Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Stres
stoki

Czy wakacje nad jeziorem okażą się satysfakcjonujące? Na pewno, należy tylko wybrać dobre kwatery

Najwyższy czas, żeby zaplanować wakacje. Wczasy to idealna sposobność, by wypocząć i nie myśleć o domowych stresach. Wczasy okażą się doprawdy wspaniałe, jeśli znajdzie się właściwe lokalizacje.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko poniedziałek, jeszcze tylko wtorek, jeszcze tylko środa i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można snuć plany, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
w ośrodku SPA

Spa, podaruj sobie chwilę przyjemności

Stres, podenerwowanie wiążące się z pracą i obowiązkami przyczynia się do tego, że w dni powszednie z trudem nam się zrelaksować. Naszemu ciału ale i przede wszystkim duszy należy się czas wytchnienia. I to taki, podczas którego zadbamy o swój wygląd oraz formę psychiczną. Relaksujące SPA to rozwiązanie wymarzone. Niezależnie na to co wybierzemy: korzystanie z zabiegów ujędrniających, odżywczych lub oczyszczających skórę – skutki mile nas zaskoczą.