Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Agroturystyka
Kaszuby

Jak pojechać na udane wczasy w naszym kraju

Patrząc na ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w na południu Europy niż w kraju. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze plaże to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować najlepsze wakacje?
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz też na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Gdy chodzi o większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania oraz oferuje najlepsze warunki każdej zainteresowanej osobie. Doskonałe możliwości, które związane są głównie z poznaniem miejsca oraz zmianą klimatu, a nierzadko na ten okres naszych codziennych przyzwyczajeń, daje się odczuć już po jednym dniu!
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży wyłącznie nieduża, północna część Karkonoszy, jednakże góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to niezmiernie ciekawe miejsce dla pragnących emocji turystów. Znane z przepięknych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi dodatkowo niezwykle rozwiniętą bazą turystyczną. Inne fascynujące rzeczy, które należy obejrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najistotniejszych atutów to jednak szczególnie rozwinięta agroturystyka.
plaża

Spędź Wolne nad Bałtykiem

Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek odpoczynek. Wielu turystów preferuje wyjazdy na przykład do Egiptu, nie pamiętając, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Warto, żeby Polacy na nowo pokochali nasz Bałtyk, o który bili się nasi antenaci. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.
most

Wypoczynek w pobliżu Warszawy

Rozejrzyjcie się dookoła! Tak można zwrócić się do mieszkańców Warszawy, którzy masowo nawiedzają Tatry i Bałtyk, a omijają urocze Mazowsze. A bez wątpienia jest tam wiele do zobaczenia!
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Region Warmii i Mazur bardzo często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on znacznie bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego przydomek. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się coś koło dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie boskiej natury spowodował, że stworzono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy poświęcić dziesięć dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.