Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Terytorium Warmii i Mazur często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on bardziej bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej natury spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, iż w regionie znajduje się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Samolot na lotnisku

W jaki sposób zmieścić latanie po świecie w domowym budżecie?

Wakacje i urlopy w dalekich, ciekawych i często znajdujących się w atrakcyjniejszym klimacie obszarach zawsze były bardzo atrakcyjną perspektywą spędzania wolnego czasu. Wyprawy wraz z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki robiły się coraz szybsze, dalsze i bardziej komfortowe. Rozwój lotnictwa oraz wzrost bezpieczeństwa spowodował, iż ten sposób podróżowania zaczyna być coraz szerzej poważany i pozyskuje oddanych klientów.
jacht, statek

Żeglarstwo to naprawdę interesujące hobby, ale powinno się zdobyć właściwe upoważnienia, by pływać bezpiecznie

Rejsy żeglarskie szczycą się w naszym kraju coraz znaczniejszym zainteresowaniem, gdyż to niezwykle interesujący i oryginalny sposób relaksu i planowania wakacji. Polacy z chęcią żeglują oraz wykorzystują do tego różnorakie akweny wodne oraz rzeki. Dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy po jeziorach mazurskich, gdyż panują tam ku temu doskonałe warunki i piękne okoliczności przyrody.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Lato tuż tuż, co oznacza, że trzeba poszukać miejsce, w którym chcemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego rodzaju jest mnóstwo nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad Bałtykiem.
tunezja

Jeśli zamierzamy wypocząć to na zapewne Tunezja wycieczka będzie dla nas nadzwyczaj dobrym wyjściem

Bez wątpienia gdy przekształca się pora roku i najczęściej kończy się lato to dużo ludzi popada w specyficzną melancholię, jaka objawia się przez sporo elementów. Na ogół jest tak, że tak w istocie nie chce nam się nic działać, nie chce nam się do nikogo wychodzić a sama myśl o pracy i wychodzeniu do miejscu roboty przyprawia nas o kiepskie samopoczucie i zawrót głowy. Dlaczego tak się dzieje już od bardzo dawna i jakie są na to sposoby, aby radzić sobie w takiej chwili?
Luksusowa łazienka

Urlop – jak wybrać hotel, abyśmy byli szczęśliwi?

Przygotowując podróż musimy zadbać o wiele rzeczy. Pierwszym krokiem ku temu, jest naturalnie wybranie miejsca, do którego się udamy.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po dłuższej i męczącej zimie z niecierpliwością oczekujemy okresu urlopowego. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały czas przykładnie się uczyły oraz ich opiekunowie, którzy tkwią w zatłoczonych miejscach pracy. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia myślimy o wczasach. W tajemnicy przed szefostwem, czytamy katalogi biur podróży i planujemy wspaniały urlop.
kaszuby

Obmyślamy wakacje w Polsce - w jakie miejsce warto pojechać?

Zbliżające się lato to świetna okazja do zobaczenia nowych miejsc. Jeżeli jesteśmy właśnie w trakcie planowania, dokąd się udamy, może warto byłoby przemyśleć któreś z przepięknych miejsc w Polsce? Z roku na rok Polacy coraz chętniej wybierają wakacje na ojczystych ziemiach, co przyczynia się do faktu, iż infrastruktura związana z turystyką coraz lepiej się w naszym kraju rozwija.
Krajobraz Chin

Tajemnicze podróże w nieznane

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię spontanicznie? Biura podróży nieustannie pragną wychodzić do osób zaciekawionych z szeroką, stale udoskonalaną ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu pojawiły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zarania dziejów pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można również w poezji, prozie i w sztuce. Wyjątkowo korzystne cenowo wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz znakomite wspomnienia.
krajobraz górski

Udany wypoczynek w górach dla pasjonatów klimatów górskich

Pasjonaci górskich klimatów bezsprzecznie entuzjastycznie wybiorą się na urlop w górach, w szczególności, że w samej Polsce znajduje się wiele ładnych okręgów górskich, które niewątpliwie powinno się zwiedzić.