Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop
wesołe miasteczko

Ośrodki wypoczynkowe na całym świecie i nie tylko

Zazwyczaj jeździmy na wakacje do ciepłych krajów. Wydaje nam się, że jedynie w tych miejscach porządnie odpoczniemy. Przywykliśmy do wysokiego standardu w zagranicznych ośrodkach i wszelkich wygód, które nam zapewniają.
Wycieczka do Indii

Odkryj magię Indii- wspaniały kierunek wyjątkowych wakacji

Większość z nas przygotowując każdego roku swój urlop koncentruje się raczej głównie na regionach położonych dość blisko nas. Wybieramy się więc albo do Polski albo też do jakichkolwiek innych europejskich krajów, co rzecz jasna może być doskonałą propozycją, gdyż rzeczywiście możemy tu znaleźć sporo różnych, niezwykle interesujących miejsc. Z drugiej jednak strony trzeba wspomnieć o tym, że w ciągu ostatnich lat bilety lotnicze stały się już tak tanie, że dosłownie każdy z nas będzie w stanie wyjechać do nieco odleglejszych regionów, które niewątpliwie będą w stanie zachwycić go swoją egzotyką oraz niepowtarzalnym klimatem, z którym nie spotkalibyśmy się raczej w naszych stronach.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo wielu Polaków. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem bardzo dobrym na urlop pomimo obecnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Aktualnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. Tam jednak czyha na turystów dużo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy na przykład kuchni prowadzi nierzadko do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Ponadto wyjazdy zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Tymczasem nie wszystkim pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce z kolei klimat jest zróżnicowany i w większości przypadków przyjazny, a wody w morzu przyjemnie chłodne.
Greece

Ciekawe pomysły na wakacje? Śledź na bieżąco różnego rodzaju okazje lotnicze!

Praktycznie każdemu człowiekowi przynajmniej raz na pewien czas należy się relaks. Jeśli dawno nie byłeś nigdzie na wakacjach i potrzebujesz odpoczynku, wtedy z pewnością nasz post jest skierowany akurat do Ciebie - teraz dowiesz się, jak zorganizować fantastyczne wakacje za przysłowiowe grosze!
Do wakacji, gotowi, start!

Zdecyduj się na wczasy w Polsce

Sezon urlopowy już się zaczął. Nie mogliśmy się doczekać tej chwili, gdy wreszcie można rzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i poddać się słodkiemu lenistwu. W końcu, przez cały roku sumiennie pracowaliśmy. W pracy ciągle narażaliśmy się na ogromny stres. W domu czekały na nas rodzinne kłopoty. Nigdy nie ma czasu, by dobrze odpocząć. Wiecznie gdzieś gnamy. Jesteśmy zmęczeni i nieustannie rozdrażnieni. Najwyższa pora, aby w końcu dobrze się zrelaksować w jakimś malowniczym miejscu.
Geny i styl życia

Upalne wakacje w trakcie letniego sezonu

Gdzie pojadą rodacy w lato 2013? Da się to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie każdego roku wybierają te same kraje.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym planujemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu nie bark nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem zlokalizowanym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj wyjątkowo lubiany przez wczasowiczów, ponieważ panują tam świetne warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo ciekawych miejsc, które przedstawiają elementy naturalne, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, jakie prezentują niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dokładnie zapoznać się z ich historią.
Sopocka plaża

Uzdrowiska w Polsce

Wiedziemy bardzo aktywny tryb życia. Nasz dzień zazwyczaj zaczyna się o wczesnej porze. Naturalnie, nie mamy nawet chwilki na zdrowe śniadanie, łykamy tylko kawę i biegniemy do pracy. Tam bywamy często narażeni na wielki stres. Szef zawala nas dodatkową pracą, a nasi koledzy nierzadko kopią pod nami dołki. Gdy możemy wyjść na przerwę obiadową, to co wrzucamy w siebie nie można nazwać obiadem.
Bangkok

Jeżeli planujemy wyjazd i planujemy dobrze wypocząć to dobrym rozwiązaniem będą wczasy Tajlandia

Jak już było niejednokrotnie mówione ludzie na obecną chwilę pracują coraz więcej aniżeli do tej pory, przez co są coraz w wyższym stopniu przemęczeni i chcą jeszcze lepszego jakościowo spokoju, niż to miało miejsce dotychczas. Nie ma się z jakiego powodu zdumiewać, dlatego że każda godzina roboty musi być przeciwważona każdą godziną spoczynku. Jest to wymóg konieczny do tego, aby mózg zdołał wykonywać pracę jeszcze dłużej na najwyższych obrotach i nasza praca była coraz bardziej wydajna.