Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Tatry
basen

Dlaczego warto sprawdzić które rozrywki proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie trzeba mówić, jakie miasto jest mroźną stolicą Polski. Jest nią naturalnie Zakopane, do którego wszelakiego roku przybywa naprawdę wielu odwiedzających.
hotel

Poznaj walory Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest wiele pięknych miejsc. Być może nie tyle co w chociażby Hiszpanii albo USA, ale i tak mieszkańcy Polski nie mogą miewać kompleksów - bo tak się złożyło, że mieszkamy w fajnym miejscu. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, gdzie spragnieni miłych miejsc mają okazję odnaleźć naprawdę wiele.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Odpoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. W szczególności taki poza miejscem zamieszkania. W końcu trzeba wspierać polską turystykę! Oczywiście to znaczna przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, ale z pewnością nikt kto pragnie żyć szczęśliwie oraz jak najdłużej, nie może odmawiać sobie za często wypoczynku. To chyba jasne?
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie uważasz, że Tatry są nieco przereklamowane? Zatem myślimy tak samo - ciągle kocham Tatry - polskie, chociaż słowackie również są miłe. I chociaż włoskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej monumentalne, i tak regularnie odwiedzam Tatry. Jednakże nie preferuję tylko górskich wędrówek. Bardzo lubię również baseny termalne. W ostatnich latach powstało u nas wiele basenów termalnych. Pewnie z tej przyczyny, że UE daje dotacje... To chyba nic złego?
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu również wiele świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na wakacje za granicę, często nie znając w pełni piękna swojego kraju.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

Oto one. W końcu nadeszły. Długie dni wyglądane, wytęsknione i wymarzone. Pełne słońca, jezior, góry i cudownie spędzonego czasu. Czas wypoczynku i rozluźnienia, byle dalej od rutyny i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najbardziej ulubiona pora w roku – wakacje.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie może zrobić osoba, która poszukuje solidnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Jeśli dłużące się zimowe godziny nam dokuczają, bierzemy katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne zdjęcia. Często są to bajkowe landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do słodkiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
1 2