Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rok
Rezerwacja

Pogoda za oknem nie nastawia pozytywnie

Czasem opady śniegu, raz deszcz, niewielki mróz na przemian z plusową temperaturą i przenikliwym wiatrem, niepomyślny biomet - to wszystko wzmaga w nas niechęć i brak sił .
auta

Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Wielkimi krokami nadchodzi jesień i na nasze nieszczęście wszyscy powinniśmy się z tym pogodzić. Jednakże, aby móc troszeczkę uciec przed szarością krótkich dni, trzeba polecieć na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.


fotografie

Chorwacja wydaje się być najlepszym miejscem na cudowny urlop latem

Ten, kto pokusi się na urlop w pięknej Chorwacji, pewnie nie będzie żałować swojej decyzji.


Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli kochamy długie wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad ze znajomymi. Nasz kraj posiada mnóstwo kilometrów pięknych i niezwykłych tras o każdym stopniu trudności.
goście

Tanie noclegi wewnątrz Pieninach - czyli, kolejny tekścik z cyklu "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

Zazwyczaj wczasy, wakacje, ferie i tym podobne, często się nam kojarzą tak naprawdę nie tylko z wypoczynkiem, ale i jednym wielkim wydatkiem - najczęściej oszczędzamy na nie calutki roczek, aby móc cieszyć się błogim lenistwem, lub aktywnym wypoczynkiem - wszystko zależy od naszych własnych preferencji.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Dowolny mieszkaniec dużego miasta jak na przykład Wrocławia doskonale zdaje sobie sprawę jak istotną jest umiejętność odpowiedniego zaprezentowania zarówno siebie jak i swych wizji.
kurtka sportowa

Na co należy uważać, jeśli chcemy spędzić święta w górach?

Świętowanie Gwiazdki oraz Świąt Bożego Narodzenia bez cudownej, otaczającej nas zewsząd białym puchem atmosfery jest dla mieszkańców naszego kraju czymś nie do pomyślenia. Jednak dlaczego nie postarać się, żeby zapewnić sobie oraz własnej rodzinie pewność idealnego otoczenia na tę okazję?
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
odbicie - hotel

Propozycje ciekawych a, także modnych sukienek wieczorowych dla każdej kobiety

Wiosna to idealny okres na zakupy. Da się wreszcie zrzucić nudne, grube stroje i zanurzyć się w świecie kolorów i elegancji. Warto rozważyć tutaj o kupieniu nowoczesnej pięknej sukienki idealnej do wychodzenia na dwór, jak także o kreacjach bardziej wyjątkowych – ciekawych i odpowiednio skrojonych sukniach wizytowych.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

Aktualnie ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób dba na co dzień. Tego rodzaju swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
1 2