Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rok
Rezerwacja

Pogoda za oknem nie nastawia pozytywnie

Czasem opady śniegu, niekiedy deszcz, mały mróz na przemian z dodatnią temperaturą i przenikliwym wiatrem, niedobry biomet - to wszystko powoduje w nas niechęć i brak sił .
hotel w górach

Dlaczego warto wolny czas spędzać w górach? Co mają do zaoferowania? Czemu działają zbawiennie?

Każdy z nas chce odpoczynku, miejsca, w jakim jest w stanie się zaszyć, odbudować siły, spojrzeć na wszystko z dystansu. Tego rodzaju miejscem jest oczywiście dom, lecz z drugiej strony nie można w nim tak naprawdę odpocząć, ponieważ kojarzy nam się z codziennym funkcjonowaniem, pracą, gonitwą, załatwianiem spraw itd.
odbicie - hotel

Propozycje ciekawych a, także modnych sukienek wieczorowych dla każdej kobiety

Wiosna to świetny czas na robienie zakupów. Da się wreszcie zrzucić nudne, grube sukienki a, także zanurzyć się w świecie barw jak również elegancji. Należy przemyśleć tutaj o nabyciu nowoczesnej pięknej sukienki wymarzonej do wypadów na dwór, jak także o kreacjach bardziej wyjątkowych – atrakcyjnych oraz odpowiednio skrojonych sukniach wizytowych.
auta

Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Dużymi krokami nadchodzi zima i niestety wszyscy musimy się z tym pogodzić. Jednakże, by być w stanie odrobinę uciec przed szarością krótkich dni, należy polecieć na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.


Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Jeśli mamy wizę do Ameryki, to mamy możliwość bez najmniejszego kłopotu wyjechać na Hawaje.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu cieszyć się z wyjazdu należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W chwili obecnej ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend ma wpływ na rosnącą popularność różnego typu sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający między innymi na pieszych wędrówkach.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Dowolny mieszkaniec wielkiego miasta jak na przykład Wrocławia doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną jest umiejętność odpowiedniego zaprezentowania jednakowo siebie jak i swych wizji.
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak wypadło na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z którego każdego dnia korzysta tysiące turystów, nie wyłącznie Wrocławian, ale także przejezdnych.
goście

Tanie noclegi wewnątrz Pieninach - czyli, kolejny tekścik z cyklu "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

Zazwyczaj wczasy, okres wakacyjny, ferie i tym podobne, kojarzą nam się w rzeczywistości nie jedynie z wypoczynkiem, ale i pojedynczym ogromnym wydatkiem - często oszczędzamy na nie cały roczek, aby móc radować się błogim lenistwem, albo aktywnym odpoczynkiem - wszyściutko zależy od naszych osobistych preferencji.
1 2