Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Tatry
narciarze

W jakie miejsce we Włoszech pojechać na zimowe szaleństwo

Gdy przychodzi zimowy czas, osoby, które kochają zimowe szusowanie na stoku zaczynają się zastanawiać: gdzie na narty? Na to pytanie mamy wiele odpowiedzi. Po pierwsze musimy mieć świadomość tego ile środków moglibyśmy przeznaczyć na zimowy odpoczynek.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednak piękno polskich gór nie załatwia wszystkiego. Trzeba także pamiętać, iż czymś bardzo ważnym jest to, aby dla ludzi udających się w tatry pensjonaty czy apartamenty były bardzo wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co w takim razie powinna robić osoba, która szuka solidnych i niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
basen

Dlaczego warto sprawdzić które rozrywki proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Chyba nikomu nie należy mówić, jakie miasto jest zimową stolicą naszego kraju. Jest nią naturalnie Zakopane, do jakiego każdego roku przyjeżdża naprawdę wielu turystów.
hotel

Poznaj walory Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest wiele ładnych miejsc. Być może nie aż tyle co w choćby Hiszpanii bądź Australii, ale i tak ludzie w Polsce nie powinni miewać najmniejszych kompleksów - tak się składa, że zamieszkujemy w pięknym miejscu. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, w którym spragnieni atrakcyjnych miejscówek mają możliwość znaleźć naprawdę sporo.
zakopane

Polskie Tatry zawsze w modzie

Polska jest wspaniałym krajem. Nie uważają tak wyłącznie jej dumni mieszkańcy, ale przede wszystkim turyści z zagranicy (do choćby popularnej od jakiegoś czasu Białki co przeglądając oferty tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie zaskakuje). My, obywatele Polski, posiadamy parę skarbów. Jednym z naszych dóbr narodowych są strzeliste Tatry.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

To właśnie one. Wreszcie nadeszły. Długie dni wyczekiwane, wytęsknione i wymarzone. Pełne ciepła, morza, góry i cudownie spędzonego czasu. Sezon relaksu i wytchnienia, byle dalej od rutyny i szarości. Wizytujemy nasz ulubiony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w rocznym cyklu – wakacje.

górskie wakacje

Turyści penetrują najtrudniejsze szlaki poszczególnych pasm. Jest jednak wielu, którzy nigdy nie byli w Tatrach – można to szybko zmienić. Krótki wypad w góry nie musi męczyć, chociaż to chyba przyjemna forma relaksu.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Odpoczynek to niemal nasz obowiązek. Zwłaszcza taki poza miejscem zamieszkania. W końcu trzeba wspierać finansowo polski przemysł turystyczny! Naturalnie to dużą przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje odpoczywać, lecz z pewnością nikt kto chce żyć szczęśliwie oraz możliwie jak najdłużej, nie powinien odmawiać sobie zbyt często wypoczynku. To chyba oczywiste?
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to przepiękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę organizując wczasy w górach!
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz cieplej, a więc zbliża się czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli uważasz, że współcześnie można pojechać w jakieś popularne wypoczynkowe miejsce bez zarezerwowania pobytu na parę miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest prawie niemożliwe.
1 2