Menu strony
III Millenium
Biuro podry
IT
Wilno

Wilno - miasto dla Polaków bardzo symboliczne

"LITwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił." Tak zaczyna się słynna i znana przez wszystkich Polaków Inwokacja w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza. Te słynne słowa pokazują, jak ważna Litwa (i Wilno oczywiście) była dla nas przez wieki.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna oraz świetny poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zyskała uznanie wśród maturzystów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.
wakacje - obrazeczek

W jakim miejscu odnaleźć doskonałe oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może posiadać?

Wszystkie hotele powinny dobrze funkcjonować. Członkowie personelu powinni być rzetelni, muszą prawidłowo robić swoją pracę - np. w jadalni czy też recepcji. Są aplikacje, które mogłyby dopomóc przedsiębiorcy w administrowaniu takim obiektem.


W jakim miejscu odnaleźć doskonałe oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może posiadać?

Program do administrowania hotelem zawiera moduł do obsługiwania recepcji, rezerwowania i zarządzania w hotelach różnorodnej wielkości.
wakacje - odzwierciedlenie

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma wyjazdu?

W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w których powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Takiego rodzaju ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok znacznie większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.
zachód słońca nad jeziorem

Tajlandia jako urzekające miejsce na wakacje

Tajlandia kojarzy się z rajskimi wybrzeżami, z tętniącym życiem, a jednocześnie wiecznie zakorkowanym Bangkokiem i jedną z najbardziej uznanych, również znanych na świecie kuchni.
na wesele

Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Frapujesz się dokąd w tym roku pojechać na wczasy? Nasza sugestia to Dominikana.


Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Nie bez przyczyny bywa ona mieniona Perłą Karaibów. Wzdłuż jej plaż ciągną się cudne plaże, uznawane za jedne z najcudowniejszych na świecie, w głębi lądu zaś czekają na turystów górskie szczyty a także piękne wodospady.
kolobrzeg

Właściwy wybór kijów do nordic walking

Każdy wie, że ruch na świeżym powietrzu bardzo dobrze oddziałuje na zdrowie fizyczne i umysłowe, w związku z tym powinno się znaleźć ciekawą, stosownie dobraną i dobraną do wieku, chęci, również stanu zdrowia dziedzinę sportu.
wakacje - selfie

Hiszpania - pyszne jedzenie

Kuchnia hiszpańska nie jest na świecie tak bardzo popularna jak chociażby włoska - a uważamy, że to naprawdę ogromny błąd. Hiszpania ma naprawdę wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim hiszpańska kuchnia jest bardzo zróżnicowana - wpływ ma na to przede wszystkim duża autonomia poszczególnych części kraju, z których każda ma swoje charakterystyczne potrawy.
spacer po plaży

Dziś komfortowe domki napotkasz wszędzie, zatem masz okazję planować urlop na wiele sposobów

Wczasowicze cenią sobie wygodę i dogodne warunki, jakie oferują domki. Ten typ kwater szczyci się dzisiaj znacznym zainteresowaniem. Podobne obiekty można napotkać obecnie w wielu rejonach Polski, co pozwala planować znakomITy odpoczynek w doskonałych warunkach.