Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jezioro
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Mamy dużo okazji w ciągu roku, ażeby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa albo wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Bardzo dużo jest tego rodzaju okazji, ponieważ poza standardowymi weekendami, istnieją również bardziej długie przerwy od normalnej pracy, nie mówiąc już o wakacjach.
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Mieszkańcy Polski mają różne pasje - jedni kolekcjonują pocztówki, a drudzy często jeżdżą na deskorolce. Zdaniem psychoterapeutów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w dokumenty aplikacyjne oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia dobrej pracy.
różne ryby

Jak przygotować się na wędkarską przygodę?

Turystyka wędkarska w kraju jest niezwykle rozwinięta. Co roku nad cudowne jeziora przybywają coraz to liczniejsze tłumy miłośników aktywnego odpoczywania jakim jest chociażby wędkarstwo. Istotnym plusem regionu jest wielka ilość zbiorników wodnych oraz ich zróżnicowanie. Dobrze nastawić się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej ciekawe oferty agencji turystycznych, szczególnie w sytuacji, kiedy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby podróż na ryby stał się obecnie faktem? Teraz dzięki odpowiednim ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wymienionych dyscyplin powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie rozczarowany.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

W jakim miejscu przenocować w Bełchatowie?

Bełchatów to małe miasto, ulokowane w płd części województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z atutów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić na przykład okazały dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz zwiedzić parę ciekawych budowli sakralnych. Ale prawdziwa wartość Bełchatowa wyraża się w pobliskim zagłębiu.
domek letniskowy od frontu

Sulęczyn zaprasza podróżników

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu potrzeb wyjazdowych w różne, odległe od kraju miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W Polsce odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w szczególnie urokliwych miejscach. Perfekcyjnym miejscem wypoczynku weekendowego wraz rodziną i przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niesamowicie rozwiniętą bazą turystyczną.
Polanica Zdrój

Polanica Zdrój - cudowna perła woj. dolnośląskiego, którą warto zobaczyć

Nasz kraj obfituje w niezliczoną liczbę zachwycających i pięknych miejsc, jakie idealnie nadają się na spędzenie odpoczynku wraz gronem znajomych i najbliższą rodziną. Od morza, po góry, poprzez mazurskie jeziora jak i urzekające swym pięknem tereny Dolnego Śląska mamy do wyboru niezwykle bogatą propozycję noclegów oraz przyjemności. Rozwijająca się sieć dróg w naszym kraju oraz coraz bardziej atrakcyjne połączenia kolejowe czy też coraz tańsze krajowe połączenia lotnicze sprzyjają planom wypoczynku właśnie w kraju nad Wisłą.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Czas nad wodą może okazać się pełen wrażeń. Nim wybierzemy się nad jezioro oraz zdecydujemy się, gdzie pragniemy zajechać, musimy się namyślić jak pragniemy przeżyć tamtejszy czas. Czy pragniemy tylko siedzieć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy może pragniemy spróbować czegoś szalonego oraz nauczyć się czegoś nowego?
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem niezwykle różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także dużo atrakcyjnych miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wyjazdów urlopowych. Pomimo tego aktualnie coraz częściej Polacy wyjeżdżają na wakacje do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnego kraju.
Węgry Budapeszt

Fajne miasta na Słowacji i Węgrzech

Słowacja i Węgry są bardzo ładnymi krajami. I choć tak naprawdę na świecie generalnie dosłownie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy naprawdę powinni być bardzo dumni z własnego państwa. Sporym atutem owych miejsc jest to, akurat z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. W szczególności mieszkańcy południa Polski nie mają daleko. A więc: w jaki sposób zorganizować sobie przednią wycieczkę po Słowacji bądź Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.
1 2