Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Czechy
wakacje

W jakie miejsca wybieramy się na wakacje? Jakiego rodzaju miejsca są najpopularniejsze i dlaczego? Czy mamy ulubione miejsca?

Odpowiedni wypoczynek przynależy się każdemu, niezależnie od tego, czy ktoś jeździ co roku na wakacje czy jedynie raz na kilka lat. To bowiem sprawia, że czujemy się bardziej wypoczęci, posiadamy większą energię do życia, a co więcej dajemy zarobić hotelarzom i innym właścicielom różnych miejsc noclegowych.
Praga

Praga w trzy dni? Z nami zobaczysz najważniejsze miejsca tego niezwykłego miasta, dlatego już dziś rozpocznij przygotowania do wyjazdu

Zapewne niejednokrotnie myślałeś, gdzie wybrałbyś się, mając odłożone fundusze. Niewątpliwie byłyby to dalsze wyjazdy, na przykład Pekin czy Nowy York. Ale wcale nie potrzeba jechać tak daleko, aby doznać niezwykłych wrażeń i naprawdę wiele zobaczyć. Świetnym wyborem, który nie domaga się takich finansów, jest podróżowanie do obok położonych państw, np. do Czech. Praga kryje wiele pięknych zabytków i miejsc, jakie zdążysz zobaczyć w ciągu trzech dni.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują mnóstwo atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niezwykle interesująco. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się sporym zainteresowaniem.
życie

Wycieczki zagraniczne dostępne w atrakcyjnych cenach

W obecnych czasach wycieczki zagraniczne nie są kosztowne, na co wpływają przede wszystkim zaniżone ceny biletów lotniczych. Warto odpowiednio bliżej przyjrzeć się bieżącym cennikom, aby uświadomić sobie, że wymarzona podróż jest w stu procentach możliwa do urzeczywistnienia.