Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rok
auta

Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Milowymi krokami nadciąga zima i niestety wszyscy powinniśmy się z tym pogodzić. Jednakże, aby móc trochę uciec przed szarością krótkich dni, warto polecieć na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.


Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Jeżeli mamy wizę do Stanów Zjednoczonych, to możemy bez najmniejszego kłopotu polecieć na Hawaje.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras oraz zorganizować wyjazd z bliskimi. Polska posiada mnóstwo kilometrów pięknych i malowniczych tras o każdym poziomie trudności.
Rezerwacja

Pogoda za oknem nie nastawia pozytywnie

Raz opady śniegu, niekiedy deszcz, nieduży mróz na przemian z plusową temperaturą i przeszywającym wiatrem, niepomyślny biomet - to wszystko powoduje w nas niechęć i brak sił .
goście

Tanie noclegi wewnątrz Pieninach - czyli, kolejny tekścik z cyklu "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

Zwykle wczasy, wakacje, ferie i tym podobne, kojarzą nam się tak naprawdę nie tylko z wypoczynkiem, ale i jednym ogromnym wydatkiem - często oszczędzamy na nie cały rok, aby móc radować się błogim leniuchowaniem, lub aktywnym wypoczynkiem - wszyściutko jest zależne od naszych własnych preferencji.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Każdy mieszkaniec wielkiego miasta jak na przykład Wrocławia doskonale wie jak istotną jest umiejętność odpowiedniego zaprezentowania zarówno siebie i swoich wizji.
odbicie - hotel

Propozycje ciekawych a, także modnych sukienek wieczorowych dla każdej kobiety

Wiosna to idealny okres na zakupy. Da się wreszcie zrzucić nudne, grube stroje i zanurzyć się w świecie kolorów i elegancji. Warto rozważyć tutaj o kupieniu nowoczesnej pięknej sukienki idealnej do wychodzenia na dwór, jak także o kreacjach bardziej wyjątkowych – ciekawych i odpowiednio skrojonych sukniach wizytowych.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

Aktualnie ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób dba na co dzień. Tego rodzaju swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak przystało na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z niego każdego dnia korzysta tysiące podróżnych, nie tylko Wrocławian, ale również obcokrajowców.
hotel w górach

Dlaczego warto wolny czas spędzać w górach? Co mają do zaoferowania? Czemu działają zbawiennie?

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku, miejsca, w którym może się zaszyć, podbudować siły, popatrzeć na wszystko z dystansu. tym miejscem jest jak najbardziej dom, lecz z drugiej strony nie da się w nim rzeczywiście odpocząć, ponieważ kojarzy nam się z normalnym funkcjonowaniem, pracą, gonitwą, załatwianiem różnych spraw itd.
1 2