Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj wyjątkowo lubiany przez turystów, gdyż są tam znakomite warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, które prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale także i stare miasta, jakie przedstawiają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich historią.
Rodzinne zabawy na zdrowie!

Wczasy pełen wrażeń

Wielu ludzi przedstawia sobie doskonały wypoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na złocistej plaży od wielu lat jest synonimem udanego urlopu. Kochamy wczasy w luksusowych hotelach, gdzie do naszej dyspozycji są wszelkie wygody. Można skorzystać z zabiegów leczniczych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.
Kraków

Co zrobić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić długo oczekiwany urlop? Odpowiedzią na te pytania mogą być tanie linie lotnicze!

Lato, uznawane przez wielu za najprzyjemniejszy okres w roku, przynosi z sobą sporo problemów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jstanowi zdecydowanie kwestia planowania urlopu i konieczność mądrego wykorzystania pełnych czternastu dni wolnego od pracy i zobowiązań. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła przygotowują dla swych klientów biura podróży. Jednak tego rodzaju wypoczynek nie jest dla wszystkich. Z roku na rok rośnie liczba osób, które marzą, by spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.
spa

Gdzie najkorzystniej wypoczywać podczas urlopu, by w pełni zregenerować siły?

Bez wątpienia każda osoba pracująca i nie tylko pracująca musi co najmniej raz w roku efektywnie odpocząć. Oczywiście wypoczynek musi się wiązać z oderwaniem od zwykłych obowiązków.
termy

Dokąd szczególnie warto wybrać się na wyjazd?

W okresie zimy każdy z nas poszukuje dużych pokładów inspiracji na każdy następny dzień. Wybierając miasto takie jak Białka Termy wskazywane są jako najistotniejsza jego atrakcja. Mnogość rozrywek oraz świetne ceny to coś, co zadziwi wielu. Przyjeżdżają tam także niezwykle chętnie goście z zagranicy, którzy są całkowicie usatysfakcjonowani tamtejszymi warunkami. W Białce znaleźć możemy nie tylko luksus w samych Termach, lecz ciekawe trasy na długie wędrówki. Jest to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu wśród naszych rodaków.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z ukochaną osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość , a także okazja do wymarzonego relaksu. W jaki sposób zaplanować wycieczkę, aby nic nie było w stanie zburzyć tych wyczekiwanych chwil?

Wakacje tylko z dobrym i planem!

Okres letni już w pełni. Czekaliśmy na ten moment okrągły rok. Przez ten czas sumiennie spełnialiśmy swoje zobowiązania, zarówno te zawodowe, jak i w domu. Jesteśmy wymęczeni ciągłą krzątaniną. Nie bardzo mamy czas na właściwy odpoczynek. Stąd też na wakacje czekamy z utęsknieniem. Wreszcie będziemy zajmować się jedynie swoimi potrzebami. W ekskluzywnym hotelu będziemy mogli zapomnieć o codziennych troskach i oddać się słodkiemu lenistwu.
wakacje

Z jakiego powodu warto korzystać z niemieckich biur podróży?

Chociaż rosnący kurs euro nie zachęca do robienia zakupów u naszych sąsiadów, to istnieją jeszcze takie rzeczy, które opłaca się kupować za Odrą. Zaliczyć możemy do nich m.in. wycieczki.
Bez wątpienia atrakcją zimowych wypadów są atrakcyjne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to okazja, by pojechać na urlop nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, niemieckie biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.

Urlop w górach

Tatry to nie jedynie Zakopane. Wielu wczasowiczów woli decydować się na inne, mniej zatłoczone i przepełnione badziewiem miejsca. Mądrze jest zakupić mapę, gdyż w okolicy malowniczych Tatr leży sporo wsi, do których można udać się letnią porą. Niewielkie górskie miejscowości to znakomity kierunek dla gości, którzy chcą spędzić urlop w miejscu zacisznym i pięknym jednocześnie. W tym wpisie omawiamy dwie górskie wioski, do których warto pojechać wakacje.
pokój hotelowy

Rozkwit działki hotelarskiej, rosnąca sprzedaż mebli hotelowego

Do Polski przyjeżdża coraz więcej osób zwiedzających. Z racji na większe zainteresowanie naszym regionem branża turystyczny przeżywa chwile dużego rozkwitu. Powstaje coraz więcej hoteli, w których turyści mogą spędzić swój czas wolny. Rosnąca ilość hoteli powoduje także wzrost konkurencji na rynku. Hostele ścigają się w poziomie oferowanych przez siebie świadczeń.