Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samolot

Poszukiwania tanich przelotów zagranicznych

Wielu z nas ma już zaplanowane plany letni wypoczynek. Wiemy dokąd chcemy się udać, prawdopodobnie już nawet wiemy jak się tam dostać. Większość podróżnych teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, najbardziej komfortowo, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i osiągalne dla każdego podróżującego.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od miesiąca. O ile nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Mnóstwo biur wczasowych oferuje wczasowiczom wycieczki last minute – zazwyczaj sporo mniej kosztowne od tych standardowych.
Busy Kraków

Jak zorganizować idealny przewóz międzynarodowy

W dzisiejszych czasach transport posiada bardzo istotną rolę. Pozwala na przykład na wymianę pomiędzy krajami. Ogólnie bez tego nie byłoby importu i eksportu, a co za tym idzie każdy kraj korzystałby jedynie z takich surowców, które na określonym obszarze się znajdują. Obecnie trudno wyobrazić sobie życie bez części towarów, które docierają z rozmaitych miejsc
Ziemi.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na wakacje? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Czechach? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia wyjeżdżać za granicę, nie odkrywając wcześniej dogłębnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Egiptu czy Grecji. Nasz kraj może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często niedoceniane przez urlopowiczów.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed dylematem co by tu sprawić w prezencie komuś bliskiemu z danej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymieniać i wymieniać. A o propozycję czasem niełatwo. Warto zatem pomyśleć o prezenty od z innej perspektywy?