Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jezioro
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie zawiedziony.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Pomyślmy jak spędzić czas nad wodą. Nim udamy się nad jezioro oraz zdecydujemy się, w jakie miejsce pragniemy jechać, musimy się namyślić jak chcemy przeżyć tamtejszy czas. Czy pragniemy jedynie poleżeć na plaży i raz na jakiś czas wskoczyć do wody, czy być może pragniemy wypróbować czegoś szalonego i nauczyć się czegoś nowego?
zachód Słońca we Włoszech

Niezapomniane wakacje niewielkim kosztem

Ogólnie wakacje kojarzą się odpoczynkiem. Odpoczywać można natomiast na różne sposoby, w zależności od chęci i upodobań. Bardzo duża funkcję ma w tym miejscu tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Niektórzy ludzie preferują aktywne typy spędzania wolnego czasu, na przykład w formie uprawiania różnorodnych sportów. Pozostali natomiast będą woleli odpoczywać biernie i stale się wysypiać. Od tego elementu zależy też wybór miejsca na urlop.
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Polacy mają różne hobby - jedni zbierają znaczki, a drudzy często jeżdżą na łyżworolkach. W opinii specjalistów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w CV oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia fantastycznej pracy.
różne ryby

Jak przygotować się na wędkarską przygodę?

Turystyka wędkarska w kraju jest znacznie rozwinięta. Z roku na rok nad cudowne górskie rzeki przybywają coraz to liczniejsze tłumy zwolenników aktywnego odpoczynku jakim jest chociażby wędkarstwo. Istotnym plusem regionu jest spora ilość zbiorników wodnych oraz ich zróżnicowanie. Warto przygotować się w tym roku na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej intrygujące propozycje biur podróży, szczególnie w sytuacji, gdy jest się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby wyjazd na ryby stał się nareszcie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to możliwe.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy między innymi różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także dużo świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu Polacy mają dużo różnych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie znając w pełni atrakcyjności swojego kraju.
Polanica Zdrój

Polanica Zdrój - cudowna perła woj. dolnośląskiego, którą warto zobaczyć

Nasz kraj obfituje w niezliczoną ilość urokliwych oraz pięknych zakątków, które idealnie nadają się do spędzenia odpoczynku z gronem znajomych i rodziną. Od Bałtyku, po góry, poprzez mazurskie jeziora jak i urzekające swym pięknem tereny Dolnego Śląska mamy do wyboru wyjątkowo bogatą propozycję noclegów i przyjemności. Rozwijająca się siatka dróg w naszym kraju oraz coraz bardziej atrakcyjne połączenia pociągowe czy też coraz tańsze krajowe połączenia lotnicze sprzyjają planom wypoczynku właśnie w Polsce.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Istnieje bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa lub wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Dużo jest tych okazji, ponieważ poza normalnymi weekendami, są również dłuższe przerwy od pracy, nie mówiąc już o wakacjach.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

W jakim miejscu przenocować w Bełchatowie?

Bełchatów to małe miasto, ulokowane w płd części województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z atutów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić na przykład okazały dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz zwiedzić parę ciekawych budowli sakralnych. Ale prawdziwa wartość Bełchatowa wyraża się w pobliskim zagłębiu.
domek letniskowy od frontu

Sulęczyn zaprasza podróżników

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu potrzeb wyjazdowych w różne, odległe od kraju miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W Polsce odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w szczególnie urokliwych miejscach. Perfekcyjnym miejscem wypoczynku weekendowego wraz rodziną i przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niesamowicie rozwiniętą bazą turystyczną.
1 2