Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Tatry
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Wreszcie nadeszły. Długie dni wyglądane, wytęsknione i wymarzone. Pełne pięknej pogody, plaż, góry i fantastycznie wypełnionego czasu. Sezon wypoczynku i wytchnienia, byle dalej od rutyny i nijakości. Wizytujemy nasz ulubiony sklep górski i już czas na wyjazd. Ulubiona pora w rocznym cyklu – wakacje.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Jeśli dłużące się zimowe godziny nam dokuczają, bierzemy katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne zdjęcia. Często są to bajkowe landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do słodkiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
zakopane

Polskie Tatry zawsze w modzie

Nasza ojczyzna jest ślicznym krajem. Nie uważają tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale głównie przybysze z zagranicy (do choćby modnej ostatnio Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy kilka prawdziwych perełek. Jednym ze skarbów narodowych są strzeliste Tatry.
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to piękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, toteż wziąć ten obszar pod uwagę organizując urlop w górach!
narciarze

W jakie miejsce we Włoszech pojechać na zimowe szaleństwo

Gdy przychodzi zimowy czas, osoby, które kochają zimowe szusowanie na stoku zaczynają się zastanawiać: gdzie na narty? Na to pytanie mamy wiele odpowiedzi. Po pierwsze musimy mieć świadomość tego ile środków moglibyśmy przeznaczyć na zimowy odpoczynek.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednak piękno polskich gór nie załatwia wszystkiego. Trzeba także pamiętać, iż czymś bardzo ważnym jest to, aby dla ludzi udających się w tatry pensjonaty czy apartamenty były bardzo wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co w takim razie powinna robić osoba, która szuka solidnych i niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
basen

Dlaczego warto sprawdzić które rozrywki proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Chyba nikomu nie należy mówić, jakie miasto jest zimową stolicą naszego kraju. Jest nią naturalnie Zakopane, do jakiego każdego roku przyjeżdża naprawdę wielu turystów.
hotel

Poznaj walory Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest wiele ładnych miejsc. Być może nie aż tyle co w choćby Hiszpanii bądź Australii, ale i tak ludzie w Polsce nie powinni miewać najmniejszych kompleksów - tak się składa, że zamieszkujemy w pięknym miejscu. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, w którym spragnieni atrakcyjnych miejscówek mają możliwość znaleźć naprawdę sporo.

górskie wakacje

Turyści penetrują najtrudniejsze szlaki poszczególnych pasm. Jest jednak wielu, którzy nigdy nie byli w Tatrach – można to szybko zmienić. Krótki wypad w góry nie musi męczyć, chociaż to chyba przyjemna forma relaksu.
1 2