin w województwie małopolskim. Pełna uroku miejscowość sprzyja miłemu spędzaniu czasu w górach, gdzie powietrze jest świeższe, natomiast wieczory szczególnie magiczne. Dodatkowo nie spotyka się na ulicach mnóstwo turystów, to znaczy jest to idealna propozycja dla osób chcących odpocząć.
Bieszczady

Gdzie szukać wygodnych i równocześnie niedrogich noclegów w górach?

Wybierając się w góry pewnie już uprzednio planujesz trasę zwiedzania i zastanawiasz się nad tym, jakie zabytki lub okolice pożądane byłoby zwiedzić podczas pobytu. Niemniej prócz planu zwiedzania musisz również zaplanować nocleg, powinno się to uczynić wcześniej, gdyż planowanie noclegu na ostatnią chwilę jest trochę niewskazane - zdoła się okazać, iż w interesującym Cię hotelu czy też pensjonacie nie będzie już wolnych miejsc.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
wyjazd

Wymarzony wyjazd rowerowy – jak go zaplanować?

Dla większości ludzi wycieczka gdziekolwiek to niewątpliwa przyjemność. W końcu częstokrotnie na co dzień nasze bytowanie jest raczej nieciekawe. Chodzimy do jednej pracy, realizujemy podobne obowiązki, spotykamy tych samych ludzi, przebywamy w tych samych miejscach. Jeżeli zatem chcemy trochę się oderwać od codzienności, coś odmienić, wnieść do swego życia niewielki choć powiew świeżości – bezsprzecznie dobrze gdzieś wyjechać. Gdzie? To już sprawa indywidualna. Każdy z nas ma w końcu pod tym względem nieco inne upodobania. Niektórzy z nas wybierają podróże krajowe, inni poza Polskę.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest jednocześnie najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie nieduża, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. Szczególnie ten poza miejscem zamieszkania. W końcu należy wspierać polską turystykę! Naturalnie to znaczna przesada, bo przecież nikt nie nakazuje wypoczywać, ale absolutnie nikt kto chce żyć w zdrowiu oraz przez wiele lat, nie powinien odmawiać sobie często wypoczynku. To zapewne oczywiste?

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy ma kilka razy do roku przed dylematem co by tu sprawić w prezencie komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych jest wiele. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Warto zatem spojrzeć na prezenty od trochę innej strony?
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to piękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę organizując wczasy w górach!
1 2 3 4 5 6 7