Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Życie
mapniki

Mnóstwo ludzi w Polsce coraz częściej i chętniej wyjeżdża, by poznawać świat i odmienne zwyczaje

Możemy podróżować naprawdę daleko - zwiedzać Azję czy Afrykę lub zdeptać wszystkie nasze góry. Jest wiele różnych typów obieżyświatów.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą nam się niezapomniane wczasy w otoczeniu przepięknej przyrody, to powinniśmy pojechać na Kaszuby. Odnajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne gospodarstwa agroturystyczne oraz bardzo wiele innych atrakcji, które spowodują, iż nasz pobyt będzie niezwykły.


Karta przeżycia, survival

W jaki sposób otworzyć hotel w Polsce?

Ostatnie lata pokazują notoryczny przyrost inwestycji na polskim rynku hotelarskim. Chociaż na znaczeniu utraciły hotele z wyższego segmentu, w tym w szczególności pięciogwiazdkowe, tendencję wzrostową zauważyć możemy wśród ekonomicznych hoteli.
autokar

Do jakiego kraju Polacy często wyjeżdżają na wakacje do pracy?

Beznadziejna sytuacja na ojczystym rynku pracy powoduje, że dużo osób jest zmuszona opuścić swoją ojczystą ziemię i wyjechać w poszukiwaniu zatrudnienia do obcego kraju. Decyduje się na to mnóstwo młodych ludzi. Czy taka sytuacja będzie się jeszcze długo utrzymywać? Co ma wpływ na taką kluczową decyzję?
Pokój hotelowy

Hotel w okolicach Wrocławia najlepszym miejscem na wesele

Wyczekiwane przez lata wesele jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu wszystkich młodych par. Zdobywając się na podjęcie tak wyjątkowego kroku należy skrupulatnie spojrzeć z dystansu na całą sytuację, rozpoczynając od zastanowienia nad słusznością wyboru towarzysza życia, pogodzeniem się z koniecznością do dzielenia się wszystkim z partnerem, kończąc na stosownym wyborze miejsca na to piękne wydarzenie.
zachód słońca nad jeziorem

Tajlandia jako urzekające miejsce na wakacje

Tajlandia wiąże się z niebiańskimi plażami, z tętniącym życiem, a jednocześnie stale zakorkowanym Bangkokiem i jedną z niezwykle cenionych, oraz znanych na świecie kuchni.
przekrój - ubrania

Księgarnia to nie tylko literatura piękna

Wielu z nas książki kojarzą się całkiem zwyczajnie - z obligatoryjnymi nowelami z czasów szkolnych, na których przeczytanie ze zrozumieniem przeważnie okazywaliśmy się zbyt młodzi. Lecz w sklepach tego typu odszukamy również odmiennie pozycje, które z biegiem lat zaczynają anektować znacznie więcej miejsca. Dla Jednostek które lubią wędrować, czy to palcem po globusie czy w rzeczywistości, niezwykle interesującym fenomenem są książki krajoznawcze. Z drugiej strony jednostki, które ciekawią się wiedza różnego typu, bardzo chętnie ją zgłębią przeglądając różnego typu podręczniki i literature historyczną.
wesołe miasteczko

Ośrodki wypoczynkowe na całym świecie i nie tylko

Zwykle wybieramy się na wakacje za granicę. Myślimy, że tylko w tych miejscach porządnie odpoczniemy. Przyzwyczailiśmy się do odpowiedniego standardu w światowych ośrodkach oraz wszystkich wygód, które nam zapewniają.
autokar - Volvo

Zatrudnienie na emigracji. Z jakich przedsiębiorstw korzystać?

Otwarte granice Unii Europejskiej dały dużo nowych rozwiązań ludziom, którzy poszukują zatrudnienia. Osoba poszukująca pracy fizycznej zarabia niekiedy na zachodzie nawet kilka razy więcej, niż za wykonanie tej samej pracy w Polsce. Wizja tak wysokiego dużych pieniędzy zachęca wiele osób pracujących fizycznie do państw jak na przykład: Holandia, Niemcy, Belgia czy Szwecja. Liczba osób szukających zatrudnienia rośnie wraz z obiecywanymi zarobkami, toteż najlepsze oferty znikają z biur zatrudnienia w pierwszej kolejności. Z uwagi jednak na znaczny dystans, większość emigrantów zarobkowych decyduje się na wybranie pracy w państwach sąsiednich z Polską. Największą popularność mają więc Niemcy.