Menu strony
III Millenium
Biuro podry
IT
zachód słońca nad jeziorem

Tajlandia jako urzekające miejsce na wakacje

Tajlandia kojarzy się z rajskimi wybrzeżami, z tętniącym życiem, a jednocześnie wiecznie zakorkowanym Bangkokiem i jedną z najbardziej uznanych, również znanych na świecie kuchni.
na wesele

Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Frapujesz się dokąd w tym roku pojechać na wczasy? Nasza sugestia to Dominikana.


Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Nie bez przyczyny bywa ona mieniona Perłą Karaibów. Wzdłuż jej plaż ciągną się cudne plaże, uznawane za jedne z najcudowniejszych na świecie, w głębi lądu zaś czekają na turystów górskie szczyty a także piękne wodospady.
Wilno

Wilno - miasto dla Polaków bardzo symboliczne

"LITwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił." Tak zaczyna się słynna i znana przez wszystkich Polaków Inwokacja w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza. Te słynne słowa pokazują, jak ważna Litwa (i Wilno oczywiście) była dla nas przez wieki.
kolobrzeg

Właściwy wybór kijów do nordic walking

Każdy wie, że ruch na świeżym powietrzu bardzo dobrze oddziałuje na zdrowie fizyczne i umysłowe, w związku z tym powinno się znaleźć ciekawą, stosownie dobraną i dobraną do wieku, chęci, również stanu zdrowia dziedzinę sportu.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta edukacyjna , a także bardzo wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła uznanie wśród kandydatów na studentów, zostając silnym centrum edukacji.
wakacje - odzwierciedlenie

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma wyjazdu?

W ostatnich latach powstaje znacznie więcej ośrodków wypoczynkowych, w których powinniśmy skorzystać z niezwykle ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką jest jazda konna. Tego typu ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.
wakacje - obrazeczek

W jakim miejscu odnaleźć doskonałe oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może posiadać?

Każdy hotel powinien prawidłowo funkcjonować. Pracownicy powinni być uczciwi, muszą prawidłowo wykonywać swoją pracę - np. w jadalni czy recepcji. Istnieją aplikacje, jakie mogłyby dopomóc przedsiębiorcy w zarządzaniu takim obiektem.


W jakim miejscu odnaleźć doskonałe oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może posiadać?

Program do zarządzania hotelem obejmuje moduł do obsługiwania recepcji, rezerwowania i zarządzania w hotelach różnorodnej wielkości.
wakacje - selfie

Hiszpania - pyszne jedzenie

Kuchnia hiszpańska nie jest na świecie tak bardzo popularna jak chociażby włoska - a uważamy, że to naprawdę ogromny błąd. Hiszpania ma naprawdę wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim hiszpańska kuchnia jest bardzo zróżnicowana - wpływ ma na to przede wszystkim duża autonomia poszczególnych części kraju, z których każda ma swoje charakterystyczne potrawy.
spacer po plaży

Dziś komfortowe domki napotkasz wszędzie, zatem masz okazję planować urlop na wiele sposobów

Wczasowicze cenią sobie wygodę i dogodne warunki, jakie oferują domki. Ten typ kwater szczyci się dzisiaj znacznym zainteresowaniem. Podobne obiekty można napotkać obecnie w wielu rejonach Polski, co pozwala planować znakomITy odpoczynek w doskonałych warunkach.