Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Urlop
Kraków

Co zrobić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić długo oczekiwany urlop? Odpowiedzią na te pytania mogą być tanie linie lotnicze!

Lato, uważane przez wielu za najprzyjemniejszy okres w roku, przynosi z sobą mnóstwo dylematów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jest zdecydowanie kwestia planowania urlopu i konieczność rozsądnego zagospodarowania pełnych dwóch tygodni wolnego od pracy i obowiązków. Oczywiście w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wyjazdów krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła organizują biura podróży. Jednak tego rodzaju wypoczynek nie zadowoli wszystkich. Z roku na rok rośnie liczba osób, które marzą, by spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.
Bangkok

Jeżeli planujemy wyjazd i planujemy dobrze wypocząć to dobrym rozwiązaniem będą wczasy Tajlandia

Jak już było nieraz mówione ludzie dzisiaj pracują coraz więcej aniżeli do tej pory, przez co są jeszcze w wyższym stopniu przemęczeni i potrzebują jeszcze lepszego jakościowo spokoju, niż to miało miejsce dotychczas. Nie ma się z jakiego powodu zdumiewać, ponieważ każda godzina roboty powinna być zrównoważona każdą godziną wypoczynku. Jest to warunek niezbędny do tego, aby mózg mógł pracować jeszcze dłużej na najwyższych obrotach i nasza wytwórczość była coraz w wyższym stopniu efektywna.
plaża w Maroko

Tropikalne eskapady - dowiedz się, w jakie miejsce możesz wyjechać w tym roku na urlop

Masz dosyć brzydkiej aury w naszym kraju? Nie zamierzasz spędzić kolejnego urlopu w apartamencie hostelowym? Już teraz dowiedz się jakie będą najpopularniejsze kierunki na wakacje w tym roku!
Mazury

Tanie i ciekawe oferty noclegowe w Mikołajkach

Mikołajki to całkiem niewielkie miasteczko, jednakże bezsprzecznie nie można odmówić mu powabu. Położone jest w poetycznej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, wobec tego wybierając się do tego miasteczka bez wątpliwości będziesz zachwycony ładnymi widokami i ogromnym nasyceniem naturalnych jezior.
zachód słońca nad morzem

Wymorzony urlop

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nowych atrakcji, stara się wybrać nietypowe miejsca odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe rejony, bądź też zaufać regionom znanym ,a także cenionym przez turystów. W Internecie da się znaleźć wiele tego rodzaju interesujących ofert.
budynki w Madrycie

W jakie miejsca dobrze jest wybrać się na długi weekend ?

Rozpoczęcie każdego roku, dla części z nas, to czas planowania i wprowadzania w życie zupełnie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się przyzwyczajeniom, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla niektórychbędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla reszty nowe hobby. Warto próbować nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można powrócić do starych przyzwyczajeń.
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wyjazd za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko odnajdziesz w urokliwym mieście Krynica Morska, które znajduje się w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, lecz – paradoksalnie – również pełne rozrywki, z tego też powodu pewne jest, że każdy odnajdzie właściwe aktywności dla siebie. Idealnym pomysłem na wyjazd do innego niż zazwyczaj zakątku naszego kraju spodoba się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie czy przyjaciołom.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.

Urlop w górach

Podhale to nie tylko Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej tłoczne i przepełnione badziewiem miejscowości. Rozsądnie jest wyciągnąć mapę, ponieważ w okolicy przepięknych Tatr znajduje się sporo miejscowości, do których można udać się letnią porą. Niewielkie tatrzańskie wioski to znakomity wybór dla turystów, którzy pragną odpocząć w miejscu cichym i zjawiskowym jednocześnie. W naszym wpisie prezentujemy dwie podhalańskie miejscowości, do których trzeba wybrać się w tegoroczne lato.
wakacje w Egipcie

Polecane miejsca na wakacje dla ludzi lubiących morze i plaże

Do przygotowania wakacji dobrze jest podejść z otwartą głową, ale również z olbrzymim rozsądkiem. Dobrze zawsze uczynić wstępną wybór najbardziej istotnych miejsc, jakie interesują klienta. Niezwykle sporo w takiego typu sytuacji zależy t od woli klientów oraz zwyczajowo wydolności ich portfeli. Zanim jednak postanowi się o danym miejscu destynacji, dobrze przejrzeć bogate katalogi, które potrafią mocno pomóc w wyborze idealnego punktu na wczasy.