Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Mnóstwo Polaków ma już urlopowy wypad za sobą. Małżeństwa są zmuszone prosić o wolne w okresie letnim przez wzgląd na swoje dzieci, które pierwszego września wracają do szkół. Dlatego rodzicie wykorzystują swoje dni urlopowe właśnie w szczycie sezonu, kiedy na plażach jest okropny ścisk, a ceny są niezwykle wysokie. Jeśli jednakże możemy zaplanować sobie urlopowy wypoczynek po sezonie, to naprawdę warto to zrobić. We wrześniu turnusy są już o wiele tańsze, a w bardzo obleganych miejscach nie ma już takich mas turystów.
agroturystyka kaszuby

Wypady agroturystyczne bardziej popularne niż wylegiwanie się na plaży

Aktualnie standardowy nabywca jest w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej dosłownie w dowolnej sferze codziennego życia. Najjaskrawiej da się to zauważyć na przykładach urlopów.
Plaża, morze

Wczasy w naszym kraju - - popularne miasta

W ciągu tygodnia nie za bardzo możemy sobie pozwolić na właściwy odpoczynek. Cały czas się gdzieś spieszymy. W pracy wyciskamy z siebie siódme poty, a potem czeka nas jeszcze zajmowanie się gospodarstwem i pociechami. Pomiędzy tymi obowiązkami powinniśmy również pójść na zakupy i załatwić dużo palących spraw. Wszystko to sprawia, że chodzimy stale przemęczeni i niewyspani. Każdego ranka próbujemy ratować się dużym kubkiem kawki, ale to nie daje pożądanych wyników.
jacht, statek

Żeglarstwo to naprawdę interesujące hobby, ale powinno się zdobyć właściwe upoważnienia, by pływać bezpiecznie

Rejsy żeglarskie szczycą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, ponieważ to niezwykle interesujący oraz oryginalny sposób spędzania czasu i planowania wakacji. Polacy chętnie żeglują oraz wykorzystują do tego przeróżne zbiorniki wodne oraz rzeki. Wielkim zainteresowaniem chwalą się rejsy po jeziorach mazurskich, bo panują tam ku temu doskonałe warunki oraz cudowne okoliczności przyrody.
Uczestnicy na biegówkach

Podróże zimowe, to znaczy gdzie warto wybrać się na wczasy w zimie?

Jeśli czeka Cię urlop zimowy, bądź może zastanawiasz się nad tym gdzie wybrać się na ferie czy święta to mamy dla Ciebie wyśmienitą wiadomość, bowiem możliwości wyjazdów zimowych jest niesłychanie dużo. Jeżeli pogoda dogadza oraz mamy faktycznie piękną, mroźną zimę, w trakcie jakiej drzewa zatopione są czapami śniegu to imponującym pomysłem na wyjazdy zimowe zdoła okazać się wypad w góry.
Last minute Turcja

Dobry sposób na tanie spędzenie wakacji - last minute

Podróże, wypoczynek, plany na wakacje, wyprawy zagraniczne. Tak to wygląda u statystycznego Polaka. Spędzamy mnóstwo czasu w pracy przez okrągły rok, by przez kilka tygodni w okresie wakacji zostawić codzienność, wypocząć i oddać się tylko słodkiemu lenistwu. Parę lat temu w naszym kraju zyskały popularność oferty wyjazdów w trybie last minute. Bardzo wielu ludzi decyduje się zorganizować sobie urlop w taki sposób.
Deptak

Jakie argumenty stoją za zabukowaniem wakacji na Dominikanie i dlaczego niektórzy pobratymcy chcą spędzać urlop poza granicami kraju

Dni wolne od pracy zarobkowej, a równocześnie niezaznaczone w kalendarzyku na jasno czerwono, możemy policzyć prawie na palcach jednej dłoni. To w końcu dni wytchnienia od codziennych obowiązków służbowych, które chcielibyśmy spędzić w gronie familii i najchętniej w gorącym klimacie.
tunezja

Jeśli zamierzamy wypocząć to na zapewne Tunezja wycieczka będzie dla nas nadzwyczaj dobrym wyjściem

Niewątpliwie gdy zmienia się pora roku i zwyczajowo kończy się lato to wielu osób popada w swoistą chandrę, jaka objawia się poprzez mnóstwo aspektów. Na ogół jest tak, że tak de facto nie chce nam się nic działać, nie chce nam się do nikogo wychodzić a sama myśl o pracy i wychodzeniu do miejscu profesji przyprawia nas o niedobre samopoczucie i zawrót głowy. Czemu tak się dzieje już od wielu lat i jakie są na to sposoby, by radzić sobie w takiej sytuacji?

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie przedstawiają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich przeszłością.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części kontynentu afrykańskiego. Jest to kraj szczególnie lubiany przez wczasowiczów, bo są tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo znakomitych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie posiadają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.