Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jezioro
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Istnieje bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa lub wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Dużo jest tych okazji, ponieważ poza normalnymi weekendami, są również dłuższe przerwy od pracy, nie mówiąc już o wakacjach.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Dzień nad wodą ma szansę okazać się pełen przygód. Nim wybierzemy się nad jezioro oraz zadecydujemy się, w jakie miejsce chcemy jechać, musimy się zastanowić jak chcemy spędzić tamtejszy dzień. Czy chcemy tylko siedzieć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy może chcemy spróbować czegoś niesamowitego oraz nauczyć się czegoś nowego?
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Polacy mają różne pasje - jedni zbierają znaczki, a inni często jeżdżą na deskorolce. W opinii psychoterapeutów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w dokumenty aplikacyjne oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia dobrej pracy.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu również wiele świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na wakacje za granicę, często nie znając w pełni piękna swojego kraju.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych dyscyplin winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie niezadowolony.
różne ryby

Jak przygotować się na wędkarską przygodę?

Turystyka wędkarska w kraju jest znacznie rozwinięta. Co roku nad klarowne jeziora przybywają coraz to większe tłumy amatorów aktywnego wypoczynku jakim jest chociażby wędkarstwo. Znacznym plusem jest niemała ilość jezior oraz ich rozmaitość. Warto przygotować się w tym roku na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych, zwłaszcza w wypadku, gdy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie chciał, aby wyjazd na ryby stał się teraz faktem? Teraz dzięki odpowiednim ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
Polanica Zdrój

Polanica Zdrój - cudowna perła woj. dolnośląskiego, którą warto zobaczyć

Polska jest bogata w niezliczoną ilość zachwycających oraz malowniczych zakątków, które doskonale nadają się do spędzenia wolnego czasu wraz gronem znajomych i rodziną. Od Bałtyku, po Tatry Wysokie, przez mazurskie jeziora jak i urzekające swym pięknem zakątki Dolnego Śląska możemy wybierać niezwykle bogatą ofertę noclegów oraz przyjemności. Rozbudowywana sieć polskich dróg i coraz ciekawsze połączenia pociągowe czy też taniejące krajowe połączenia lotnicze sprzyjają scenariuszom spędzenie wolnego czasu właśnie w Polsce.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

W jakim miejscu przenocować w Bełchatowie?

Bełchatów to małe miasto, ulokowane w płd części województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z atutów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić na przykład okazały dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz zwiedzić parę ciekawych budowli sakralnych. Ale prawdziwa wartość Bełchatowa wyraża się w pobliskim zagłębiu.
domek letniskowy od frontu

Sulęczyn zaprasza podróżników

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu potrzeb wyjazdowych w różne, odległe od kraju miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W Polsce odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w szczególnie urokliwych miejscach. Perfekcyjnym miejscem wypoczynku weekendowego wraz rodziną i przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niesamowicie rozwiniętą bazą turystyczną.
Węgry Budapeszt

Fajne miasta na Słowacji i Węgrzech

Słowacja i Węgry są bardzo ładnymi krajami. I choć tak naprawdę na świecie generalnie dosłownie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy naprawdę powinni być bardzo dumni z własnego państwa. Sporym atutem owych miejsc jest to, akurat z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. W szczególności mieszkańcy południa Polski nie mają daleko. A więc: w jaki sposób zorganizować sobie przednią wycieczkę po Słowacji bądź Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.
1 2