Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Tatry
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to śliczny masyw skalny w regionie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, zatem wziąć ten teren pod uwagę organizując wczasy w górach!
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Wreszcie nadeszły. Długo wyglądane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne ciepła, morza, góry i radośnie wypełnionego czasu. Okres relaksu i oddechu, odejścia od rutyny i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już pora wyjazdu. Ulubiona pora w roku – wakacje.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie uważasz, że nasze Tatry są nieco przereklamowane? W takim razie uważamy tak samo - ciągle ubóstwiam Tatry - polskie, chociaż słowackie także są miłe. I chociaż włoskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej majestatyczne, to tak czy siak regularnie chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję wyłącznie górskich wędrówek. Lubię także baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce wiele term. Zapewne z tego powodu, że UE chętnie daje dotacje... To na pewno warte uznania.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także wiele zachęcających miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają dużo różnych możliwości spędzania wolnego czasu oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.
tatry szczyty

Jak spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Chciałbym podpowiedzieć ludziom pragnącym spędzić weekend w naszych Tatrach, co w tak naprawdę mogą ciekawego zrobić. Myślę, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej niepowtarzalna przyroda, ale nikt nie powiedział, iż warto wyłącznie spacerować po górach. Szczególnie, że na nieszczęście nie zawsze pogoda dopisuje. Poza tym, rozrywki o których za chwilę napiszę są bez dwóch zdań bardzo przyjemne. Zatem jeśli chcesz wiedzieć, jak fajnie spędzić wolny czas, gorąco zapraszam do wnikliwej lektury artykułu.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma zbyt wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy również wiedzieć, że czymś bardzo istotnym jest to by dla ludzi udających się w tatry pensjonaty albo apartamenty były bardzo komfortowe, a do tego przystępne cenowo. Co zatem powinna robić osoba, która szuka komfortowych i relatywnie niedrogich noclegów w przykładowo Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
basen

Dlaczego warto sprawdzić które rozrywki proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie trzeba mówić, jakie miasto jest mroźną stolicą Polski. Jest nią naturalnie Zakopane, do którego wszelakiego roku przybywa naprawdę wielu odwiedzających.
hotel

Poznaj walory Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest wiele pięknych miejsc. Być może nie tyle co w chociażby Hiszpanii albo USA, ale i tak mieszkańcy Polski nie mogą miewać kompleksów - bo tak się złożyło, że mieszkamy w fajnym miejscu. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, gdzie spragnieni miłych miejsc mają okazję odnaleźć naprawdę wiele.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Odpoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. W szczególności taki poza miejscem zamieszkania. W końcu trzeba wspierać polską turystykę! Oczywiście to znaczna przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, ale z pewnością nikt kto pragnie żyć szczęśliwie oraz jak najdłużej, nie może odmawiać sobie za często wypoczynku. To chyba jasne?
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
1 2