Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
Sudety, góry

Sudety - aktywny relaks dla całej rodziny

Sudety to niezwykle urozmaicona i urzekająca kraina górska, mieszcząca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek znajduje się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się bardzo dużo, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
Domek na wsi

Jak można by obecnie zabukować właściwy nocleg bez ruszania się z domu?

Gdy nadchodzi czas urlopowy wiele ludzi rozpoczyna rozplanowywać swe następne wakacje. Gdzie tu pojechać w tym roku? Niemało ludzi preferuje wycieczki w góry, część z kolei nad królestwo Neptuna.
Śnieżka

Możliwości noclegowe w okolicach Białce Tatrzańskiej

Wyruszając na wczasy w krajowe góry, należy wcześniej zabukować nocleg na dany okres. Biorąc pod uwagę niedrogie i komfortowe noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się znaczną popularnością wśród odwiedzających. Położona jest w gminie Poronin w Małopolsce. Urokliwa miejscowość sprzyja interesującemu spędzaniu urlopu w górach, gdzie powietrze jest świeższe, natomiast wieczory szczególnie magiczne. Dodatkowo trudno spotkać na ulicach mnóstwo turystów, więc jest to doskonała możliwość dla osób chcących odpocząć.
Bieszczady

Gdzie szukać wygodnych i równocześnie niedrogich noclegów w górach?

Wybierając się w góry zapewne już przedtem organizujesz trasę zwiedzania i zastanawiasz się nad tym, jakie zabytki albo okolice warto zwiedzić w czasie pobytu. Niemniej oprócz planu zwiedzania musisz również zaplanować nocleg, wskazane jest to uczynić przedtem, gdyż planowanie noclegu na ostatnią chwilę jest właściwie niewskazane - zdoła się okazać, iż w interesującym Cię hotelu bądź pensjonacie nie będzie już wolnych miejsc.
na kajakach w Ciechocinku

Ważne jest to, by własne buty górskie były odpowiednio dobrane

Nawet najlepsza podróż w góry nie będzie dawała nam przyjemności, kiedy będziemy używali złe buty. Jeśli będziemy czuć każdą skałkę oraz co chwilę będziemy zmuszeni poświęcać znaczną uwagę na to, żeby nie wykręcić kostki.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Leży we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed decyzją co by tu podarować komuś bliskiemu z konkretnej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymyślać w nieskończoność. A o koncepcję czasem bywa trudno. Może zatem rozważyć prezenty od trochę innej strony?
Ślub na stadionie, młoda para

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele?

Ostatnio coraz więcej obcokrajowców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie interesujący dla gości z zachodu, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż u nas.
Narty, sporty zimowe

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych ludzi, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując wakacje 2014!
Góry Izerskie

Góry Izerskie są urokliwe a także całkiem niedrogie!

Polska to nizinny kraj, lecz niewątpliwie mieszkańcy południowej części mają okazję ze swoich okiem patrzeć na śliczne góry. Wiadomo - nawet polskie Tatry mega wysokie to raczej nie są, ale można w sumie powiedzieć, że niemal każdy miłośnik chodzenia po górach, nawet jeśli woli Austrię czy Włochy, jest w stanie docenić polskie góry. Czyli w jaki sposób zagospodarować fajnie swoje wczasy gdzieś w górach? Niewątpliwie trzeba zacząć planowanie wyjazdu od znalezienia miejscowości, która niejako będzie naszą bazą wypadową...
1 2 3 4 5 6 7