Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Stres
w ośrodku SPA

Spa, podaruj sobie chwilę przyjemności

Stres, podenerwowanie wiążące się z aktywnością zawodową i obowiązkami przyczynia się do tego, że na co dzień trudno ”łapiemy oddech”. Naszemu ciału i duszy należy się urlop. I to taki, podczas którego będziemy mogli zadbać o swój wygląd i kondycję psychiczną. Relaksujące SPA to rozwiązanie idealne. Niezależnie na co się zdecydujemy: korzystanie z zabiegów odchudzających, odżywczych lub nawilżających skórę – skutki mile nas zaskoczą.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest mnóstwo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
stoki

Czy wakacje nad jeziorem okażą się satysfakcjonujące? Na pewno, należy tylko wybrać dobre kwatery

Najwyższa pora, by zaplanować urlop. Wczasy to doskonała okazja, by wypocząć i zapomnieć o zawodowych stresach. Wczasy okażą się naprawdę wspaniałe, jeżeli wyszuka się właściwe lokalizacje.