Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Dom
auta - wizerunek

Czy zaciekawi nas to, by zarezerwować dla siebie spa nad morzem?

Należy popatrzeć, na jakie oferty mamy sposobność się umówić, zwłaszcza kiedy podczas wypoczynku, pragniemy też dbać o swoje ciało.
noclegi

Jakie atrakcje warto zobaczyć będąc na Cyprze?

Na tę wyspę można by wybrać się o dosłownie dowolnej porze roku, ponieważ atrakcji czy też miejsc do odwiedzenia jest w tamtym miejscu bez liku. Wiosna i jesień to doskonała pora, jeżeli chcemy połączyć zwiedzanie wyspy wraz z odpoczywaniem na plaży.
Mierzeja Helska, morze

Wielkanoc nad morzem

Przestrzeganie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje stabilizację w życiu. Od czasu do czasu jednak miło jest porzucić rutynę i przedsięwziąć coś zupełnie wyjątkowego. Dlatego świetnym pomysłem na nadchodzący rok może być Wielkanoc nad morzem!
wakacje - selfie

Hiszpania - pyszne jedzenie

Kuchnia hiszpańska nie jest na świecie tak bardzo popularna jak chociażby włoska - a uważamy, że to naprawdę ogromny błąd. Hiszpania ma naprawdę wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim hiszpańska kuchnia jest bardzo zróżnicowana - wpływ ma na to przede wszystkim duża autonomia poszczególnych części kraju, z których każda ma swoje charakterystyczne potrawy.
wakacje - odzwierciedlenie

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma wyjazdu?

W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w których powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Tego typu ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok znacznie znaczniejsza popularnością, szczególnie pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.
uroczy domek w górach

Wyprawa w góry - wyśmienity sposób na aktywny odpoczynek w zimowej aurze

Z czym kojarzy Ci się zima? Dla mnie to zimne wieczory spędzone przy kominku, z gorącym, o wiele przewyższającym temperaturę za oknem intensywnie pachnącym napojem w ręku i siedzeniu z najbliższymi na miękkim dywanie.
turystyka

Wycieczka do Nepalu - czyli, zdać się na profesjonalną grupę, czy jechać na tak zwanego "wariata"

Pragniesz ujrzeć Nepal? Rozmyślasz nad tym, co by było wspanialsze: pojechać na tak nazywany "żywioł", czy wszystko w dobry sposób przemyśleć? Nasze osoby z naszej stronki pragnęlibyście zachęcić do tej następnej opcji, gdyż przeciwko pozorom tego typu wyjazd nie jest łatwy, szczególnie dla osób całkiem nieprzygotowanych.
mielno domki

Sezon wypoczynkowy już w pełni. Jedni już pojechali na urlop, drudzy już się szykują, a spóźnialscy zaczynają dopiero planować, gdzie odpocząć w tym roku

Choć trzeba uczciwie potwierdzić, pora jest już dość niewczesna na planowanie i możemy napotkać kłopot z odnalezieniem noclegu. Nie trzeba się jednakże zniechęcać i spróbować zorganizować jeszcze noclegi nad morzem
regulator temperatury

Zaplanowałeś wycieczkę w góry? Zobacz, co powinieneś ze sobą zabrać!

Chodzenie po górach bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeśli Ty również złapałeś bakcyla wspinaczki wysokogórskiej i już teraz planujesz jakąś większą wyprawę w góry, zdecydowanie musisz zapoznać się z naszym tekstem - dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci niezbędne w wysokich górach, a które można spokojnie pozostawić w domu.
zima

Warsaw tourist guide cieszy się ogromnym powodzeniem

Jeżeli wybieramy się do jakiegoś obcego miasta albo kraju, to pragniemy mieć świadomość, że zobaczymy w nim wszystkie najważniejsze zabytki. Tego samego chcą obcokrajowcy przybywający do polskiej stolicy, dlatego wspaniale, że okazują się być programy, które im w takim zwiedzaniu pomogą.


Warsaw tourist guide cieszy się ogromnym powodzeniem

Czy zaznaczymy co ma w sobie Warsaw tourist guide?
1 2