Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Góry
Kraków

Wyprawy małe i duże – Karpacz czy Kraków?

Wybierającym się na wycieczkę do Krakowa nieczęsto zależy przede wszystkim na wypoczynku. Szczególnie ważne staje się wówczas zwiedzanie tego znaczącego pod względem historycznym miasta – byłej stolicy Polski. Mnogość zabytków i miejsc wartych jak najszybszego zobaczenia wraz z opowieścią przewodnika to szczególnie cenne chwile, które długi czas będziecie pamiętać. Biorąc pod uwagę noclegi w Krakowie, w internecie jest dostępna baza rozmaitych propozycji. Wszelkie istotne informacje możemy wyszukać tam bez problemu.
fajerwerki sylwestrowe

Gdzie chętnie spędzamy Sylwestra?

Jest parę takich dni w roku, które są dla nas niezmiernie ważne. Robimy zatem wszystko, aby stały się wyjątkowe i zapisały się w naszej pamięci. Tego typu dniem jest z pewnością Sylwester. Powitanie Nowego Roku to niezwykle stary zwyczaj, który oznacza rozpoczęcie nowego żywota. Można wszystko zacząć od początku. Dostajemy od niebios jeszcze jedną szansę, aby zmienić naszą egzystencję. Dlatego ta chwila jest dla nas tak bardzo istotna. Lubimy celebrować Sylwestra otoczeni przez naszych najbliższych. Życzymy sobie tej nocy wszystkiego, co najcudowniejsze oraz spełnienia wszelkich pragnień.

Ciekawe atrakcje turystyczne na terenie Polski

Polska niewątpliwie jest krajem który oferuje całe mnóstwo niezwykle ciekawych rzeczy absolutnie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Znajduje się ona w końcu w niezwykle ciekawym miejscu, przez co pod samym tylko względem geograficznym może niejednokrotnie wręcz nas zachwycać.
plecak górski

Idąc się na wycieczkę, znajdź dobry namiot|Jeśli namioty turystyczne to jedynie sprawdzony producent

Nie trzeba być trendy ruszając w góry czy jadąc na festiwal? Jasne, że nie jest to wymóg, ale komfort idący w wraz z interesującym dodatkiem, takim jak markowe namioty turystyczne jest kwintesencją znakomitego stylu. Decydując się na markowe akcesoria można spodziewać się pierwszorzędnej, niepodważalnej jakości, dlatego warto zainwestować w firmowy produkt już teraz. Wygoda w czasie wycieczki sprzyja zapamiętywaniu jedynie dobrych i miłych momentów.
Śnieżka

Możliwości noclegowe w okolicach Białce Tatrzańskiej

Wyruszając na wczasy w pobliskie góry, należy uprzednio znaleźć nocleg na określony okres. Biorąc pod lupę tanie oraz luksusowe noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się sporą popularnością wśród turystów. Znajduje się w gminie Poronin w Małopolsce. Urokliwa miejscowość sprzyja miłemu spędzaniu wolnego czasu w górach, gdzie powietrze jest rześkie, natomiast wieczory pełne magii. Dodatkowo ciężko spotkać na ulicach mnóstwo turystów, czyli jest to znakomita propozycja dla osób chcących wypocząć.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się tylko dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i malutka wieś górska, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Za oknem robi się coraz ładniej, a zatem nadchodzi czas wspaniały na odprężające wyjazdy. O ile myślisz, że współcześnie da się udać się w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zarezerwowania nolegu na parę miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wypoczynku marzymy okrągły rok. Jeśli dłużące się zimowe dni nam dokuczają, chwytamy za katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne obrazki. Często są to malownicze landszafty z lazurowym morzem w tle. Od dawna największą popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i tylko w ten sposób widzimy idealny odpoczynek.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest zapierające dech w piersiach o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza noclegowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Bieszczady

Rewelacyjny pomysł na wyciszające wczasy dla ludzi, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości

Jeżeli marzysz o rozluźniającym wyjeździe na wakacje, który pozwoli ci zapomnieć o problemach życia codziennego to wybierz się w Bieszczady. Przeżyjesz tam niezapomniany czas na łonie przyrody zachwycając się przepięknymi widokami.
1 2 3 4 5 6 7