Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest niezwykle ciekawym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, również zagranicznych.
palma na Karaibach

Z jakich powodów Jamajka stała się tak popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów, jakie atrakcje może zaproponować

Karaiby od lat są marzeniem ludzi chcących poznać odrobinę egzotyki i wypocząć od codziennych stresów i nerwów. I obecnie nie będzie problemów, aby marzenia te zrealizować, ponieważ wyjazdy do tamtego rejonu świata są ogólnie dostępne, a i ceny znacznie spadły.
panorama gór w blasku słońca

Planujesz wypoczynek? - wybierz się w góry

Kiedy myślimy o swoim urlopie, o tym, aby zebrać energię, to na pewno pragniemy, żeby był on idealnie taki, jak lubimy. Jeśli lubimy posiedzieć w jednym miejscu i nie uwielbiamy spacerować, to z pewnością w większości przypadków wyjedziemy nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam także możemy wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać polską turystykę! Naturalnie to spora przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, lecz absolutnie nikt kto pragnie żyć szczęśliwie i przez wiele lat, nie powinien odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To zapewne oczywiste?
Bieszczady

Gdzie szukać wygodnych i równocześnie niedrogich noclegów w górach?

Wybierając się w góry prawdopodobnie już pierwej planujesz trasę zwiedzania oraz zastanawiasz się nad tym, jakie zabytki lub okolice należałoby zwiedzić w toku pobytu. Chociaż prócz planu zwiedzania musisz również zaplanować nocleg, pożądane byłoby to uczynić przedtem, gdyż organizowanie noclegu na ostatnią chwilę jest raczej niewskazane - może się okazać, że w interesującym Cię hotelu lub pensjonacie nie będzie już wolnych miejsc.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr nie załatwia wszystkiego. Trzeba również pamiętać, że czymś bardzo ważnym jest to by dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co zatem może robić taka osoba, która szuka komfortowych i niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy polskich gór?
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo ważny czas w ciągu roku, także dla ludzi niereligijnych. Jest to w końcu okres, kiedy cała familia spotyka się ze sobą na wspólnej wieczerzy, nucąc kolędy.
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, różnorodnej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi dodatkowo nadzwyczaj rozbudowaną bazą turystyczną. Inne fascynujące rzeczy, które warto zobaczyć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak wyjątkowo rozwinięta agroturystyka.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie nieduża, północna część Karkonoszy, lecz góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
1 2 3 4 5 6 7