Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samolot
Kreta

Lataj po globie

Prawda, iż bardzo dużo ludzi podróżuje po różnych zakątkach świata jest niewątpliwe. Z wielu dostępnych możliwości jako lokomocji duża część decyduje się na samolot, który statystycznie należy do najbezpieczniejszych możliwości przemieszczania się. Naturalnie wszyscy możemy mieć własne zdanie, a statystyki zazwyczaj uzasadniają powyższe stwierdzenie, nie mniej kluczowe znaczenie mają ceny biletów.
samoloty

Opóźniony lot odszkodowanie istnieje możliwość nam dać gwarancję

Za opóźniony lot odszkodowanie możemy dostać

Jeżeli udajemy się na urlop, lub lecimy do innego kraju z powodów zawodowych, to pragniemy mieć gwarancję, że dojedziemy do miejsca docelowego o wyznaczonym czasie, a samodzielna jazda przeminie szybko oraz przyjemnie.
Samolot na lotnisku

Jakim sposobem starać się o odszkodowanie za odwołany lot?

Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może wynagrodzić popsute plany wakacyjne. Urlop to bowiem czas, na jaki czekamy zwykle cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą czy wiosną. Większość z ludzi wyczekuje lata, tym bardziej, że dzieciaki też mają wtedy wakacje, toteż całą rodziną można sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek. Jak zatem powinieneś się starać o pieniądze, jakie zgodnie z prawem ci się należą z powodu odwołanego lotu?
Samolot na lotnisku

W jaki sposób zmieścić latanie po świecie w domowym budżecie?

Wczasy i urlopy w odległych, ciekawych i przeważnie leżących w atrakcyjniejszym klimacie miejscach zawsze były szczególnie kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki stawały się możliwie coraz szybsze, odleglejsze i bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa i wzrost niezawodności sprawił, że ten sposób podróżowania zaczyna być coraz szerzej ceniony dzięki czemu zyskuje oddanych klientów.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed zagadką co by tu kupić komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych nie brakuje. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Może zatem pomyśleć o prezenty od trochę innej strony?
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, zazwyczaj stajemy przed pytaniem, jaki środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już nieźle, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od paru tygodni. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Sporo agencji turystycznych oferuje swoim klientom wycieczki last minute – zwykle o wiele mniej kosztowne od tych tradycyjnych.
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
bus_ikonografika

9 rozwiązań na niedrogi transport osób

W nowym tysiącleciu warto zawsze troszczyć się o dobry i pewny transport, zwłaszcza, kiedy odbywa się on zagranicą. Znaleźć takich ludzi, którym będzie można bez obaw zaufać. Czy najpewniej wybrać tani, ale nie do końca przetestowane usługi logistyczne czy też rekomendowane propozycje firm, rozumiejących naprawdę świetnie na czym polega wymarzony transport osób do Holandii.
1 2