Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Koszt
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taxi

Jest niemało przypadków, gdy dobrym wyjściem jest skorzystanie z przewozu taksówką.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie posiadają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.
spotkanie załogi, biznes

Czy proponowana nam będzie wyprawa na Islandię?

Gdy już znaleźliśmy kraj na nasze wyprawy, to powinniśmy sprawdzić, co on konkretnie ma szansę nam zaproponować. Ma szansę się wtenczas okazać, że będziemy mieli możliwość liczyć na dużo interesujących ofert, dzięki którym przeżyjemy niesamowite chwile.


Czy proponowana nam będzie wyprawa na Islandię?

Czy zaciekawi nas wyprawa na Islandię?


Czy proponowana nam będzie wyprawa na Islandię?

Gdy chcemy poznać zieloną wyspę, której będziemy mogli spotkać niesamowicie życzliwych ludzi, to z pewnością powinniśmy przemyśleć, czy odpowiednią ofertą dla nas nie okaże się być wyprawa na Islandię.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, gdyż są tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, które przedstawiają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dokładnie zapoznać się z ich przeszłością.
dom wakacyjny

Trochę przydatnych porad na temat wynajmu domku na wakacje

Istnieje wiele metod na udane spędzenie wakacji. Zależnie od prywatnych gustów można spędzać wolny czas w różnych miejscach, w sposób bierny lub czynny. Jednym z najbardziej istotnych elementów jest jednak odszukanie optymalnego do spania. Powinno ono spełniać standardy bezpieczeństwa, a także być zlokalizowane w dogodnym miejscu. Jednym z powszechnych rozwiązań mogą być domki letniskowe do wynajęcia. Oferta takich usług jest obecnie bardzo bogata.
Wilno

Wilno - miasto dla Polaków bardzo symboliczne

"LITwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił." Tak zaczyna się słynna i znana przez wszystkich Polaków Inwokacja w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza. Te słynne słowa pokazują, jak ważna Litwa (i Wilno oczywiście) była dla nas przez wieki.
hostel wrocław centrum

Poszukiwanie niedrogiego noclegu podczas podróży – na co musimy zwracać uwagę?

Podróżowanie wiąże się z dużymi kosztami – wpływają na to ceny biletów, wejściówki do poszczególnych turystycznych atrakcji oraz przede wszystkim noclegi. Wielu turystów decyduje się więc na tańsze opcje noclegu, aby zaoszczędzić nieco pieniędzy. Na co powinniśmy jednak patrzeć, rezerwując hostel czy pensjonat?
muzea

Gdzie szukać hotelu w Rzeszowie?

Rzeszów będzie miastem, w którym zatrzymują się studenci i pracownicy różnych firm. Rzadziej zaglądają do niego po prostu turyści, ale zdarza się, iż na weekendy przyjeżdżają całe familii po to, aby móc odpocząć i pochodzić po mieście.