Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop
szklarska poręba

Organizujemy weekendowy wypad do Szklarskiej Poręby i dobieramy tani apartament

Planowanie urlopowego czy weekendowego wypadu to naprawdę przyjemne zajęcie. Nie zmienia to jednakże faktu, iż nierzadko mamy z tym problemy. Ciężko znam odszukać odpowiednie ośrodki noclegowe, połączenia autokarowe bądź samolotowe i tym podobne. Jak zorganizować szybki wyjazd do Szklarskiej Poręby, ażeby uniknąć niepotrzebnego rozczarowania?
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych wrażeń turystów. Znane z przecudownych krajobrazów, rozmaitej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi także niezwykle rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się zobaczyć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
agroturystyka kaszuby

Wypady agroturystyczne bardziej popularne niż wylegiwanie się na plaży

Współcześnie standardowy konsument jest zdolny pozwolić sobie na znacznie więcej dosłownie w każdej sferze codziennego życia. Najlepiej da się to zauważyć na przykładzie urlopów.
Oświetlenie ciągu komunikacyjnego

Spontaniczny wyjazd na wczasy za granicę, jakie nie będzą biły po portfelu

Współcześnie szeregowy konsument jest zdolny pozwolić sobie na o wiele więcej niż dawniej pod względem wariantów urlopowych.


Spontaniczny wyjazd na wczasy za granicę, jakie nie będzą biły po portfelu

Z każdym rokiem coraz większa liczba rozwojowo funkcjonujących klientów udaje się na najróżniejsze wypady – głównie do gorących krajów.
Uczestnicy na biegówkach

Podróże zimowe, to znaczy gdzie warto wybrać się na wczasy w zimie?

Jeśli czeka Cię urlop zimowy, albo być może zastanawiasz się nad tym gdzie wybrać się na ferie lub święta to mamy dla Ciebie wyśmienitą wiadomość, bo ewentualności wyjazdów zimowych jest bardzo sporo. Jeśli pogoda dogadza i mamy naprawdę ładną, mroźną zimę, w trakcie jakiej drzewa zatopione są czapami śniegu to cudownym pomysłem na wyjazdy zimowe może okazać się wypad w góry.
wakacje

Z jakiego powodu warto korzystać z niemieckich biur podróży?

Mimo, iż obecny kurs euro nie zachęca do robienia zakupów w Niemczech, to są jeszcze takie rzeczy, które opłaca się kupować za Odrą. Zaliczyć możemy do nich m.in. wycieczki.
Zdecydowanie atrakcją zimowych wypadów są kuszące ceny. Posezonowe obniżki i promocje to okazja, by pojechać na urlop nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, niemieckie biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.
wakacje w Egipcie

Inspirujący Egipt. Jakimi urokami zachęca wypoczywających?

Wczasy nad Morzem Śródziemnym to marzenie wielu urlopowiczów. O wypoczynku w przyjaznej Italii, śladem starożytnych Greków bądź na francuskim lazurowym wybrzeżu marzą tysiące pracujących przez rok turystów. Dni i tygodnie spędzone po obu stronach Morza Śródziemnego pozwalają odreagować coroczne trudy i wejść w nowe wyzwania ze wzmożoną siłą.
Chorwacja

Chorwacja to jeden z najlepszych krajów na Starym Kontynencie! Zobacz czemu

Chorwacja to urokliwy kraj - bardzo modny wśród szczególnie Niemców, ale również naszych rodaków. W sumie łatwo zauważyć tzw. hype na Chorwację: ciężko ogromnej popularności Chorwacji zbytnio się dziwić, przecież mówimy o bardzo ładnym państwie, tak naprawdę nie ma na świecie za wielu bardziej urokliwych miejsc, aniżeli właśnie Chorwacja.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeżeli odpoczynek w naszym kraju, to tylko gdzieś w górach! Zapewne mieszkańcy Władysławowa, Mrągowa albo urokliwych miejscowości umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takowej opinii, lecz fakty są takie, że jakby nie patrzeć polskie góry są najładniejsze.
Wakacje w ciepłych krajach

Grecja oraz Cypr najbardziej popularnymi kierunkami wakacyjnych podróży w 2014 roku

Ci, którzy chcą wybrać się na wyjazd i nie mają jeszcze jasnych planów wyjazdowych, mogą jeszcze skorzystać z oferty biur podróży w swym mieście i nie tylko. Znakomite oferty i jedynie w pełni dopracowane oferty, które znaleźć można już dziś zarówno w biurach na miejscu, jak i na stronach w sieci, mogą zagwarantować nieograniczone niczym możliwości. Biorąc pod lupę wakacje w państwie takim jak Grecja 2013 rok gwarantuje sporo atrakcji i późniejszych doskonałych wspomnień. Stawiaj na kraje śródziemnomorskie i ciesz się wakacjami marzeń.