Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jezioro
różne ryby

Jak przygotować się na wędkarską przygodę?

Turystyka wędkarska w kraju jest znacznie rozwinięta. Co roku nad cudowne górskie rzeki przybywają coraz to większe tłumy zwolenników aktywniejszych form odpoczynku jakim jest przykładowo wędkarstwo. Znacznym atutem jest znaczna ilość jezior oraz ich zróżnicowanie. Dobrze przygotować się w tym roku na bardziej aktywne formy odpoczywania ,jak i na co bardziej ciekawe oferty biur podróży, szczególnie w wypadku, kiedy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie chciał, aby wyjazd na ryby stał się nareszcie faktem? Teraz dzięki specjalnym ofertom doskonałych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Przeanalizujmy jak przeżyć czas nad wodą. Zanim wybierzemy się nad jezioro i zadecydujemy się, gdzie chcemy zajechać, musimy się namyślić jak chcemy spędzić tamtejszy dzień. Czy pragniemy tylko siedzieć na plaży oraz raz na jakiś czas wejść do wody, czy może pragniemy wypróbować czegoś szalonego i nauczyć się czegoś nowego?
Polanica Zdrój

Polanica Zdrój - cudowna perła woj. dolnośląskiego, którą warto zobaczyć

Polska jest bogata w niezliczoną ilość zachwycających oraz malowniczych zakątków, które doskonale nadają się do spędzenia wolnego czasu wraz gronem znajomych i rodziną. Od Bałtyku, po Tatry Wysokie, przez mazurskie jeziora jak i urzekające swym pięknem zakątki Dolnego Śląska możemy wybierać niezwykle bogatą ofertę noclegów oraz przyjemności. Rozbudowywana sieć polskich dróg i coraz ciekawsze połączenia pociągowe czy też taniejące krajowe połączenia lotnicze sprzyjają scenariuszom spędzenie wolnego czasu właśnie w Polsce.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Mamy dużo okazji w ciągu roku, ażeby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa albo wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Bardzo dużo jest tego rodzaju okazji, ponieważ poza standardowymi weekendami, istnieją również bardziej długie przerwy od normalnej pracy, nie mówiąc już o wakacjach.
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Mieszkańcy Polski mają różne pasje - jedni kolekcjonują pocztówki, a drudzy często jeżdżą na deskorolce. Zdaniem psychoterapeutów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w dokumenty aplikacyjne oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia dobrej pracy.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wymienionych dyscyplin powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie rozczarowany.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

W jakim miejscu przenocować w Bełchatowie?

Bełchatów to małe miasto, ulokowane w płd części województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z atutów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić na przykład okazały dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz zwiedzić parę ciekawych budowli sakralnych. Ale prawdziwa wartość Bełchatowa wyraża się w pobliskim zagłębiu.
domek letniskowy od frontu

Sulęczyn zaprasza podróżników

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu potrzeb wyjazdowych w różne, odległe od kraju miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W Polsce odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w szczególnie urokliwych miejscach. Perfekcyjnym miejscem wypoczynku weekendowego wraz rodziną i przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niesamowicie rozwiniętą bazą turystyczną.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem niezwykle różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także dużo atrakcyjnych miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wyjazdów urlopowych. Pomimo tego aktualnie coraz częściej Polacy wyjeżdżają na wakacje do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnego kraju.
Węgry Budapeszt

Fajne miasta na Słowacji i Węgrzech

Słowacja i Węgry są bardzo ładnymi krajami. I choć tak naprawdę na świecie generalnie dosłownie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy naprawdę powinni być bardzo dumni z własnego państwa. Sporym atutem owych miejsc jest to, akurat z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. W szczególności mieszkańcy południa Polski nie mają daleko. A więc: w jaki sposób zorganizować sobie przednią wycieczkę po Słowacji bądź Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.
1 2