Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samolot
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Gdy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, zwykle stajemy przed kolejną decyzją -, jaki środek transportu wybrać. Są ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, postojów gdy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
Samolot na lotnisku

Jakim sposobem starać się o odszkodowanie za odwołany lot?

Od dawna wyczekiwane wczasy może zepsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim wypadku może zrekompensować zniszczone plany na wakacje. Urlop to bowiem okres, na który czekamy zazwyczaj cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wyjazdy zimą czy wiosną. Większość z ludzi wyczekuje lata, zwłaszcza, iż dzieci też mają wtedy wolne, więc całą rodziną można sobie pozwolić na długi wypoczynek. Jak wobec tego musisz się ubiegać o pieniądze, które zgodnie z prawem ci się należą z racji odwołanego lotu?
bus_ikonografika

9 rozwiązań na niedrogi transport osób

W nowym tysiącleciu warto zawsze troszczyć się o dobry i pewny transport, zwłaszcza, kiedy odbywa się on zagranicą. Znaleźć takich ludzi, którym będzie można bez obaw zaufać. Czy najpewniej wybrać tani, ale nie do końca przetestowane usługi logistyczne czy też rekomendowane propozycje firm, rozumiejących naprawdę świetnie na czym polega wymarzony transport osób do Holandii.
Kreta

Lataj po globie

Prawda, iż mnóstwo osób jeździ po świecie jest bezdyskusyjne. Z wielu dostępnych możliwości jako lokomocji wielu z nas woli samolot, który prawdopodobnie należy do jednych z bezpieczniejszych form podróży. Oczywiście każdy ma prawo mieć osobiste zdanie, a notowania zazwyczaj popierają wcześniejsze twierdzenie, jednak kluczowe znaczenie mają ceny biletów.
Busy Kraków

Jak zorganizować idealny przewóz międzynarodowy

Obecnie transport posiada bardzo ważną rolę. Pozwala na przykład na wymianę międzynarodową. Ogólnie bez tego nie byłoby importu i eksportu, a co za tym idzie każde państwo korzystałoby tylko z takich dóbr, jakie na określonym obszarze występują. Na dzień dzisiejszy trudno wyobrazić sobie codzienność bez niektórych produktów, które docierają z rozmaitych miejsc
świata.
samoloty

Opóźniony lot odszkodowanie istnieje możliwość nam dać gwarancję

Za opóźniony lot odszkodowanie się każdemu należy

Jeżeli wybieramy się na wakacje, lub udajemy się do kolejnego państwa z powodów biznesowych, to pragniemy mieć pewność, że dotrzemy do miejsca docelowego o określonym czasie, a samodzielna jazda przeminie szybko oraz miło.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 trwa już od wielu dni. Jeżeli nie postawiłeś jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie martw się! Sporo agencji podróży oferuje wczasowiczom wycieczki last minute – zazwyczaj dużo mniej kosztowne od tych normalnych.

Poszukiwania tanich przelotów zagranicznych

Większość z nas ma już przygotowane plany urlop. Wiemy dokąd chcemy pojechać, prawdopodobnie już nawet wiemy jak się tam przemieścić. Większość podróżnych teraz decyduje się na lot samolotem - tak jest najszybciej, przyjemnie, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i osiągalne dla wszystkich ludzi.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed decyzją co by tu podarować komuś bliskiemu z konkretnej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymyślać w nieskończoność. A o koncepcję czasem bywa trudno. Może zatem rozważyć prezenty od trochę innej strony?
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
1 2