Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samolot

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie udajesz się na wakacje? Do ciepłych krajów? A może nęcą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy znasz już wystarczająco, czytelniku, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet na samolot do Maroka czy Tunezji. Polska może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.
Samolot na lotnisku

W jaki sposób zmieścić latanie po świecie w domowym budżecie?

Wakacje i urlopy w odległych, interesujących i często znajdujących się w atrakcyjniejszym klimacie miejscach stale były bardzo kuszącą możliwością spędzania wolnego czasu. Podróże razem z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki stawały się coraz szybsze, dalsze oraz bardziej wygodne. Rozrost lotnictwa oraz zwiększenie bezpieczeństwa sprawił, iż taki środek podróżowania staje się coraz powszechniej ceniony i pozyskuje wiernych klientów.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy ma kilka razy do roku przed dylematem co by tu sprawić w prezencie komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych jest wiele. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Warto zatem spojrzeć na prezenty od trochę innej strony?
Kreta

Lataj po globie

To, że mnóstwo osób jeździ po różnych zakątkach świata jest bezdyskusyjne. Biorąc pod uwagę możliwości jako formę lokomocji wielu z nas decyduje się na samolot, jaki prawdopodobnie kwalifikuje się do jednych z bezpieczniejszych form przemieszczania się. Oczywiście każdy ma prawo mieć osobiste poglądy, a notowania zwykle popierają wcześniejsze stwierdzenie, jednak nie małe znaczenie mają ceny biletów.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od miesiąca. O ile nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wczasowy wyjazd, nic straconego! Mnóstwo agencji turystycznych oferuje swoim klientom podróże last minute – zwykle o wiele tańsze od tych standardowych.
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Gdy już wybierzemy dokąd jechać na wakacje, zwykle stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.
samoloty

Opóźniony lot odszkodowanie istnieje możliwość nam dać gwarancję

Za opóźniony lot odszkodowanie możemy dostać

Jeżeli udajemy się na urlop, lub lecimy do innego kraju z powodów zawodowych, to pragniemy mieć gwarancję, że dojedziemy do miejsca docelowego o wyznaczonym czasie, a samodzielna jazda przeminie szybko oraz przyjemnie.
Samolot na lotnisku

Jakim sposobem starać się o odszkodowanie za odwołany lot?

Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może wynagrodzić popsute plany wakacyjne. Urlop to bowiem czas, na jaki czekamy zwykle cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą czy wiosną. Większość z ludzi wyczekuje lata, tym bardziej, że dzieciaki też mają wtedy wakacje, toteż całą rodziną można sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek. Jak zatem powinieneś się starać o pieniądze, jakie zgodnie z prawem ci się należą z powodu odwołanego lotu?
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
bus_ikonografika

9 rozwiązań na niedrogi transport osób

W nowym tysiącleciu warto zawsze troszczyć się o dobry i pewny transport, zwłaszcza, kiedy odbywa się on zagranicą. Znaleźć takich ludzi, którym będzie można bez obaw zaufać. Czy najpewniej wybrać tani, ale nie do końca przetestowane usługi logistyczne czy też rekomendowane propozycje firm, rozumiejących naprawdę świetnie na czym polega wymarzony transport osób do Holandii.
1 2